Imperia Online България  
Април 23, 2024, 21:22:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153744 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #750 -: Април 16, 2014, 22:17:13 »

Тоя бъг ако не може да се премахне от разработчиците по добре го кажете да го ползваме всички Wink
Кой от всичките бъгове имаш предвид? Той скелета знае и ползва доста,
Този с бъгнатия блок до момента го ползваше само Скелетан,
Защо трябва да го знаят всички, за да доупропастите играта мизериите си нали?
« Последна редакция: Април 16, 2014, 22:21:46 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #751 -: Април 16, 2014, 22:23:15 »

Кой от всичките бъгове имаш предвид? Той скелета знае и ползва доста,
Този със бъгнатия блок в момента го ползва само Скелетан,
Защо трябва да го знаят всички, за да доупропастите играта със скелета нали?

Не беше това идеята на поста ми, след като има бъг е нормално да се докладва на разработчиците, за този с бъгнатия блок писах, идеята ми е че след като един играч го ползва той има предимство, излиза че и други знаят за въпросния бъг, еми кажете го на всички за бъдеме равнопоставени.
Нямам и най малко намерение да опропастявам играта, може би грешно съм се изразил.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #752 -: Април 16, 2014, 22:29:30 »

Тоя бъг ако не може да се премахне от разработчиците по добре го кажете да го ползваме всички Wink

Този бъг .. по-точно използването му унищожава идеята на свят с ОН-лайн статистика ... именно свят за хора, които нямат безкрайно много време за ИО и имено за това за мен винаги е бил предпочитан свят, точно защото нямам време да следя постоянно кой мърда с 2 точки или 5 население ....
Да, логвам се често но само за да видя, дали има мечове ... за повече нямам време  *pardon*

Бъга няма да бъде оправен най-вероятно ... просто защото никой няма да насочи ресурс от програмисти вече за класиките ....

Аз така и не разбрах, какво толкова има да се доказва с ползването на бъгове ... ползване на повече от един акаунт ... "приятелски" разбивания в защита за 2 доблест ... и тем подобни дивотии ...

Аз ги виждам ... в същност ги виждам не само аз ... Някой ще реши че Скелета е станал по-качествен играч отколкото е бил ? или че Килгор е станал по-слаб играч отколкото е ?

Аз наистина се надявах, че в класиките са останали играчи, които наистина искат да играят заради самата игра и забавлението  ... явно съм грешал ... както обикновено   *tired*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #753 -: Април 16, 2014, 22:40:00 »

еми кажете го на всички за бъдеме равнопоставени.

Равнопоставени ще бъдат всички, когато нарушителите се наказват от екипа на играта и нарушенията спрат,
друг вариянт няма.
Ако толкова държиш на справедливостта, можеш да пишеш протестно съобщение до собствениците на играта или екипа, че има нередност / нарушение / нарушител / пропуск  за отстраняване или пък да се регистрираш другата ера и да биеш скелета до отказ.
Сигурен съм че няма да направиш нищо така че приятно спамене.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #754 -: Април 16, 2014, 22:47:04 »

Mosh, явно не се изразявам правилно така, че спирам да Ви спамя темата.
Извинявам се че грешно се изразих.
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #755 -: Април 16, 2014, 22:53:30 »

Искам да попитам Килгор, който ме е нападал и грабил най-много и по принцип стои по нощите, дали е останал с впечатлението, че не правя блок?

А това, че тралала пусна 1000 стрели, за да ми качи доблестта от -100 на -98, е вярно. Чудя се как бихте изцвилили, ако ме беше запалила на 11%!
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #756 -: Април 16, 2014, 23:24:20 »

аз тe разбих и ограбих, Grin Grin Grin

Активен

tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #757 -: Април 16, 2014, 23:31:28 »

а, сънувал си, аз блок не правя с месеци!!
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #758 -: Април 17, 2014, 04:33:18 »

Извинявам се за безпокойството (не искам да ви развалям спора с моето чудене), но може ли едно въпросче, че от написаното не ми е ясно... имаше ли НАП между съюзите грешка и блатото? А от изчетеното до тук разбирам, че до един определен момент не сте се нападали или грешно съм разбрал *scratch*
мълчанието го приемам като знак на съгласие , което означава, че варната беше прав, като казваше, че има съюз между блатото и грешка... само не разбирам защо се отричаше  *pardon*



Аз наистина се надявах, че в класиките са останали играчи, които наистина искат да играят заради самата игра и забавлението  ... явно съм грешал ... както обикновено   *tired*

 *scratch* аз си мисля, че не грешиш... не е хубаво да се обобщава по този начин, все още има хора, които не ползват бъгове,  непозволени средства и прочие... като видят нередност я докладват на екипа своевременно, но за това, че босовете не ги отстраняват нищо не може да се направи... Все още има хора, които няма да излизат от съюза, в който играят и да си направят нов за да имат още 5 морал в атака.... Все още има хора, които се опитват да играят честно, почтено и доблестно, независимо от крайния разултат.... Пример затова е господин The_Honest, а аз още чакам да видя поредната клевета от бежанеца по негов адрес...
Дали името на The_Honest *db* ще остане неопетнено?
А дали името е останало неопетнено Huh? не мисля така, след като определени хора си позволяват да пиша небивалици, измислици и прочие за него  Wink
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #759 -: Април 17, 2014, 08:20:59 »

мълчанието го приемам като знак на съгласие , което означава, че варната беше прав, като казваше, че има съюз между блатото и грешка... само не разбирам защо се отричаше  *pardon*


Извинявай, проспал съм въпроса ти ... не е имало съюз между Блатото и Грешка ... когато има такава договорка тя се спазва ...

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #760 -: Април 17, 2014, 09:32:54 »

а, сънувал си, аз блок не правя с месеци!!
 Grin
Ти  блок  не правиш  от както  те бии  Били
Не  само  мош  те следил  а и много  други  хора
 2 дена  беше нонстоп    докато  уж  беше    командировка 
и една  вечер направи  прословутия си  блок
Активен

Авторското Право  Grin
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #761 -: Април 17, 2014, 19:25:00 »

Празнична защита.
Опцията "Празнична защита" може да бъде активирана от всеки играч. Докато е активна, акаунтът не може да бъде нападан, нито от него могат да бъдат изпращани атаки към други империи. Всички атаки, изпратени към Империята Ви преди активирането на защитата, ще бъдат изпълнени! Опцията изтича автоматично на 22.04.2014 15:00:00. .
Активирана

Весело изкарване на празниците на всички  *beer*
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #762 -: Април 17, 2014, 19:48:03 »

Не успявам да намеря много смисъл в това хора, активирали "празнична защита", да не плащат издръжка на армията си, а да добиват ресурс. Къде е логиката?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #763 -: Април 17, 2014, 20:05:43 »

Не успявам да намеря много смисъл в това хора, активирали "празнична защита", да не плащат издръжка на армията си, а да добиват ресурс. Къде е логиката?
  При  мен  логика има  има   23  в  мод   4 съюзника в  обхават и  3  приятели  остават ми още  5  човека  и тях   секи ги бие и  краде едно отиване  и  едно връщане  до   въпросния играч ми струва  400к
 Незнам  за  вас  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #764 -: Април 17, 2014, 20:09:43 »

Ако един играч не си пусне защита, то хем ще бъде нападан, хем ще плаща издръжка. Ако си пусне защита, то хем няма да бъде притесняван, хем няма да плаща издръжка. Празничната защита ми се вижда задължителна опция тогава.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!