Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:30:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153257 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #870 -: Април 28, 2014, 22:21:52 »

Къде си горял точно цяла ера?

Не е лъжа, че играх за нетната, но аз каса за разлика от други не играя и затова започнах да се бия.
По първото-Така е,не горях аз,гореше акаунтът :DКьорав карти не играе Grin
По второто-Кисело е гроздето Wink
п.п. Нямаш спиране обаче... ;D
« Последна редакция: Април 28, 2014, 22:40:00 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #871 -: Април 28, 2014, 22:34:36 »

По първото-Така е,не горях аз,гореше акаунтът :DКьорав карти не играе Grin
По второто-Кисело е гоздето Wink
п.п. Нямаш спиране обаче... ;D
еее рядко си прав, но като си няма да го отричаме  *freak*

п.п.: спри натоварен бетоновоз по надолнище ,ако можеш  Grin Wink
Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #872 -: Април 29, 2014, 07:05:58 »

Grin имах 4 времена и ако някой ме следи може да ме хване.... днес за първи сейфах тип шишарката, поне ако ми хванете да е част от армията ....  и не за друго за да не ме граби кечето (ако ме бъркам ме поправете, но мисля, че той играе с лайта) малко ми писна да бъда грабен по-добре да седи армията отпред на минус 3 часа и половина във всички провки  Grin за мое учудване не се намери кой да ми тръгне ... какво повече да коментираме.

Как да нямам ресурс, питай Шишарката, Мош, и другите които са идвали да ме грабят... Крокодила ме граби два пъти преди да излезе в мод. Вчера ме ограби лайта. Вярно икономиката не е като на калигула, ама пак има какво да се вземе  Tongue

TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   18   46912   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   18   63091   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   18   79652   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   19   81145   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   19   81460   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   20   71034   17   26   0   0   1

Аз няма да седя и да чакам да ме набият... мен как не ме чакат. Сребранко единия ден го гоних 18 часа докато го хвана.
Там ти е грешката аз не съм търсил камикадзе. А жечко го чаках в защита, но не събра смелост да ми дойде в различен терен от равнинен... Ама като е решил да си дава паса да бъде камикадзе не се сърдете на мен...

Като ги гледам тия коментари седя и чудя дали си вярвате като ги пишете...

п.п.: уж нямаше да има етики и квалификации, но мисля ако се продължава така по мой адрес и аз спра с възпитания и добър тон, който поддържам...

Smiley
Няма смисъл от празнодумстване, и да-нямаш ресурс, за мен това НЕ Е ресурс, все пак съм ЖЕНА, а една жена обича да си харчи, пак казваш дебнене, и аз пак ти казвам, нямам това време и желание Cool Cool И как да няма как да си чакаш, аз как си чаках, ама ти МЪЖ-тук няма епитети, дойде трети:) И къде видя да ти се сърдя, това е игра бе, пич, айде стига летописвал, че станахме пословични Grin Няма смисъл да се напъваш повече
« Последна редакция: Април 29, 2014, 07:15:47 от Avrelia » Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #873 -: Април 29, 2014, 08:35:28 »


По-голямата част от ерата не те виждах в обхват и нямам представа за играта ти ... така, че въобще не визирах теб  Cool

Позволявам ти да се съмняваш във всичко което си поискаш ...

Никога не съм участвал и няма да участвам в нагласени битки ... под личното ми достойнство е ... и не ми пука всички разписали се "разбирачи" какво мислят ....


Р.Р. И ако си пропуснал .. аз цяла ера си играх моята игра ... така, че не ми е проблем да си изиграя и последната седмица  Cool



По-голямата част от ерата по-голямата част от Блатото вееше гащите си ...но ти естествено си над тези неща и не ги забелязваш...
Нищо лично ...Просто впечатления... *beer*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #874 -: Април 29, 2014, 09:02:08 »

Ей  няма  силни  чужденци   в света  и  веднага си извадихте  очите   А  други ден  ще  седнете  на  една маса  *pardon*
 А кои  как  бил   с камикадзе или  не    
решили  се  че  ще   за нулат  няма   бякство   *pardon*
« Последна редакция: Април 29, 2014, 09:09:06 от no_merCyBg » Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #875 -: Април 29, 2014, 10:18:31 »

По-голямата част от ерата по-голямата част от Блатото вееше гащите си ...но ти естествено си над тези неща и не ги забелязваш...
Нищо лично ...Просто впечатления... *beer*


