Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:45:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153572 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #840 -: Април 27, 2014, 19:11:37 »

Галинчо,ти пък къде се пънеш .Пожарникар с няколко нощни грабежа в блока,при едните от които Кро си те засече даже без аз нищо да му казвам-толкова си елементарен.Просто казах,че ще вдигна флаг от фасула и ще седя незапален и ти ще дотичкаш с идеята на Рачко-пръдлето.Мод от теб ли щех да пусна Grin Та аз ако исках можех да изкарам фаланги ,колкото цялата ти армия Х1,5. Не изкарах и то защото имаше празни думи и обещания.Какво толкова се радваш,армийка имах от 20 дена,защо не я засече,защо не я хвана.Сейфовете ми беха едни и същи,по едни и същи хора-нищо сложно-сещаш ли се защо?Защото си мн страшен,а друг нямаше който да ме нападне...всъщност намери се Grin
Вечна дружба между народите Grin
Успехи в темата и играта.
Няма нетна за Жорко  Cry Другата ера пробвай пак, а сега застани на едно място и се спукай от яд  *hihi*
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #841 -: Април 27, 2014, 23:34:16 »

Защо не остана още ден два да ти дойда на гости но без поклисари да минават пред мен може и онлайн на мен не ми пречи.Цяла ера се чудите на колко да делите армии къде да ги пращате минете някъде с камикадзе и сте велики  Grin
А на мЪршала честито той ще си позволили лукса да седи пред крепоста без да избяга да мина поне на него на гости ОНЛАЙН че и двамцата минали на червено докато влязат ...да бяхте минали при мен или нямаше още поне 2 армии да минат зада влезете
другата ера



Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #842 -: Април 28, 2014, 00:09:06 »

Галине,хайде поне ти да разбереш правилно - никой не оспорва засечката. Тя е факт. Оспорвам обаче човека,когото Шишарката засече. Мен. Не онзи,когото дъвчете непрекъснато..защо ли? Мога да отговоря защо,но няма да го направя...казах го май вчера.
По така "важната" точка две за всички ви...ами, не знам дали ви е ясно значението на думата "съюз", сега не ми се рови в тълковния речник,за да ви копна определението, нито пък сме в час по български, нали така. Но в общи линии гравитира около "екипна работа". Та..толкова за пазенето.
Приятен ден, темата лично за мен е изчерпана. Сега ще си потърся малко слънце някъде...с бира,може би  Smiley
Кой пък сме дъвкали... клеветника ще го превърнете в мъченик , жертва на днешното време Grin
Ето такива неща обичам да гледам, най-накрая малко дебата да вдигне интелектуалното равнище... Според тълковния речник в интернет значението на съюз е "Тясно единство, обединение на отделни лица или групи". Мисля, че това значение не отговаря на Блатото, видяхме как се разпаднаха и т.н... Не случайно казах още преди време, че там има безпринципна коалиция и не е никакъв съюз и ще се разпадне... Поредицата от събития, които се случиха бяха само въпрос на време, но мен не ме касаят. Това са си ваши блатни работи. Аз мога да говоря за нашия съюз, които отговаря на определението според тълковния речник Wink
Бирата определено е по-доброто решение  *beer*

