Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:49:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153204 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #900 -: Април 29, 2014, 22:36:41 »

Нормално, като цяла ера фермиш и накрая се вади голямата армия...
Кое е нормално бе.Защо не я направи?Искаш /търсиш/чакаш поздравления за звездата си направена от пожари и малки грабежи с леки копия,а на такава армия-нормално било Grin
Маршал с отрицателна статистика-ща изпапкам Grin   Има го в играта но си е смешно Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #901 -: Април 29, 2014, 22:42:14 »

Нормално, като цяла ера фермиш и накрая се вади голямата армия...
ко речи? *freak* Grin

Някои накрая някои от началото си трупат армия.То също е нормално последната седмица мишленцата да се опитват да се правят на лъвчета нали.Да и да си кажа и аз вях два пъти прането от Беилис единия по задължения втория да не си развалям почивката.Но пък нямам нито едина безсмиялна разходка на армията
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #902 -: Април 29, 2014, 22:45:25 »

Някакви напъни усещам .....

п.с. За шпиониране става въпрос Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #903 -: Април 29, 2014, 22:47:26 »

Спокойно,ще има празнична защита...Галине Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #904 -: Април 29, 2014, 22:48:56 »

The_God заслужава първото място, не знам защо не му го признавате. Той игра много активно, в историята си има всичко - пожари, разграбвания, армии. Освен това се разви икономически отлично. Беше атакуван цяла ера, беше пален от реални и подарени акаунти. Игра много активно и смело, за разлика от други. Той, Килгор и Бобосам направиха много силна ера. Поздравления.
Неприятно съм изненадан от Крокодила. Той се оказа един от най-страхливите играчи, които съм срещал из световете.

Затова... поздравления за тримата.
*bravo*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #905 -: Април 29, 2014, 22:49:27 »

Някакви напъни усещам .....

п.с. За шпиониране става въпрос Smiley

Направо си дай армията да не се мъчим.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #906 -: Април 29, 2014, 22:51:01 »

Като гледам твоята - минаваш спокойно  Wink
Активен

caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #907 -: Април 29, 2014, 22:52:20 »

Някакви напъни усещам .....

п.с. За шпиониране става въпрос Smiley
Чак сега ли ги усети от нощес до сега над 150 загинаха един влезе верно даи да метнем едно око не е човешко така
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #908 -: Април 29, 2014, 22:57:05 »

Да не сте почнали да печете агнето, че така сте се залепили за комповете?  Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #909 -: Април 29, 2014, 23:03:36 »

Кое е нормално бе.Защо не я направи?Искаш /търсиш/чакаш поздравления за звездата си направена от пожари и малки грабежи с леки копия,а на такава армия-нормално било Grin
Маршал с отрицателна статистика-ща изпапкам Grin   Има го в играта но си е смешно Grin Grin Grin
Защото играта тип каса не е моята игра...

От такива като теб нищо не търся. Истинския играч може да оцени това, което съм напрваил... А и аз не съм играл за военната  Grin Къде е заложено, че маршала трябва да е с положителна статистика? Само трима човека са избили повече армията от мен...

Спокойно,ще има празнична защита...Галине Grin
Ето това е тоята игра... върни се малко в темата и прочети какво ми е мнението за защитата... Ама аз вече ти свикнах да се обаждаш неподготвен   *hmm*


The_God заслужава първото място, не знам защо не му го признавате. Той игра много активно, в историята си има всичко - пожари, разграбвания, армии. Освен това се разви икономически отлично. Беше атакуван цяла ера, беше пален от реални и подарени акаунти. Игра много активно и смело, за разлика от други. Той, Килгор и Бобосам направиха много силна ера. Поздравления.
Неприятно съм изненадан от Крокодила. Той се оказа един от най-страхливите играчи, които съм срещал из световете.

Затова... поздравления за тримата.
*bravo*

Бобо заслужава първото място по военни Wink Аз играх за нетната 2 месеца и два месеца се бих.

Яд ги е, че направих това, което те не могат  Grin

Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #910 -: Април 29, 2014, 23:28:47 »

Не знам дали си ревльо както казват твои колеги от диамантените версии,но като ти гледам писмата,разсъжденията и изводите,доказването е много важно за теб...някак детски ги вадиш нещата обаче.
Честито все пак. Аз повече дума няма да обеля за тебе-обещах си.

Кралете са си крале..в ШЛ
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #911 -: Април 29, 2014, 23:43:39 »

Той се оказа един от най-страхливите играчи
 Скелет  в   това числи  вика да сложим  и теб   пък  ако  не  е така го  оспори 
 Това  не  заяжда  не както ти  го  приемаш  а  исказване на мнение  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #912 -: Април 29, 2014, 23:46:48 »

Всеки има право на мнение.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #913 -: Април 29, 2014, 23:58:47 »

Не знам дали си ревльо както казват твои колеги от диамантените версии,но като ти гледам писмата,разсъжденията и изводите,доказването е много важно за теб...някак детски ги вадиш нещата обаче.
Честито все пак. Аз повече дума няма да обеля за тебе-обещах си.

Кралете са си крале..в ШЛ
Кои колеги? Тия които ми пращаха мутри и ме знаят къде живея и още ги чакам или други, които не могат да смятат и да играят... В кои диамантени версии? Отново голословен. Излизаш слагаш етикет и изливаш някакви слова без никаква конкретика зад тях ...

С цялото това заяждане с мен просто показахте няколко човека колко сте смешни, а особено ти си началото на жалката дружинка.... Даже психоанализата не ти се отдава. А и може мисълта да не ти тече правилно (само мога да предполагам) за да не стигаш до правилните изводи. В тази игра нямам какво да се доказвам, доказал съм се в миналото Wink Аз държа на честност, доблест и морал неща все които са ти непознати и да ти ги обяснявам няма как да ги разбереш.... Държа на това да се гледа обективно на нешата, а когато фактите говорят и аз мълча. Такова нещо като смислена приказка написана подкрепена от факти даже не можеш да си представиш какво означава...

прасетата си остават прасета колкото корони да им сложиш  Grin
Активен

caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #914 -: Април 30, 2014, 01:09:42 »

Аз държа на честност, доблест и морал неща все които са МИ  непознати и да МИ ги обясняваТ няма как да ги разберА....

прасетата си остават прасета колкото ЗВЕЗДИ да им сложиш  Grin
Подкрепям те много правилно си го казал.
признатия грях е половин грях
Активен

Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!