Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:47:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153242 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #810 -: Април 26, 2014, 21:25:42 »

Понеже стана досадно,завършвам в тази тема с.....Ти си пълен смешник и лъжец с това,че съм казвал подобно нещо,за криене в Блатото.Ти ли щеше да ме пазиш бе мъжага.Казваха ми че не си у ред,вече вярвам.
Раздаване на квалификации и обиди по форума, в играта - нищо. Това си ти  Tongue
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #811 -: Април 26, 2014, 22:24:24 »

Позволете ми да се разхлипам!?
Вие сте вманиачени ... диагноза!  Grin
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #812 -: Април 26, 2014, 22:30:48 »

А  Крис дали ще вземе нетната зависи от жената а и от самият него стар играч е но прави едни .....хубави неща за жената даже и медал си взе от него за смешна битка Undecided
Активен

6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #813 -: Април 26, 2014, 22:33:31 »

Позволете ми да се разхлипам!?
Вие сте вманиачени ... диагноза!  Grin
Чудех се кога ще се появиш  Grin
Наздраве  *beer*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #814 -: Април 26, 2014, 22:35:06 »

Салфетка?  Grin 
Утре съм на преглед, ддз каква ще е диагнозата,но задължително ще ви уведомя тук..нали всичко си казваме,пък и личните си правим масови Smiley 
О, мама мия, мислех да предложа на Радо да се видим и да го разходя до Пловдив, да поразгледаме нещата , пиейки бира с Жоро. Кажи теб откъде да те взема, стига да не е от Варна, че ще ми объркаш бюджета за гориво ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #815 -: Април 26, 2014, 22:37:01 »

Чудех се кога ще се появиш  Grin
Наздраве  *beer*
Гледай сега как ме караш да правя втори пост - ти си на пасажерската седалка за Пловдив на 1-ви, най-много втори 2-ри май. А? А? А?
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #816 -: Април 26, 2014, 22:42:32 »

Гледай сега как ме караш да правя втори пост - ти си на пасажерската седалка за Пловдив на 1-ви, най-много втори 2-ри май. А? А? А?
Още на 30-ти ще съм в Пловдив, но съм навит  Grin Жоро дава вид на възпитан човек, няма да се стига до...глупости  Cool
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #817 -: Април 26, 2014, 22:47:39 »

Ще се повторя,но...изобщо не обичам да улеснявам живота на хората...няма да кажа пък Grin Обаче пък обичам бира...много,така че - дерзай Smiley
Ти си жена, обичаш бира ... хм. Засега мога да кажа, че вероятно имаш силно изрзени млечни жлези, според моментната ми дедукция.
Моля те, кажи че не трябва да ходя до морето, тъй като ме обхваща леност, обаче пък получавам позоваване откъм уретрата, която ми нашепва "отиди,отиди" и ... абе такива неща ...  Grin
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #818 -: Април 26, 2014, 22:48:17 »

О, мама мия, мислех да предложа на Радо да се видим и да го разходя до Пловдив, да поразгледаме нещата , пиейки бира с Жоро. Кажи теб откъде да те взема, стига да не е от Варна, че ще ми объркаш бюджета за гориво ...  Grin
ЕГОИСТИ
Toз да взема онзи да взема за бира ми по празниците ще сме около Пазарджик с жената и мислим да се разходим и до старото фелибе та ...
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #819 -: Април 26, 2014, 22:49:26 »

Още на 30-ти ще съм в Пловдив, но съм навит  Grin Жоро дава вид на възпитан човек, няма да се стига до...глупости  Cool
Значи до 29-ти ще те набия по софийски, да ти спадне нивото на естрогена ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #820 -: Април 26, 2014, 22:50:50 »

Кали, сега е момента с хана да организирате сбирка ... у вас!  Wink Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #821 -: Април 26, 2014, 23:03:37 »

'ми сега Кали е на позиция да обади къде ще е купона. Тоест, къде в Пловдив ще е купона. И да се помирявате, че ще ви вземат дяволите или аз. Аз няма да ви взема, та му мислете ...  *beer*
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #822 -: Април 26, 2014, 23:20:27 »

момчета и момичета не забравяйте че е само игра,много от тези които я играят се мислят за много добри,аз също но не е така:),много хора знаят как се играе,но освен това се иска упоритост,инат и свободно време,всеки който направи засечка на сек е за поздравление,живи и здрави на всички
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #823 -: Април 27, 2014, 00:41:44 »

момчета и момичета не забравяйте че е само игра,много от тези които я играят се мислят за много добри,аз също но не е така:),много хора знаят как се играе,но освен това се иска упоритост,инат и свободно време,всеки който направи засечка на сек е за поздравление,живи и здрави на всички
+1
Точно така. Седнали сме на една маса да играем една игра. Значи всички сме приятели, независимо че всеки се опитва да набие другия. Това е нормално за всяка една игра. Хайде наздраве  *beer*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #824 -: Април 27, 2014, 01:45:19 »

   bejanec(ForumenGeroi)
Ще си търся авторските права  Tongue

Определянето на някой като "нищо" сигурно не е обида и квалификация...или аз нещо не съм разбрала? ОК, поздравления за засечката... Само че...беше ти написано в прав текст, но дали не можеш да четеш или дотолкова си се главозамаял,че пропускаш същественото...не знам. Но ти засече днес една жена...не "форумния герой", на който не можеш да стъпиш на малкия пръст. Това го гарантирам. Нема ти обяснявам защо,'щото съм убедена,че няма да разбереш...не виждаш по-далече от собствения си нос... Всъщност, опираш ли тавана с него,когато влизаш в стаята?  Аз отговора го знам Wink Та..на темата на деня - засече мен днес, гордей се Smiley Гордееш ли се?  Объркал си рейса,пич...човекът,когото обиждаш от много време насам просто е един от малкото останали кавалери и те остави да го плюеш,да види може ли да се измери лицемерието ти...само дето твоята жертва днес не беше той Smiley Сеш'ли се?
И форумния герой да беше пак щеше да го засече  Grin
А това, че крокодила го пази е повече от ясно. Два пъти ме обира на блока и третия път не посмях да направя дневен и не можах да се наредя след Шишарката заради което... Другото с което го пази крокодила е, че винаги може да ме засече и не мога да го обирам иначе всеки път щях да съм при него след края на блока по примера от днес. Вече един път го направи (крокодила ме засече) и ми седи като обица на ухото. А и все пак мен ме дебнеха до преди седмица-две 4 човека, които ме бият от рас. Имаше един път, когато калигула и мош с нощен блок, шишарката и крокодила блок и тогава ходиш на нощни набези..., т.е. отдадеше ли ми се възможност не я пропусках.
Така че бежанеца може да благодари на Крокодила, че не пусна по-рано мода...



момчета и момичета не забравяйте че е само игра,много от тези които я играят се мислят за много добри,аз също но не е така:),много хора знаят как се играе,но освен това се иска упоритост,инат и свободно време,всеки който направи засечка на сек е за поздравление,живи и здрави на всички
*ok* *beer* *beer* *beer*

+1
Точно така. Седнали сме на една маса да играем една игра. Значи всички сме приятели, независимо че всеки се опитва да набие другия. Това е нормално за всяка една игра. Хайде наздраве  *beer*
*beer* *beer* *beer*
Активен

Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!