Галинчо,ти пък къде се пънеш .Пожарникар с няколко нощни грабежа в блока,при едните от които Кро си те засече даже без аз нищо да му казвам-толкова си елементарен.Просто казах,че ще вдигна флаг от фасула и ще седя незапален и ти ще дотичкаш с идеята на Рачко-пръдлето.Мод от теб ли щех да пусна Grin Та аз ако исках можех да изкарам фаланги ,колкото цялата ти армия Х1,5. Не изкарах и то защото имаше празни думи и обещания.Какво толкова се радваш,армийка имах от 20 дена,защо не я засече,защо не я хвана.Сейфовете ми беха едни и същи,по едни и същи хора-нищо сложно-сещаш ли се защо?Защото си мн страшен,а друг нямаше който да ме нападне...всъщност намери се Grin
Вечна дружба между народите Grin
Успехи в темата и играта.
Пожарникар или подпалвач *pardon* (според тълковния речник думите имат различно значение. Ако не ти е ясно се обърни към мамамия тя ще ти разясни, изглежда доста начетена и интелигентна жена) с избита 700к противникова армия и то само елитна. Ето такива пожарникари искам да гледам Grin Мен поне не ме грабят с леките копия хахахахха
Продължаваш с вицовете... За разлика от други играчи, аз не седя и не трупам армия и накрая да се бия в една две битки, като не се знае дали не са уговорени... През цялото време от когато изкарах армия не съм спрял армията и каквото мога се опитвам да правя. То много трудно в празничната защита да направиш армията като моята, особено с над 30% по-голям доход от моя... Казах ти благодари се на крокодила, че яде толкова малко бой... А иначе аз не искам да излизаш в мод, колкото повече активни касики има за бой толкова по-добре  Grin



С камикадзета всеки може, ама бас ловя, че сега армийката на първия мЪршал няма да се заседи пред крепостта ;D Аз оплаквания нямам имам си още 2 звезди, може би и още един медал, утре ще разберем:) Надявам се г-н мЪршала да не си сменя никовете всяка ера:)
Честити да са Ви звездите Smiley Не е нужно да се хващате на бас. Аз и преди тази битка рядко задържах армията пред крепостта... Все пак издръжката е по 1 и е безсмилено да рискуваш да останеш без армия.
Относно никовете... Аз не съм някоя мишка да се крия и да не казвам с кой ник играя, нито ще тръгна да го сменям всяка вра. Нямам от какво да се срамувам или да крия. Винаги съм играл с този ник. Мене всички ме познават и съм заставал не само с ника в играта и форума, но и с името си. Не случайно ме галиносват знайни и незнайни за мен люде...
Обещахте ми ,че до края на ерата ще се срещнем на бойното поле и аз изпълних вашето обещание ...



Цяла ера се чудите на колко да делите армии къде да ги пращате минете някъде с камикадзе и сте велики  Grin
А на мЪршала честито той ще си позволили лукса да седи пред крепоста без да избяга да мина поне на него на гости ОНЛАЙН че и двамцата минали на червено докато влязат ...да бяхте минали при мен или нямаше още поне 2 армии да минат зада влезете
Радвам се, че за пореден път ми се предава величие, което аз не съм заявил... нито съм се опитвал да си придам... Така си е с камикадзе е много по-лесно, но аз цяла ера се опитвам да се бия и да хвана някоя друга армия, а не фермя необезпокоявано и да трупам войска, с която накрая да се величая ...
По вашата логика аз мога да кажа... "Цяла ера седиш правиш армия и накрая ми идваш онлайн да ме набиеш *hmm* и после се правиш на велик  *hmm* " , но не няма да го кажа...
Не е нужно да ме наричате мърша... Такива обидни квалификации не са ми приятни. И аз мога да мина нивото на добрия тон и да започна да слагам етикети, та тогава едва ли ще Ви е приятно  Huh?
Не съм виждал битката на охитика и на жечко и не мога да ги коментирам. Мога да кажа за моята. Всичко беше сметнато и знаех, че минавам на 49 морал. Без леките копия минавах на 56-58 морал, но защо да губя 30 доблест ... Това са 8 пожара  Tongue
« Последна редакция: Април 28, 2014, 00:18:26 от The_God » Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #843 -: Април 28, 2014, 00:09:46 »

Сцила  или  се  бъркам  *beer* *beer*
май е леля андрумаха
Ей  лакумия  то  нестава така  две  тежки битки за един  ден   *wall*
за какво ми е тая армия като ги няма блатарите Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #844 -: Април 28, 2014, 03:02:12 »

2014-04-26 12:12:09    6i6arkata    Развалих напа с бежанеца с черна магия... но магията не хвана и затова пробвах с бой!


