Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:30:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153202 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #855 -: Април 28, 2014, 18:08:51 »

Много ти благодаря за отделеното време но наистина ти е време да поспиш, и помежду другото ако не се беше "надул" с по-"лъскавкото" на звездата ти изобщо нямаше да те захапя, не обичам хората със самочувствие без покритие. Никой не цели да те обиди нито аз нито Калигула, но ме кефи как се връзваш, особено за женското, и за само трите безсънни нощи. Относно Кристиян, дали не сме му взели малко повече от 5 милиона:) И той е майстор на късия разказ като теб:) С 5 милиона каква армия се прави, пък и чак с цел да те разбиваме теб, лелеле, наистина се взе на сериозно *hihi*
Накратко за да спрем да удължаваме изкуствено темата: Мразя К**венски номера, пък било то и в играта, за това беше цялата история, и аз лично ти обещах битка като те помолих да си оставиш армия и за мен, но не предполагах, че те е страх да се сбиеш без чужда помощ с мен. Както и да е, сега успокой топката и се наслаждавай на живота Cool


П.П. По време на блока си-колкото и да са те на ден/нощ не кеся във форума да отговарям на хора, които не са ми трън в очите Tongue
Връзвам се, защото постоянно се правят някакви внушения и се преиначават факти... Е то няма лошо да съм забавен, но само с подмятания не става. Клеветника го видяхме колко фактология извади по мой адрес. Вие сте следащата, която прави подмятания и хората остават с грешно впечатление.

 Grin мен и страх  *hahaha* Върните се назад и се замислете защо спрях да Ви атакувам въобще.... може да си надувате вувузелата.

Аз тази битка я чаках, чаках, ама тя ще се състои след три ери, ако я чакам... Да я чакам, да я чакам колко да я чакам ?  Grin Я помислите кой го е страх след като не ми пуснахте една атака досега... повече няма какво да коментирам

п.п.: Къде пък ги видяхте К**венски номера? Това , че Ви оставих да си играете да съберете армията и да дойдете да ме набиете ли е К**венски номер ?
« Последна редакция: Април 28, 2014, 18:15:24 от The_God » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #856 -: Април 28, 2014, 18:21:06 »

Бобо,колкото и да се дракаме,винаги си имал моите поздравления когато е трябвало-сега пак ги имаш,макар че избра друга игра.Атилах игра ганкиното-знаете мн добре.Костолани-камикадзе както винаги-въпрос на избор.Галин,ех този Галин.Аз съм бил клеветник,за неща които са истина :DНе спря да ме споменава горкия.Че и атаки имал-армия хвана ли бе боец?Не съм я правил в празничната защита впрочем.И битка нямаше да имам,докато боеца Шишо не използвал черна магия както разбрахме,а истината е прозаична,макар че той публикува от личните което може да уязви някой...аз няма да го направя.След доста обидни съобщения от негова страна с цел да ме провокира и да му отвърна(а не се случи),просто писах на Кро да каже на великия войн,че може спокойно да ме атакува,въпреки предишните му обещания.Видях колко му тежи думата.Ударил,спечелил,отдавна го искаше,дано му е донесло удовлетворение.Просто не остави да се борим с Крис,макар че Крис е мн по-добре от мен.Това е.Престани Галине да ме споменаваш,палил си и грабежи по нощите-това ли можеше?
Бежанеца игра,колкото му позволиха-факт,не се срамувам от нищо,а думата ми тежи когато я кажа и не я престъпвам в ИО.
Всичко друго е бошлаф работа и да става шоу по форума.Аиде....
« Последна редакция: Април 28, 2014, 18:23:05 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #857 -: Април 28, 2014, 19:31:47 »

2014-04-26 12:12:09    6i6arkata    Развалих напа с бежанеца с черна магия... но магията не хвана и затова пробвах с бой!




 
Хахаха Владо, за пореден път успя да ме разсмееш, евала  *beer*

Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #858 -: Април 28, 2014, 19:35:56 »

