Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:56:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153259 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #735 -: Април 16, 2014, 18:50:42 »

Да де, да не се отплесваме - съюзниците. Аз много се забавлявах, когато изчислявах разстоянието между два играча. Та викам и ти може да си се забавлявал, нали всичко сам си правиш, ама уви - не било баш така. Ако нещо решиш, чакам те на полева в следващите няколко часа, че после си лягам.

Смятал съм тогава когато е имало за какво ... в момента няма  *pardon*

Приятни сънища .... играта с три акаунта по 48 часа със ставане през 2-3 часа през ноща определено не е здравословна  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #736 -: Април 16, 2014, 18:59:24 »

 *pardon*
Какви оценки даваш тогава?
Не с три, с пет играя. А ти не забравяй сейфа довечера, че знаеш ли кой друг ще излезе мой. И не пропускай докато спиш, да влезеш в света няколко пъти да провериш дали ми е там армията. Пък може и съюзниците да ти звънят, не знам, ти ще кажеш. А, и не забравяй докато си почиваш, работиш и медитираш, да светиш нонстоп по 20 часа на всеки няколко минути. До нови срещи, очевидно във форума, защото в играта само се криеш. Успех.
 Grin
« Последна редакция: Април 16, 2014, 19:02:24 от tester_1 » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #737 -: Април 16, 2014, 19:20:07 »

*pardon*
Какви оценки даваш тогава?
Не с три, с пет играя. А ти не забравяй сейфа довечера, че знаеш ли кой друг ще излезе мой. И не пропускай докато спиш, да влезеш в света няколко пъти да провериш дали ми е там армията. Пък може и съюзниците да ти звънят, не знам, ти ще кажеш. А, и не забравяй докато си почиваш, работиш и медитираш, да светиш нонстоп по 20 часа на всеки няколко минути. До нови срещи, очевидно във форума, защото в играта само се криеш. Успех.
 Grin


Krokodil(Blatoto)   Skeletan(TROY)   0   133541   26   0   0   26708   0
Krokodil(Blatoto)   Skeletan(TROY)   0   159861   31   0   0   31972   0


от преди час докато си ОН с по-голяма армия от моята в две планини едната оградена ... да не се чудят хората от къде толкова жлъч  Smiley

Приятна почивка Smiley

Р.Р.

Логовете ми през последните 24 часа ... за логването през минути ... имам прекалено много зелени часов май  Wink

« Последна редакция: Април 16, 2014, 19:24:54 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #738 -: Април 16, 2014, 19:27:06 »

Хехехе, къде има жлъч?
Видя, че ударих Килгор, и пусна палежи. Аз имам още една незапалена провинция, но явно те беше страх да разделиш на три войската - знае ли се какво ще извади стария скелет.
 Grin
Ех майко, не жлъч, смях, Кроки, смях. Аз да поствам ли моите битки към теб. Трябваше да запазя в стария съюз статистиката спрямо твоя. Ама аз всъщност не пазя такива неща. Докато съм он, викаш, с армия. Хахаха, разбиваш!
 *hahaha*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #739 -: Април 16, 2014, 19:32:51 »


Krokodil(Blatoto)   Skeletan(TROY)   0   133541   26   0   0   26708   0
Krokodil(Blatoto)   Skeletan(TROY)   0   159861   31   0   0   31972   0


от преди час докато си ОН с по-голяма армия от моята в две планини едната оградена ... да не се чудят хората от къде толкова жлъч  Smiley

Приятна почивка Smiley

Р.Р.

Логовете ми през последните 24 часа ... за логването през минути ... имам прекалено много зелени часов май  Wink


от това което виждам крокодила се е помъчил да направи блок,погледнал е от друг ацц че на скелета я няма армията и бързо бързо се е логнал да си скрие армията на сейф и да си направи блока Grin,оп той крокодила забравих че невлиза от други акаунти  Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #740 -: Април 16, 2014, 19:36:39 »

Хехехе, къде има жлъч?
Видя, че ударих Килгор, и пусна палежи. Аз имам още една незапалена провинция, но явно те беше страх да разделиш на три войската - знае ли се какво ще извади стария скелет.
 Grin
Ех майко, не жлъч, смях, Кроки, смях. Аз да поствам ли моите битки към теб. Трябваше да запазя в стария съюз статистиката спрямо твоя. Ама аз всъщност не пазя такива неща. Докато съм он, викаш, с армия. Хахаха, разбиваш!
 *hahaha*


 Smiley

Статистиката между теб персонално и стария съюз никак не е приятна .. за теб  *pardon*

А за битките ... можеш да постваш колкото пожелаеш ... даже с линкове .. на мен също ще ми е интересно  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #741 -: Април 16, 2014, 19:39:51 »

Не, няма много зелени часове. Вижда се блока, който ти прекъсна, защото видя, че армията ми е тръгнала. После влезе в задължителен блок, ама от статистиката това не се вижда - липсва много червено.