« Последна редакция: Април 28, 2014, 03:08:37 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #845 -: Април 28, 2014, 07:08:54 »

другата ера






Само с един акаунт? Tongue
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #846 -: Април 28, 2014, 07:20:03 »


Честити да са Ви звездите Smiley Не е нужно да се хващате на бас. Аз и преди тази битка рядко задържах армията пред крепостта... Все пак издръжката е по 1 и е безсмилено да рискуваш да останеш без армия.
Относно никовете... Аз не съм някоя мишка да се крия и да не казвам с кой ник играя, нито ще тръгна да го сменям всяка вра. Нямам от какво да се срамувам или да крия. Винаги съм играл с този ник. Мене всички ме познават и съм заставал не само с ника в играта и форума, но и с името си. Не случайно ме галиносват знайни и незнайни за мен люде...
Обещахте ми ,че до края на ерата ще се срещнем на бойното поле и аз изпълних вашето обещание ...


Радвам се, че за пореден път ми се предава величие, което аз не съм заявил... нито съм се опитвал да си придам... Така си е с камикадзе е много по-лесно, но аз цяла ера се опитвам да се бия и да хвана някоя друга армия, а не фермя необезпокоявано и да трупам войска, с която накрая да се величая ...
По вашата логика аз мога да кажа... "Цяла ера седиш правиш армия и накрая ми идваш онлайн да ме набиеш *hmm* и после се правиш на велик  *hmm* " , но не няма да го кажа...
Не е нужно да ме наричате мърша... Такива обидни квалификации не са ми приятни. И аз мога да мина нивото на добрия тон и да започна да слагам етикети, та тогава едва ли ще Ви е приятно  Huh?
Не съм виждал битката на охитика и на жечко и не мога да ги коментирам. Мога да кажа за моята. Всичко беше сметнато и знаех, че минавам на 49 морал. Без леките копия минавах на 56-58 морал, но защо да губя 30 доблест ... Това са 8 пожара  Tongue

Защо не се опита да хванеш и на Калигула армията цяла ера, няма и един сейф? Като не го нападат защо пък да не я трупа?Smiley Не ме разбирай погрешно аз съм повече от happy *heart* че нещата се развиха така спести ми мойто дебнене. Може битките на ohitika да не си ги видял, но за да знаеш с колко евентуално влизаш, си знаел с колко армия ще ме остави:)
Сега за етикетчетата, нали се ровим в речници, виж какво е Маршал:
мн. маршали, м.
1. Военно офицерско звание, по-висше от генерал, което се дава за особени заслуги.

Къде си видя особените заслуги, някъде в изгорените селяни или....?

За Ваше сведение г-н мЪршал има и опция грабеж, ама нейсе, палежа по приляга на званието *ok*
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #847 -: Април 28, 2014, 08:14:11 »

Как можете на черното да викате бяло не знам.
Двама човека се биха с цялата карта и победиха.  Не стига това, ами и ние с шефа помогнахме на конкурентите им и пак не се отказаха и продължиха. Не стига това ами и двамата бяха в различни обхвати и не можеха да си помагат. Това са фактите.Както се казва в онази реклама:
КАКВО ПОВЕЧЕ  *beer*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #848 -: Април 28, 2014, 09:23:43 »

Защо не се опита да хванеш и на Калигула армията цяла ера, няма и един сейф? Като не го нападат защо пък да не я трупа?Smiley Не ме разбирай погрешно аз съм повече от happy *heart* че нещата се развиха така спести ми мойто дебнене. Може битките на ohitika да не си ги видял, но за да знаеш с колко евентуално влизаш, си знаел с колко армия ще ме остави:)
Сега за етикетчетата, нали се ровим в речници, виж какво е Маршал:
мн. маршали, м.
1. Военно офицерско звание, по-висше от генерал, което се дава за особени заслуги.

