Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:25:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153643 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #765 -: Април 17, 2014, 20:26:06 »

За  играчи  като   мен  без време  е добре  дошла  тази  защита  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #766 -: Април 17, 2014, 22:01:41 »

Ако един играч не си пусне защита, то хем ще бъде нападан, хем ще плаща издръжка. Ако си пусне защита, то хем няма да бъде притесняван, хем няма да плаща издръжка. Празничната защита ми се вижда задължителна опция тогава.
По принцип е така и затова не съм я харесвал тази защита... Който иска да си пуска мод, защитата е уникална тъпотия, подобна на касите, направена заради фермерите...

Не можете да атакувате играч, който е под Празнична защита. От 30 човека в обхват...
Играчи, които активираха защитата - bejanec, Krokodil, Avrelia, caligula, 6i6arkata, Gaden, je4ko, tazito, Andromahaa, mosh, CrishtiaN
Играчи, които излезнаха от мод за да активират опцията - bazo, очаквам Били да го направи, вписва се идиално в начина му на игра в последните 2-3 седмици  Grin

Да живее фармвила  *freak* Поне едно положително нещо има... Като падне защитата ще паднат и пожарите. Май ще правя 200к леки копия  Grin >Grin

Весели празници *beer*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #767 -: Април 17, 2014, 22:42:16 »

Светли,весели и спокойни да са празниците ти, Галине! Що си мислиш,че ще фермя по време на защитата...м? Нещо...срещу твоите 200К леки копия ми се върти в главата  Tongue
Вие сте? Huh?

срешу моите 200к леки копия, може да се направят 50к леки стрелци  Grin *hahaha*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #768 -: Април 18, 2014, 09:49:25 »

Вие ги направете и елате да ме пробвате  *crazy*
За след празниците ще са готови  Grin а вие кой/я сте?  Huh?
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #769 -: Април 18, 2014, 10:50:53 »

Никак не обичам да улеснявам живота на останалите....и като сме  тръгнали да си говорим на Вие-открийте ме сам  Smiley
Идеално, като е лесно не е интересно.

Познаваме ли се? Ако е така да мина на ти  *pardon*

Да не сте lilly74 *rose* *scratch*
« Последна редакция: Април 18, 2014, 10:54:41 от The_God » Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #770 -: Април 18, 2014, 12:25:59 »

По принцип е така и затова не съм я харесвал тази защита... Който иска да си пуска мод, защитата е уникална тъпотия, подобна на касите, направена заради фермерите...

Не можете да атакувате играч, който е под Празнична защита. От 30 човека в обхват...
Играчи, които активираха защитата - bejanec, Krokodil, Avrelia, caligula, 6i6arkata, Gaden, je4ko, tazito, Andromahaa, mosh, CrishtiaN
Играчи, които излезнаха от мод за да активират опцията - bazo, очаквам Били да го направи, вписва се идиално в начина му на игра в последните 2-3 седмици  Grin

Да живее фармвила  *freak* Поне едно положително нещо има... Като падне защитата ще паднат и пожарите. Май ще правя 200к леки копия  Grin >Grin




Весели празници *beer*


Дълъг списък, предвид малкото като цяло играчи, така е. Аз лично бих предпочела празничната защита да е във вариант "не можете да бъдете  нападан, а можете да нападате" но кой ли ме пита:)
Домашния ми любимец, разбирайте Калигула, си седя преди празниците с бая мильони и никой не се пробва да му ги вземе:) Погледнете нещата от хубавата страна, след Великден хората ще са си починали, респективно и войничетата от дългите търчанета из картата, ще са попроменили броя си, хъса ще е по-голям, предвид почивката и предвид наближаването на края на ерата пък белким се появят още интересни битчици. Мишките ще се покажат от дупките и ще решат, че е време да се правят на биткаджии, може пък и да стане по-интересно *gamer*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #771 -: Април 18, 2014, 14:33:13 »

Не четете внимателно...не улеснявам,жокери не давам,но височайшо позволявам  разговори на ти Smiley))
Всичко чета и не смея да предполагам вече... а щом и жокери няма да има  *xxx**scratch* ... ще си остана с незадоволеното любопитство...
На ти след кажете коя сте, то се видя, че няма да позная  *freak*

п.п.: голяма загадка, голямо чудене  *xxx* ... туй любопитство не спира да ме гложди, а и се чудя къде да ползвам жокера помощ от приятел  Tongue
« Последна редакция: Април 18, 2014, 14:52:46 от The_God » Активен

MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #772 -: Април 18, 2014, 17:36:08 »

Бавно ни залива морето от сиви тягостни дни!
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #773 -: Април 18, 2014, 19:27:15 »

Бавно ни залива морето от сиви тягостни дни!
Що бе, аз си цъкам за кеф...Бейлиса 2 месеца с развяти гащи и един месец мод...О....DELICIOUS.... *freak*

П.П.Някой ако знае какво стана с кечето днес ако може да сподели, че ме гложди любопитство... Embarrassed
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #774 -: Април 18, 2014, 22:54:31 »

Що бе, аз си цъкам за кеф...Бейлиса 2 месеца с развяти гащи и един месец мод...О....DELICIOUS.... *freak*

П.П.Някой ако знае какво стана с кечето днес ако може да сподели, че ме гложди любопитство... Embarrassed
ми кечето освен да е разпуснал и дал на някой парата друго едва ли Shocked
 килгор е дигнал 15 к нето:)но пък може е теглил големия заем за да дигне нетото
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #775 -: Април 18, 2014, 23:33:02 »

ми кечето освен да е разпуснал и дал на някой парата друго едва ли Shocked
 килгор е дигнал 15 к нето:)но пък може е теглил големия заем за да дигне нетото
Той Килгор с неговата икономика и без издръжка за армия лесно ги вдига 15к. На кечето му липсва доста повече нето.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #776 -: Април 18, 2014, 23:44:04 »

Не е лесно да се вдигнат 15к. Още повече че Килгор не може да си пусне "празнична защита". Вероятно военен приход, свърши им войната, която спечелиха.
А иначе... за Кечето, Лайт, Найтуотч, Хардкор, евразия и Гангстер и още много знайни и незнайни питайте Мош.
 Grin
« Последна редакция: Април 19, 2014, 04:11:03 от tester_1 » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #777 -: Април 18, 2014, 23:56:49 »

Не е лесно да се вдигнат 15к. Още повече че Килгор не може да си пусне "празнична защита". Вероятно военен приход, свърши им войната, която спечелиха.
А иначе... за Кечето, Лайт, Найтуотч, Хардкор и Гангстер и още много знайни и незнайни питайте Мош.
 Grin
!
я  ти  кажи  за  твоите знаини  и  незнаини  вони
 и що  така    избегахте като  печелихте  войната    *scratch*
Активен

Авторското Право  Grin
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #778 -: Април 19, 2014, 00:00:35 »

Вероятно военен приход, свърши им войната, която спечелиха.

От другата война никой няма да има военен приход, а щеше да е към 10 млн ЗЕ  Grin
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #779 -: Април 19, 2014, 00:11:28 »

Така е, но по-добре никой да няма, отколкото да го вземете вие.
 Smiley

Между другото, понякога системата допуска грешки и определя за победител съюза с по-малко спечелени точки. Може и сега така да стане, нищо не се знае. Тогава ще си е заслужавало усилието.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!