Бобо,колкото и да се дракаме,винаги си имал моите поздравления когато е трябвало-сега пак ги имаш,макар че избра друга игра.Атилах игра ганкиното-знаете мн добре.Костолани-камикадзе както винаги-въпрос на избор.Галин,ех този Галин.Аз съм бил клеветник,за неща които са истина :DНе спря да ме споменава горкия.Че и атаки имал-армия хвана ли бе боец?Не съм я правил в празничната защита впрочем.И битка нямаше да имам,докато боеца Шишо не използвал черна магия както разбрахме,а истината е прозаична,макар че той публикува от личните което може да уязви някой...аз няма да го направя.След доста обидни съобщения от негова страна с цел да ме провокира и да му отвърна(а не се случи),просто писах на Кро да каже на великия войн,че може спокойно да ме атакува,въпреки предишните му обещания.Видях колко му тежи думата.Ударил,спечелил,отдавна го искаше,дано му е донесло удовлетворение.Просто не остави да се борим с Крис,макар че Крис е мн по-добре от мен.Това е.Престани Галине да ме споменаваш,палил си и грабежи по нощите-това ли можеше?
Бежанеца игра,колкото му позволиха-факт,не се срамувам от нищо,а думата ми тежи когато я кажа и не я престъпвам в ИО.
Всичко друго е бошлаф работа и да става шоу по форума.Аиде....
Застана ли на едно място както ти казах?  Grin Трябва да почервенееш от яд първо, да ти излезе пара от ушите и следващата стъпка е да се пръснеш  Wink
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #859 -: Април 28, 2014, 20:07:14 »

Тази ера видях много грозни неща в свят1 ... неща, които определено не мислех, че ще видя в един свят оставен да се доиграва от хора, които го харесват ...

Надявам се участниците наистина да се гордеят със себе си (както чета явно е така)  ... аз съм отвратен ...


Р.Р. Крокодила наистина няма време ... и понеже нито го гледат нито ползва рефреши или програмки е в МОД ... но ерата още не е приключила ...
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #860 -: Април 28, 2014, 20:08:51 »

Бобо,колкото и да се дракаме,винаги си имал моите поздравления когато е трябвало-сега пак ги имаш,макар че избра друга игра.Атилах игра ганкиното-знаете мн добре.Костолани-камикадзе както винаги-въпрос на избор.Галин,ех този Галин.Аз съм бил клеветник,за неща които са истина :DНе спря да ме споменава горкия.Че и атаки имал-армия хвана ли бе боец?Не съм я правил в празничната защита впрочем.И битка нямаше да имам,докато боеца Шишо не използвал черна магия както разбрахме,а истината е прозаична,макар че той публикува от личните което може да уязви някой...аз няма да го направя.След доста обидни съобщения от негова страна с цел да ме провокира и да му отвърна(а не се случи),просто писах на Кро да каже на великия войн,че може спокойно да ме атакува,въпреки предишните му обещания.Видях колко му тежи думата.Ударил,спечелил,отдавна го искаше,дано му е донесло удовлетворение.Просто не остави да се борим с Крис,макар че Крис е мн по-добре от мен.Това е.Престани Галине да ме споменаваш,палил си и грабежи по нощите-това ли можеше?
Бежанеца игра,колкото му позволиха-факт,не се срамувам от нищо,а думата ми тежи когато я кажа и не я престъпвам в ИО.
Всичко друго е бошлаф работа и да става шоу по форума.Аиде....
Кои неща бяха истина? Huh? *scratch*

Не знам как можа да си помислиш, че имаш някакъв шанс за нетото с Кристиян  Grin А иначе бяхте много равнопоставени, него го атакуват ти си фермиш в напове... Интересно защо сега не взе нетната за месец и половина игра  Grin

относно последния ред на коментара... Поне сам си признаваш, че си форумен герой  Grin

Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #861 -: Април 28, 2014, 21:21:49 »

Връзвам се, защото постоянно се правят някакви внушения и се преиначават факти... Е то няма лошо да съм забавен, но само с подмятания не става. Клеветника го видяхме колко фактология извади по мой адрес. Вие сте следащата, която прави подмятания и хората остават с грешно впечатление.

 Grin мен и страх  *hahaha* Върните се назад и се замислете защо спрях да Ви атакувам въобще.... може да си надувате вувузелата.

Аз тази битка я чаках, чаках, ама тя ще се състои след три ери, ако я чакам... Да я чакам, да я чакам колко да я чакам ?  Grin Я помислите кой го е страх след като не ми пуснахте една атака досега... повече няма какво да коментирам

п.п.: Къде пък ги видяхте К**венски номера? Това , че Ви оставих да си играете да съберете армията и да дойдете да ме набиете ли е К**венски номер ?