Къде си видя особените заслуги, някъде в изгорените селяни или....?

За Ваше сведение г-н мЪршал има и опция грабеж, ама нейсе, палежа по приляга на званието *ok*
Заще ми е му хващам армията? Да си я държи. Аз виждам колко дебнете, то от вашето дебнене отидохме в другата ера, че може и по-другата да има някакво хващане на армия....  
Разбира се, че съм смятам на калкулатора вие за чак такъв ....... (вие сте по етикетите, моля попълненете празното място) ли ме вземате, че ще тръгна без да смятам...
Относно маршалството аз го написах и на бежанеца по-горе. Имам избита 710к армия и то само елит. Това не става с пожари. Може да видете битките ми и да направите справка колко разграбвания имам.... Айде сега и малко математика имам в момента 178 пожара, който средно ако ги умножим по 32 точки са 5696. И какво се полчуава в крайна сметка аз пак съм станал маршал само от грабежи и избита армия, затова обидните квалификации към някой друг...
А опцията палеж е въведена от разработчиците на играта и щом я има защо да не се ползва?

Това са ми пожарите от нощеска  Grin
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   978   350864   451   6293   0   0   65
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   519   366140   531   7488   0   0   34
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   512   1710100   531   7488   0   0   34
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   349   304408   281   3744   0   0   23
« Последна редакция: Април 28, 2014, 09:25:20 от The_God » Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #849 -: Април 28, 2014, 09:35:46 »

Заще ми е му хващам армията? Да си я държи. Аз виждам колко дебнете, то от вашето дебнене отидохме в другата ера, че може и по-другата да има някакво хващане на армия....  
Разбира се, че съм смятам на калкулатора вие за чак такъв ....... (вие сте по етикетите, моля попълненете празното място) ли ме вземате, че ще тръгна без да смятам...
Относно маршалството аз го написах и на бежанеца по-горе. Имам избита 710к армия и то само елит. Това не става с пожари. Може да видете битките ми и да направите справка колко разграбвания имам.... Айде сега и малко математика имам в момента 178 пожара, който средно ако ги умножим по 32 точки са 5696. И какво се полчуава в крайна сметка аз пак съм станал маршал само от грабежи и избита армия, затова обидните квалификации към някой друг...
А опцията палеж е въведена от разработчиците на играта и щом я има защо да не се ползва?

Това са ми пожарите от нощеска  Grin
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   978   350864   451   6293   0   0   65
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   519   366140   531   7488   0   0   34
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   512   1710100   531   7488   0   0   34
The_God(HUNI)   je4ko(IH)   349   304408   281   3744   0   0   23

хехехе не мож го би така човека, той услуга ти направи, ама така правят мЪршалите:)
Не си се наспал от дебнене иди си почини, че почна буквите да бъркаш, а колкото до това колко дебнем Неронци, да, нас ни мързи, ние си спим спокойно нощем и не живеем в ИО, но от друга страна за пореден път се убеждавам, че винаги сме били и явно все още ще си останем трън в нечии очи:) Няма да ти слагам повече етикетчета, не се притеснявай :Smiley Забавен си ми как само на женско налиташ в играта, дано и в реала да е така, че иначе маХни, маХни:)
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #850 -: Април 28, 2014, 09:39:30 »

Как можете на черното да викате бяло не знам.
Двама човека се биха с цялата карта и победиха.  Не стига това, ами и ние с шефа помогнахме на конкурентите им и пак не се отказаха и продължиха. Не стига това ами и двамата бяха в различни обхвати и не можеха да си помагат. Това са фактите.Както се казва в онази реклама:
КАКВО ПОВЕЧЕ  *beer*