Какво точно искаш да кажеш за мен си остава загадка. Ако искаш, въобще недей влиза в играта, твоя си работа. Аз виждам, че постоянно си онлайн, и го казвам само защото ти се опитваш подигравателно да ми намекнеш, че прекалено много време прекарвам в играта. Всъщност, не ти влиза в работата колко време стоя в играта. Играя както и когато мога. Не виждам нищо недостойно в това. Не разбирам и защо ме коментираш.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #742 -: Април 16, 2014, 19:41:39 »


 Smiley

Статистиката между теб персонално и стария съюз никак не е приятна .. за теб  *pardon*

А за битките ... можеш да постваш колкото пожелаеш ... даже с линкове .. на мен също ще ми е интересно  Smiley

Аз не пазя битки, пич. Ти ги сложи. Колко атаки съм направил към теб и колко ти към мен? Или направо дай статистиката с DEATH, нали я имаш при теб, сложи я.
 *pardon*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #743 -: Април 16, 2014, 19:57:42 »

Не, няма много зелени часове. Вижда се блока, който ти прекъсна, защото видя, че армията ми е тръгнала. После влезе в задължителен блок, ама от статистиката това не се вижда - липсва много червено.

Какво точно искаш да кажеш за мен си остава загадка. Ако искаш, въобще недей влиза в играта, твоя си работа. Аз виждам, че постоянно си онлайн, и го казвам само защото ти се опитваш подигравателно да ми намекнеш, че прекалено много време прекарвам в играта. Всъщност, не ти влиза в работата колко време стоя в играта. Играя както и когато мога. Не виждам нищо недостойно в това. Не разбирам и защо ме коментираш.


Всичките ми постове са позитивни и завършват с усмивка ...

Не държа сметка на никой, кой колкото иска толкова да стои в играта ...
Знаеш много добре за кой бъг те бъзикам с 48 часовото ти присъствие в играта ...

Наистина ли вярваш, че ще направя къса атака (под 3 часа) и ще изляза в блок .... просто си я направих ... наспах си се и се логнах за да ги пратя на реален сейф ... обичам да се забавлявам, когато някой се опитва да ме хване .. отдавна не ми се е случвало а аз още не съм почнал реално с похватите за криене на армия и пазенето й при сейф  *pardon*

Битките няма защо да ги "пазиш" те излизат в историята на акаунта ти ...


Пропусна момента в който обясних, че не те нападах докато не извади армия ... и не ме нападна първи ... не съм броил твоите грабежи и моите ...
но наистина ми е интересно какви толкова битки имаш по мен ... че сега гледах и нищо не видях  *scratch*


Отново ти пожелавам приятна почивка ... аз лично смятам да изкарам много по-приятно Великден от това да вися в ИО  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #744 -: Април 16, 2014, 20:37:19 »

Към теб имам битки такива, каквито и ти имаш към мен - грабежи и палежи (в това число он, ако си спомняш). Като излязат в историята, ще ти ги покажа, щом не си успял да се сетиш и щом не искаш да качиш статистиката с DEATH. А най-добре е сам да си ги видиш, щом ти е интересно.

Наистина вярвам, че можеш да направиш къса атака, защото вече няколко пъти го прави.  *pardon*
Елементарно е - ако армията ми си е на мястото, продължаваш да си офф и завършваш блока. Ако я няма, влизаш. Понеже си на минус, трябва да влезеш поне 25 минути преди армията ти да се върне, което прави минимум 35-40 минути, преди да завършиш блока. Което означава, че започваш да гледаш отвън още по-рано. Ти или някой друг.

Армиите ни са големи. Преди днешната битка можех да се пробвам самичък, след днес - не е възможно сам да успея. Както не беше възможно почти през цялото време преди това. Тогава за какво криене говорим. Моята армия стои пред крепостта по време на блока ми. Както казах, чакам да ме жулнете с камикадзе, защото сам няма кой и няма как.