Къде на картата ме чакаше, в кой квадрат точно че не разбрах, каква атака да ти се пусне, ресурс нямаш, по далече си от касичката ми, армия нямаш за чии ми е да идвам , спрях да се сейфам, след няколко дни намерил камикадзето и подлогата долетя като победител след другите двама:) И хем битки не виждал, хем ги сметнал, хем знаел, че на 49 ще влезе.....A спря за известно време да ме нападаш защото не ти се подложих като бесен ламер за лесна победа, и от тогава като си ме зачакал.....та....
И днес беше много чакащ, със сейфове по всички провки *hihi* *hihi*Нали правиш разлика м/у страх и нямам време да се занимавам с глупости:) Той ме "оставил" да играя, колко мило, трогната съм. Айде остани си със здраве и със многото безсънни нощи в играта, прав е Кро, бая грозотия настана навсякъде.
« Последна редакция: Април 28, 2014, 21:50:59 от Avrelia » Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #862 -: Април 28, 2014, 21:30:54 »

Тази ера видях много грозни неща в свят1 ... неща, които определено не мислех, че ще видя в един свят оставен да се доиграва от хора, които го харесват ...

Надявам се участниците наистина да се гордеят със себе си (както чета явно е така)  ... аз съм отвратен ...


Р.Р. Крокодила наистина няма време ... и понеже нито го гледат нито ползва рефреши или програмки е в МОД ... но ерата още не е приключила ...
Играя така както ми харесва...(не така както си представяха някои...) и ми хареса...Играя в свят който не ми хресва...(Не дава никакви възможности за игра в защита. Въобще онлайн статистиката е голяма глупост...) но не мисля, че има от какво да се срамувам в играта си. Да. Ползвам рефреш докато си върша работата но не съм влизал в чужди акаунти нито пък някой е влизал при мен. Позволи ми да се съмнявам, че си влизал само в твоя акаунт...И да ерата още не е приключила...Идва времето на нагласените битки, за които няма да можем да видим докладите ...Еми аз играх три месеца може да си изиграете вашата седмица игра...Мен класации не ме интересуват... :evil4:
Бейлиса два месеца да вее зацапаните си гащи и един месец мод ...МММММММ..........DELICIOUS........
 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #863 -: Април 28, 2014, 21:36:46 »

Играя така както ми харесва...(не така както си представяха някои...) и ми хареса...Играя в свят който не ми хресва...(Не дава никакви възможности за игра в защита. Въобще онлайн статистиката е голяма глупост...) но не мисля, че има от какво да се срамувам в играта си. Да. Ползвам рефреш докато си върша работата но не съм влизал в чужди акаунти нито пък някой е влизал при мен. Позволи ми да се съмнявам, че си влизал само в твоя акаунт...И да ерата още не е приключила...Идва времето на нагласените битки, за които няма да можем да видим докладите ...Еми аз играх три месеца може да си изиграете вашата седмица игра...Мен класации не ме интересуват... :evil4:
Бейлиса два месеца да вее зацапаните си гащи и един месец мод ...МММММММ..........DELICIOUS........
 :evil4:
Крокодилът не визираше теб в случая, поне така си мисля.
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #864 -: Април 28, 2014, 21:43:46 »

Крокодилът не визираше теб в случая, поне така си мисля.
Гузен негонен бяга.
Активен

6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #865 -: Април 28, 2014, 21:45:42 »

Няма такова нещо  Cool
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #866 -: Април 28, 2014, 21:56:31 »

Кои неща бяха истина? Huh? *scratch*

Не знам как можа да си помислиш, че имаш някакъв шанс за нетото с Кристиян  Grin А иначе бяхте много равнопоставени, него го атакуват ти си фермиш в напове... Интересно защо сега не взе нетната за месец и половина игра  Grin

относно последния ред на коментара... Поне сам си признаваш, че си форумен герой  Grin


Стига писа и се прави на герой,при положение че нямаш нищо общо в случилия се цирк бре.Аз вече се чудя да не си ми убил някаква армия ти някога и да съм забравил,толкова пишеш.Аз съм фермил в напове....аз горях цяла ера ревльо.Ти поглеждал ли си цяла ера населението ни с Крис.А знаеш ли че господин Шишарката изисква от Блатото Крис да не се напада.Не че ще го нападна,но имаше кой.Това че споменах за надпревара с Кристиан не ти дава право да го замесваш в интригите си.Като казах че си ревльо,всъщност цитирах...айде реви си.
п.п. от сума ти време те слушам за разни стратегии и как ще се бориш за нето в класика и все нещо ти се случва...като сега Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #867 -: Април 28, 2014, 22:00:01 »

Къде на картата ме чакаше, в кой квадрат точно че не разбрах, каква атака да ти се пусне, ресурс нямаш, по далече си от касичката ми, армия нямаш за чии ми е да идвам , спрях да се сейфам, след няколко дни намерил камикадзето и подлогата долетя като победител след другите двама:)
 и днес беше много чакащ, със сейфове по всички провки *hihi* *hihi*Нали правиш разлика м/у страх и нямам вреем да се занимавам с глупости:) Той ме "оставил" да играя, колко мило, трогната съм. Айде остани си със здраве и със многото безсънни нощи в играта, прав е Кро, бая грозотия настана навсякъде.
Grin имах 4 времена и ако някой ме следи може да ме хване.... днес за първи сейфах тип шишарката, поне ако ми хванете да е част от армията ....  и не за друго за да не ме граби кечето (ако ме бъркам ме поправете, но мисля, че той играе с лайта) малко ми писна да бъда грабен по-добре да седи армията отпред на минус 3 часа и половина във всички провки  Grin за мое учудване не се намери кой да ми тръгне ... какво повече да коментираме.