Тебе пък кой те натиска да звъниш Cool Wink

П.П. Какво повече ли? Говори се конкретно и ясно, кой си за какво се бориш и за кои двама иде реч, тук трябва да има легенда-еди кой си от форума е еди кой си в играта, не съм толкова интелигентна че да ви помня всичките Grin

« Последна редакция: Април 28, 2014, 09:42:25 от Avrelia » Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #851 -: Април 28, 2014, 11:25:20 »


Не съм виждал битката на охитика и на жечко и не мога да ги коментирам. Мога да кажа за моята. Всичко беше сметнато и знаех, че минавам на 49 морал. Без леките копия минавах на 56-58 морал, но защо да губя 30 доблест ... Това са 8 пожара  Tongue

Това приказка за ламери ли е
значи ти влизаше на тази армия на 56/58 морал в заградена
86509 фаланга
102931 е.стрелци
58477 гвардия
65512 паладини
 с твоята армия

72809 леки
109530 фаланга

45 000 е.стрелци/те бяха на палеж/

57409 гвардия
40031 паладина
820 трабанта

с нея дори не минаваш полева ... и за това случаино се нареди 3 на опашката

А относно великите ти битки от нощес с подарения жечко няма какво да се хвалиш оставил ги момченцето подредено да ги минеш всичките  той си каза че е дал паса на охитика а охитика предполагам го е споделила с теб та тези клоунски номера нейде другаде
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #852 -: Април 28, 2014, 16:25:18 »

хехехе не мож го би така човека, той услуга ти направи, ама така правят мЪршалите:)
Не си се наспал от дебнене иди си почини, че почна буквите да бъркаш, а колкото до това колко дебнем Неронци, да, нас ни мързи, ние си спим спокойно нощем и не живеем в ИО, но от друга страна за пореден път се убеждавам, че винаги сме били и явно все още ще си останем трън в нечии очи:) Няма да ти слагам повече етикетчета, не се притеснявай :Smiley Забавен си ми как само на женско налиташ в играта, дано и в реала да е така, че иначе маХни, маХни:)
Мисля, че шишарката е мъжко; сребранко, който играе с 5 акаунта мисля, че също не е женско; андони също на мъжко ми изглеждаше; клеветника ми е трудно да му определя пола, но да преположим, че е мъжки; мош до колкото знам също е мъж; да продължавам ли да изброявам в играта кой съм атакувал и не е с първични полови белези на индивид от женски пол?

Три нощи безсъние за цяла ера до какво доведе  Grin През последните последните 4 дни имам три нощни игри.... Аз не само живея в ИО, а всичко правя в ИО, затова съм с по два блока и армията е през повечето време на път....  Вицовете са хубавото нещо, а като гледам майстори на късия разказ не липсват.

Тук се обърка много серозно относно Жечко. Жечко е един от най-битите от мен играчи (междо другото и той е от мъжки пол) и нямам намерение да спирам да го бия, докато не отиде в мод или не вдигне флага. Това, че е бил камикадзе и е дал паролата на някой не е мой проблем, нито ще му сложи автоматично празнична защита. Аз не съм се разбирал нищо с него, нито ще се разбирам, нито пък ми е правил услуга. Охитика може да каже там за какво става дума. Не са моя работа техните отношения. На мен парола не са ми давали.

Не сте ми трън в очите, но при 10 човека човека, които не са в мод кой да атакувам? Няма мъжко няма женско не е ли мод и няма ли нап бой...
Видяхме кой на кой е трън в очите... след като искахте 5 милиона от Кристиян за да не го атакувате и с парите да направите армия, с които да ме разбиете. Кристиян заслужи моето уважение, като отказа и след това какво се случи започна да бъде атакуван. Всеки нормално средно интелигентен човек с подобен на моя морал ще се нареди на опашката...

Аз играя запален от два месеца, грабят ме на блока, хванаха ми част от армията веднъж и гък не съм казал освен да поздравя крокодила за засечката, а при вас Неронците какво се случва освен фармвил? Ако някой случайно ви атакува и надувате вой до небесата.... И предния път стана така и сега пак така става.