По-голямата част от ерата по-голямата част от ХУНИ също бяха с бели знамена ....  Cool

иначе за  *beer*  нямаш проблем

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #876 -: Април 29, 2014, 11:00:21 »

Ако 2 е по-голямо от 4 си прав  Grin
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #877 -: Април 29, 2014, 12:15:02 »


По-голямата част от ерата по-голямата част от ХУНИ също бяха с бели знамена ....  Cool

Коя е тази по-голяма част? Поредната неточност... от теб не го очаквах... Този път не на мен ми изневерява математиката  *hmm*

Аз имам пуснати 5 капитулации: 2 от тарталетата (акаунт на някой за да ни пали в началото) и 3 от salmaw. Ерата е с продължителност 16 седмици, а до този момент са минали 15. Първия като видя, че няма му мине номера и Бобо изкара армия пусна мода, а втория като аз изкарах армия пусна мода  *pardon*

Няма да питам как така хуните са били през по-голямата част от ерата с бели знамена, защото знам, че няма да има обоснован отговор в покрепа на това твърдение. Отново нещо без казано без да е подплътено с фактология.
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #878 -: Април 29, 2014, 15:05:08 »

Коя е тази по-голяма част? Поредната неточност... от теб не го очаквах... Този път не на мен ми изневерява математиката  *hmm*

Аз имам пуснати 5 капитулации: 2 от тарталетата (акаунт на някой за да ни пали в началото) и 3 от salmaw. Ерата е с продължителност 16 седмици, а до този момент са минали 15. Първия като видя, че няма му мине номера и Бобо изкара армия пусна мода, а втория като аз изкарах армия пусна мода  *pardon*

Няма да питам как така хуните са били през по-голямата част от ерата с бели знамена, защото знам, че няма да има обоснован отговор в покрепа на това твърдение. Отново нещо без казано без да е подплътено с фактология.


Не знаех, че се налага да Ви снимам белите знамена за да си ги гледате ....


Докато лихвеха и Коста и Атилах вееха гащи ... ти също си направил "само" 5 капитулации ..... че то даже и правилото, че до три пъти не се брои не можеш да приложиш в случая  Smiley

Съюза който не ползва бели знамена ... да има някакви претенции за ползването им иди ела ...
играч, който не ползва бели знамена .... да има претенции към пряк конкурент .. пак иди ела ...
но някой от съюз с бели гащи през половината ера да има претенции към играта на друг съюз  *hmm*


Ако Бобо конкретно има претенции към мен, че ползвам бяло знаме ... нямам нищо напреки да ги сподели  Cool

Но да продължавате да намесвате Блатото в контекста, за играчи които не изкараха и една ера в него ... говори за нещо ... но не е за феарплей  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #879 -: Април 29, 2014, 15:26:09 »


Не знаех, че се налага да Ви снимам белите знамена за да си ги гледате ....


Докато лихвеха и Коста и Атилах вееха гащи ... ти също си направил "само" 5 капитулации ..... че то даже и правилото, че до три пъти не се брои не можеш да приложиш в случая  Smiley

Съюза който не ползва бели знамена ... да има някакви претенции за ползването им иди ела ...
играч, който не ползва бели знамена .... да има претенции към пряк конкурент .. пак иди ела ...
но някой от съюз с бели гащи през половината ера да има претенции към играта на друг съюз  *hmm*




Ако Бобо конкретно има претенции към мен, че ползвам бяло знаме ... нямам нищо напреки да ги сподели  Cool

Но да продължавате да намесвате Блатото в контекста, за играчи които не изкараха и една ера в него ... говори за нещо ... но не е за феарплей  Cool

Е тука вече нещо не си видял, аз знаме не съм вдигал никога и в никоя ера  Cool
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #880 -: Април 29, 2014, 15:29:44 »

Е тука вече нещо не си видял, аз знаме не съм вдигал никога и в никоя ера  Cool

Ок .. може да греша ... и ако е така поднасям най-искрените си извинения  *THANK*

Не съм гледал конкретно кой и колко пъти е вял бяло знаме .. знам, че като съм разглеждал съюза Ви ... са ми са се мотали такива и не са били 1 - 2 ...  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #881 -: Април 29, 2014, 17:10:39 »


Не знаех, че се налага да Ви снимам белите знамена за да си ги гледате ....