Никога не съм молил да не ме нападат, повтарям още веднъж. Напротив! Когато ударихте чужденеца, аз нямах дори стрелци по крепостите. Били имаше огромна армия и беше към вас. Тогава казах, че вече сме врагове, а вие учтиво ми обяснихте колко много съм се объркал като съм смятал, че имаме някаква договорка. Вторият човек на когото писах беше Герганчето, която е на 49 минути от мен с обсадата. Писах, че сега е момента да се възползва, защото когато (ако успея да) извадя армия, аз ще я нападам. После Сила ме напада, после Били мина през малката ми армия. Какво си правил ти, дали си чакал, дали си имал въобще армия, дали не знам си какво, въобще не ме интересува и не виждам защо трябва да ме интересува, както и не виждам защо го споменаваш. Искаш да съм благодарен ли? За какво? Какво би могъл да ми направиш? Достатъчно ясно декларирах отношението си към вашия съюз и то в момент, който беше най-неблагоприятен за мен - нещо, което вие не направихте.

Извинявай, но не успях да открия позитивизъм в твоите постове.  *pardon*

Желая ти много приятен Великден.
 Smiley
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #745 -: Април 16, 2014, 21:27:59 »

Разяснявам, това не е докладване на играч, това го пускам за Хрониките и за Играчите с информативна цел заради разразилия се спор.


Това, че съюзниците ми се отказаха, съвсем не означава, че не биха помогнали в точния момент, както и стана.
Със сигурност те са ти помогнали а не си ги управлявал ти през проксита,
сега ще те обвинят несправедливо... за пореден път но аз ще ти се извиня от името на всички лоши хора които ще го направят *rose*

Прокситата които е ползвал са над 20, но мога да предоставя само тези.


Нечестната му игра не се изчерпва с камикадзе съюза който си разви,
има още много неща но няма да ги споменавам, освен няколко от тях.
Например че му се губят около 50 000 нето в развитието и ползва всевъзможни бъгове.

Относно часовете:
Не, няма много зелени часове.

Някой ако се е чудил защо скелетан го нападат докато е в играта напоследък и най-вече защо цяла ера почти никой не го нападаше
 може да види снимките по-долу, за разяснение да напиша- не правеше блокове, следял съм го будил съм се с аларми,
 спал съм по 3 часа и тн, от друг акаунт също съм правил снимки, не само от моя, други хора също са били свидетели на тези шмекерии.
 Най-дългото му ползване на бъга което съм засякъл беше над 5 дена без блок, следя го изкъсо от Доста време.
Аз бъга го знам,  стар е, не го ползвам ЗАСЕГА,
въпрек и че Skeletan не беше наказан "след извършена проверка".
 
Нека всички видят един от множеството нечестни и ненаказани играчи,
които с годините опропастиха класиките, част от тези играчи е именно Skeletan
Ветеран който навремето съм уважавал и смятал за Играч, играч с големи възможности,
 който за съжаление сега е стигнал дъното и е продължил да копае надолу.
Не бих могъл да кажа, че Skeletan е сред "всяващите респект никове достойни за уважение".

За протокола- снимал съм как играе без блок над 35 часа, като в действителност както споменах е ползвал бъговете с дни
 и седмици без пауза, като общия период е месеци но с паузи.
Skeletan беше един от хората с най-малко загубени битки в защита дори след средата на ерата, много логично
 всъщност и не случайно нещо. Smiley

Снимал съм само малък период от нечестната му игра: от 2014-04-02 00:13:07  до 2014-04-03 11:02:11ч.
 който всъщност продължава доста над 35-те часа които са заснети.

 
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #746 -: Април 16, 2014, 21:44:26 »

45 са прокситата.
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #747 -: Април 16, 2014, 21:54:22 »

И къде видяхте прекъснат блок , че се излагате и то яко  *scratch*
« Последна редакция: Април 16, 2014, 21:57:29 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #748 -: Април 16, 2014, 21:57:50 »

Кой те е молил да не ме атакуваш? Въобще имал ли си с какво да ме атакуваш? Въобще какво щеше да направиш, ако се беше опитал? Когато ми обясни, че съм се объркал с това, че имаме НАП, тогава ти казах, че ще се видим на бойното поле. Оттам какво си правил слабо ме интересува.
Извинявам се за безпокойството (не искам да ви развалям спора с моето чудене), но може ли едно въпросче, че от написаното не ми е ясно... имаше ли НАП между съюзите грешка и блатото? А от изчетеното до тук разбирам, че до един определен момент не сте се нападали или грешно съм разбрал *scratch*
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #749 -: Април 16, 2014, 22:05:52 »

Тоя бъг ако не може да се премахне от разработчиците по добре го кажете да го ползваме всички Wink
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!