мЪршалите не знам как правят вие сте по знапозната сигурно и опит може да споделите...

Това приказка за ламери ли е
значи ти влизаше на тази армия на 56/58 морал в заградена
86509 фаланга
102931 е.стрелци
58477 гвардия
65512 паладини
 с твоята армия

72809 леки
109530 фаланга

45 000 е.стрелци/те бяха на палеж/

57409 гвардия
40031 паладина
820 трабанта

с нея дори не минаваш полева ... и за това случаино се нареди 3 на опашката

А относно великите ти битки от нощес с подарения жечко няма какво да се хвалиш оставил ги момченцето подредено да ги минеш всичките  той си каза че е дал паса на охитика а охитика предполагам го е споделила с теб та тези клоунски номера нейде другаде

Не мога да определя дали е приказка за ламер вие сте по етикетите... Аз не съм казал, че съм влизал на армията на аврелия. Хубаво е да се чете с разбиране... Ще се опитам да го кажа по друг начин. Знаех армиите и на жечко, и на охитика. Сметнах и двете битки и тогава сметнах и моята. Като знаех, че ще изляза победител на 99,99% от битката реших да си пусна и леките копия, като бях наясно, че битката приключва на 49 морал. Доблестта за мен е важно нещо, че играта все ми взима, а аз не разбирам защо се получава така хаххахахаха.

Че от къде да знам кой е бил в акаунта, както се видя и при бежанеца не е бил той титуляра, когато го хвана шишарката. Аз видях пръснатата армия и тръгнах. Жечко го следя от два месеца и го знам кога е он и кога не.... Може да го питаш кой е бил в акаунта. Намека ти за уговорени битки е меко казано обиден и наистина от цирковата трупа минавате добрия тон. Сега какво, защото охитика му има паса да не го атакувам ли?


п.п.: пиша бързо на клавиатурата и затова се получава това с буквите... винаги преглеждам написаното, но не винаги успявам да отстраня всичките грешки. Повече време отива за поправка, отколкото за написването на текста Grin
« Последна редакция: Април 28, 2014, 16:35:26 от The_God » Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #853 -: Април 28, 2014, 16:59:20 »

Мисля, че шишарката е мъжко; сребранко, който играе с 5 акаунта мисля, че също не е женско; андони също на мъжко ми изглеждаше; клеветника ми е трудно да му определя пола, но да преположим, че е мъжки; мош до колкото знам също е мъж; да продължавам ли да изброявам в играта кой съм атакувал и не е с първични полови белези на индивид от женски пол?

Три нощи безсъние за цяла ера до какво доведе  Grin През последните последните 4 дни имам три нощни игри.... Аз не само живея в ИО, а всичко правя в ИО, затова съм с по два блока и армията е през повечето време на път....  Вицовете са хубавото нещо, а като гледам майстори на късия разказ не липсват.

Тук се обърка много серозно относно Жечко. Жечко е един от най-битите от мен играчи (междо другото и той е от мъжки пол) и нямам намерение да спирам да го бия, докато не отиде в мод или не вдигне флага. Това, че е бил камикадзе и е дал паролата на някой не е мой проблем, нито ще му сложи автоматично празнична защита. Аз не съм се разбирал нищо с него, нито ще се разбирам, нито пък ми е правил услуга. Охитика може да каже там за какво става дума. Не са моя работа техните отношения. На мен парола не са ми давали.

Не сте ми трън в очите, но при 10 човека човека, които не са в мод кой да атакувам? Няма мъжко няма женско не е ли мод и няма ли нап бой...
Видяхме кой на кой е трън в очите... след като искахте 5 милиона от Кристиян за да не го атакувате и с парите да направите армия, с които да ме разбиете. Кристиян заслужи моето уважение, като отказа и след това какво се случи започна да бъде атакуван. Всеки нормално средно интелигентен човек с подобен на моя морал ще се нареди на опашката...