Докато лихвеха и Коста и Атилах вееха гащи ... ти също си направил "само" 5 капитулации ..... че то даже и правилото, че до три пъти не се брои не можеш да приложиш в случая  Smiley

Съюза който не ползва бели знамена ... да има някакви претенции за ползването им иди ела ...
играч, който не ползва бели знамена .... да има претенции към пряк конкурент .. пак иди ела ...
но някой от съюз с бели гащи през половината ера да има претенции към играта на друг съюз  *hmm*


Ако Бобо конкретно има претенции към мен, че ползвам бяло знаме ... нямам нищо напреки да ги сподели  Cool

Но да продължавате да намесвате Блатото в контекста, за играчи които не изкараха и една ера в него ... говори за нещо ... но не е за феарплей  Cool
Какво е това правило? Аз лично не съм запознат с него Huh? Ако има някъде нови правила с удоволсвие бих се запознал с тях *write*

Кажи кой е този от съюз ХУНИ, който е дигнал знамето половин ера. Ще те цитирам "По-голямата част от ерата по-голямата част от ХУНИ също бяха с бели знамена"

Какви претенции има Бобо и дали има въобще такива не мога да взема отношение от негово име. Обаче, когато ме намесите мен, като част от съюз искам да видя конкретна фактология, а не само голи приказки. Видя ги моите капитулации; атилах и бобо не са използвали тази опция; Цвето игра малко, но също не е ползвал; Петър (въй морето, както му викам аз  Grin) също рано рано пусна мод; варната (костолани) беше 6 или 7 седмици с капитулация, а и изкара малко време в мод. В крайна сметка какво излезе, че при нас няма ни един акаунт с повече от половината ера време с капитулация  *pardon* , а само аз и варната сме използвали опцията капитулация, като част от стратегия. Според моята математика, а и общоприетата такава в световен мащаб съюз ХУНИ са били по-малка част от ерата с бели знамена, като и членовете които са изпозлвали тази опция са по-малко от 50% от наличния състав, който между другото си остана непроменен.

За блатото мога да кажа, че клеветника изкара доста повече от 8 седмици с капитулация  Tongue Мога да гарантирам, че лидера на този съюз НЕ е използвал опцията капитулация. За останалта част от състава не е моя работа да правя разбор и коментар, а и нямам желанието.  Smiley

Не съм гледал конкретно кой и колко пъти е вял бяло знаме .. знам, че като съм разглеждал съюза Ви ... са ми са се мотали такива и не са били 1 - 2 ...  *pardon*
Надявам се да съм изяснил ситуацията около нашия съюз и белите знамена. А аз си ги водя моите на отчет, защото лидера наложи глоба - по една ракия за всяка вдигната капитулация Grin Пак тежки вечери ни чакат  *freak*

*beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #882 -: Април 29, 2014, 17:32:09 »

Аз претенции към никой нямам ...Просто споменавам, че от един играч еднодневка, който ти не си забелязал естествено..., визирам моя милост за да не стават грешки, половината ти съюз вя гащи повече от половината ера...Останалата половина ми бяха, по-далечко ...А всички тогава бяха блатни гущерчета и отговорност за хората в съюза ти не носи Михаля...Но всичко това е без значение...
Важно е когато някой се представи добре, визирам Галин не моя милост, да можете да го поздравите. И когато си се отвратил от нечия игра да можеш конкретно да посочиш. Да се плюем всички можем, да се поздравяваме е по-трудно но и по мъжко... *pardon*
 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #883 -: Април 29, 2014, 18:10:15 »

Аз претенции към никой нямам ...Просто споменавам, че от един играч еднодневка, който ти не си забелязал естествено..., визирам моя милост за да не стават грешки, половината ти съюз вя гащи повече от половината ера...Останалата половина ми бяха, по-далечко ...А всички тогава бяха блатни гущерчета и отговорност за хората в съюза ти не носи Михаля...Но всичко това е без значение...
Важно е когато някой се представи добре, визирам Галин не моя милост, да можете да го поздравите. И когато си се отвратил от нечия игра да можеш конкретно да посочиш. Да се плюем всички можем, да се поздравяваме е по-трудно но и по мъжко... *pardon*
 :evil4:


Ако ми позволиш, да имам собствено мнение за добра игра ... и да не ми натрапваш своето ... ще съм благодарен  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #884 -: Април 29, 2014, 18:55:38 »

Хммммммммм ... чета ,чета .... и не вярвам ... никой да не каже нещо за хубава и споделена бира  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!