Как да нямам ресурс, питай Шишарката, Мош, и другите които са идвали да ме грабят... Крокодила ме граби два пъти преди да излезе в мод. Вчера ме ограби лайта. Вярно икономиката не е като на калигула, ама пак има какво да се вземе  Tongue

TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   18   46912   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   18   63091   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   18   79652   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   19   81145   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   19   81460   17   26   0   0   1
TheLight(GangBang)   The_God(HUNI)   20   71034   17   26   0   0   1

Аз няма да седя и да чакам да ме набият... мен как не ме чакат. Сребранко единия ден го гоних 18 часа докато го хвана.
Там ти е грешката аз не съм търсил камикадзе. А жечко го чаках в защита, но не събра смелост да ми дойде в различен терен от равнинен... Ама като е решил да си дава паса да бъде камикадзе не се сърдете на мен...

Като ги гледам тия коментари седя и чудя дали си вярвате като ги пишете...

п.п.: уж нямаше да има етики и квалификации, но мисля ако се продължава така по мой адрес и аз спра с възпитания и добър тон, който поддържам...
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #868 -: Април 28, 2014, 22:08:10 »

Играя така както ми харесва...(не така както си представяха някои...) и ми хареса...Играя в свят който не ми хресва...(Не дава никакви възможности за игра в защита. Въобще онлайн статистиката е голяма глупост...) но не мисля, че има от какво да се срамувам в играта си. Да. Ползвам рефреш докато си върша работата но не съм влизал в чужди акаунти нито пък някой е влизал при мен. Позволи ми да се съмнявам, че си влизал само в твоя акаунт...И да ерата още не е приключила...Идва времето на нагласените битки, за които няма да можем да видим докладите ...Еми аз играх три месеца може да си изиграете вашата седмица игра...Мен класации не ме интересуват... :evil4:
Бейлиса два месеца да вее зацапаните си гащи и един месец мод ...МММММММ..........DELICIOUS........
 :evil4:


По-голямата част от ерата не те виждах в обхват и нямам представа за играта ти ... така, че въобще не визирах теб  Cool

Позволявам ти да се съмняваш във всичко което си поискаш ...

Никога не съм участвал и няма да участвам в нагласени битки ... под личното ми достойнство е ... и не ми пука всички разписали се "разбирачи" какво мислят ....


Р.Р. И ако си пропуснал .. аз цяла ера си играх моята игра ... така, че не ми е проблем да си изиграя и последната седмица  Cool

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #869 -: Април 28, 2014, 22:08:31 »

Стига писа и се прави на герой,при положение че нямаш нищо общо в случилия се цирк бре.Аз вече се чудя да не си ми убил някаква армия ти някога и да съм забравил,толкова пишеш.Аз съм фермил в напове....аз горях цяла ера ревльо.Ти поглеждал ли си цяла ера населението ни с Крис.А знаеш ли че господин Шишарката изисква от Блатото Крис да не се напада.Не че ще го нападна,но имаше кой.Това че споменах за надпревара с Кристиан не ти дава право да го замесваш в интригите си.Като казах че си ревльо,всъщност цитирах...айде реви си.
п.п. от сума ти време те слушам за разни стратегии и как ще се бориш за нето в класика и все нещо ти се случва...като сега Grin
Ти в час ли си? Въобще мислиш ли преди да пишеш нещо? Къде си горял точно цяла ера? В кой психодиспансер се лекуваш да ти дойда на свиждане и да ти донеса кърпички  Grin ? Освен да се изявяваш във форума друго не се случи цяла ера... и както се вижда си в мод. Друго има ли какво да се коментира?

Не е лъжа, че играх за нетната, но аз каса за разлика от други не играя и затова започнах да се бия. Къде пък съм ти редил стратегии на теб? Преди време си бяхме писали и изявих желание да фермя, но ако помниш аз не се пуснах във въпросната ера, защото ника ми беше зает... Да нещо, което много хора не могат да повярват, че някой си застава с името, а не се крие като мишка  Grin
« Последна редакция: Април 28, 2014, 22:12:07 от The_God » Активен

Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!