Аз играя запален от два месеца, грабят ме на блока, хванаха ми част от армията веднъж и гък не съм казал освен да поздравя крокодила за засечката, а при вас Неронците какво се случва освен фармвил? Ако някой случайно ви атакува и надувате вой до небесата.... И предния път стана така и сега пак така става.

мЪршалите не знам как правят вие сте по знапозната сигурно и опит може да споделите...
Не мога да определя дали е приказка за ламер вие сте по етикетите... Аз не съм казал, че съм влизал на армията на аврелия. Хубаво е да се чете с разбиране... Ще се опитам да го кажа по друг начин. Знаех армиите и на жечко, и на охитика. Сметнах и двете битки и тогава сметнах и моята. Като знаех, че ще изляза победител на 99,99% от битката реших да си пусна и леките копия, като бях наясно, че битката приключва на 49 морал. Доблестта за мен е важно нещо, че играта все ми взима, а аз не разбирам защо се получава така хаххахахаха.

Че от къде да знам кой е бил в акаунта, както се видя и при бежанеца не е бил той титуляра, когато го хвана шишарката. Аз видях пръснатата армия и тръгнах. Жечко го следя от два месеца и го знам кога е он и кога не.... Може да го питаш кой е бил в акаунта. Намека ти за уговорени битки е меко казано обиден и наистина от цирковата трупа минавате добрия тон. Сега какво, защото охитика му има паса да не го атакувам ли?


п.п.: пиша бързо на клавиатурата и затова се получава това с буквите... винаги преглеждам написаното, но не винаги успявам да отстраня всичките грешки. Повече време отива за поправка, отколкото за написването на текста Grin

Много ти благодаря за отделеното време но наистина ти е време да поспиш, и помежду другото ако не се беше "надул" с по-"лъскавкото" на звездата ти изобщо нямаше да те захапя, не обичам хората със самочувствие без покритие. Никой не цели да те обиди нито аз нито Калигула, но ме кефи как се връзваш, особено за женското, и за само трите безсънни нощи. Относно Кристиян, дали не сме му взели малко повече от 5 милиона:) И той е майстор на късия разказ като теб:) С 5 милиона каква армия се прави, пък и чак с цел да те разбиваме теб, лелеле, наистина се взе на сериозно *hihi*
Накратко за да спрем да удължаваме изкуствено темата: Мразя К**венски номера, пък било то и в играта, за това беше цялата история, и аз лично ти обещах битка като те помолих да си оставиш армия и за мен, но не предполагах, че те е страх да се сбиеш без чужда помощ с мен. Както и да е, сега успокой топката и се наслаждавай на живота Cool


П.П. По време на блока си-колкото и да са те на ден/нощ не кеся във форума да отговарям на хора, които не са ми трън в очите Tongue
« Последна редакция: Април 28, 2014, 17:22:41 от Avrelia » Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #854 -: Април 28, 2014, 17:26:52 »

От доста време не съм писал понеже ми писна от форумните ви геройства и глупости...Разправяха едни Величия в началото на ерата, че Хуните сме акаунти еднодневки, че ще играем един  месец и ще почнат извинения за липса на време и мод...А какво стана ...Тук сме, на линия сме...А повечето величия нещо останаха без свободно време...От тез на линия недай си боже да удариш някой и той или си е дал акаунта или поне е нямал време и някой го наглеждал...Ама айде у лево с тези приказки... *hmm*. Когато някой играе цяла ера системно, планирано и целенасочено и постигне резултати може само да го поздравите, колкото и да ви яде отвътре...Не може да побеждаваш, ако не се научиш да губиш...Явно някои не са се научили.

Браво и поздраления Галине. *bravo* *bravo* *bravo* *beer* *beer* *beer*
 :evil4:
« Последна редакция: Април 28, 2014, 17:34:33 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!