Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:37:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153243 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #720 -: Април 15, 2014, 14:56:26 »

Mile(PRUSIA)   Ceco(HardCore)   16505   0   491   7377   526675   0   1100 
  И  аз като  анти  играч  ще се похвала  е  дна битка в  защита   но  добре дошла     
Активен

Авторското Право  Grin
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #721 -: Април 15, 2014, 15:43:53 »

Браво  *rose* Аз като погледнах най-големите битки в свят 1 ... преди ден медал е взела битка за под 7 К  загуби за двете страни .. така, че нищо чудно това да се окаже битка за медал  Wink

Мдам от нея ми е Wink
Само че доклад ако не се лъжа още не мога да дам:)
Активен
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #722 -: Април 15, 2014, 23:05:49 »

Браво  *rose* Аз като погледнах най-големите битки в свят 1 ... преди ден медал е взела битка за под 7 К  загуби за двете страни .. така, че нищо чудно това да се окаже битка за медал  Wink

*Ко да прайш,толкоз само си мога аз Wink
okean(_ABRITUS_)   xmen58(old_star)   1939   219315   337   4816   0   0   129
Но пък покрай това фугирах и лакирах две стаи паркет... обаче се пренесох от миризмите в друг свят   *SMOKE*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #723 -: Април 15, 2014, 23:17:04 »

*Ко да прайш,толкоз само си мога аз Wink
okean(_ABRITUS_)   xmen58(old_star)   1939   219315   337   4816   0   0   129
Но пък покрай това фугирах и лакирах две стаи паркет... обаче се пренесох от миризмите в друг свят   *SMOKE*

Дано не си го правил с яхтен лак ... че може и да отплуваш по някое време  Grin

 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #724 -: Април 15, 2014, 23:29:10 »

Дано не си го правил с яхтен лак ... че може и да отплуваш по някое време  Grin

 *beer* *beer* *beer*
ааа,яхтен не беше но свърши много непредвидено,явно съм мацал по повечко,че да свърша по-бързо и да се изнасям...та жената у големия дъжд търча до вулкан-а за още две кутии( на друга фирма но свърши работа ) Разбирам защо всеки иска да цикли,ма не се натиска да лакира  *freak*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #725 -: Април 16, 2014, 16:54:56 »

Двете камикадзета на Skeletan влязоха в действие  *pardon* Не разбрах защо и двете .. ама сигурно има сериозна причина   *scratch*

първо val1309 (който вече е МОД-иран) после tralala ... Хубаво е хората които си подаряват акаунтите да знаят, как са били използвани ...

Вярно е, че трудно се постига нещо в оределия свят 1 само с един акаунт и при много равностойни играчи ... но аз лично от Скелета очаквах повече  *pardon*

Да са му честити и взетите милиони и военните точки ... всеки си има право на избор как да постига целите си ... но именно тук във хрониките е мястото от където да се научи как е постигнато  Wink

Ако някой от двамата участници в трите битки иска да постне резултатите  Smiley
« Последна редакция: Април 16, 2014, 17:25:55 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #726 -: Април 16, 2014, 17:27:25 »

То за сега доклади не могат да се пускат, но ето така:



По-принцип нямам нищо против камикадзетата, те са част от играта. А факта че са цели две го приемам като комплимент  Smiley
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #727 -: Април 16, 2014, 17:52:24 »

... сигурно има сериозна причина...  

Има, казва се Килгор.

А иначе кой на кого бил подарил са някакви приказки с определени елементи на разсъждение. Това, че съюзниците ми се отказаха, съвсем не означава, че не биха помогнали в точния момент, както и стана. И според мен кечето, който ме запали емнайст пъти, и Лайт са подарени акаунти, ама се съобразявам с този факт. Гледам си статистиката и не виждам нито един приятелски пожар, гледам твоята и какво да видя - всичко сам си постигнал.
 Grin
То и да засечеш някого, пак някой твой човек трябва да ти каже в колко точно са го ударили. Справка - твоят съюзник. Или не съм прав - ти сигурно си проследил по битките.
 *hahaha* *hahaha*

Чакам и мен да ме тряснат с камикадзе, то при тези армии само така е възможно. Или пък ако желаеш, чакам те на полева.
 *hahaha* *freak*

Надявам се само и при мен да донесат толкова военни точки, колкото на Килгор. Който, между друото, е най-силният играч тази ера според мен. Останалите само се вардят и дори грабежи не смеят да пуснат, да не би да ги засекат. Тичат из картата с някакви огромни армища и после какво станало.... ами ерата свършила.
 *crazy*
« Последна редакция: Април 16, 2014, 18:00:39 от tester_1 » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #728 -: Април 16, 2014, 18:09:15 »

Те тия играчи дето са се отказали много пътуват Grin Те и войските са им подредени по подобие на една трета по голяма Cool
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #729 -: Април 16, 2014, 18:24:04 »


[/quote]

То и да засечеш някого, пак някой твой човек трябва да ти каже в колко точно са го ударили. Справка - твоят съюзник. Или не съм прав - ти сигурно си проследил по битките.
 *hahaha* *hahaha*


 

Не си прав ... сам си проследих битките ...  Smiley


Има, казва се Килгор.

А иначе кой на кого бил подарил са някакви приказки с определени елементи на разсъждение. Това, че съюзниците ми се отказаха, съвсем не означава, че не биха помогнали в точния момент, както и стана. И според мен кечето, който ме запали емнайст пъти, и Лайт са подарени акаунти, ама се съобразявам с този факт. Гледам си статистиката и не виждам нито един приятелски пожар, гледам твоята и какво да видя - всичко сам си постигнал.
 Grin


Твоите съюници, които са се отказали всяка вечер се логват в 4 през ноща за да тръгнат като камикадзе към мен ... и после да се върнат заедно с твоята армия ..... за какво ли са се отказали завалиите ... като висят по 48 часа  Grin Grin Grin


Хубаво е, че забравяш ... дори и след като ми написа, че ще се видим на бойното поле, не те атакувах ... докато не си направи армията и не ме нападна пръв ...

ОК ... в момента имаш по-голяма армия от моята ... и какво от това .. то освен да я имаш .. трябва и да успееш да ми хванеш моята ... с камикадзета или без ... Късмет  Smiley
« Последна редакция: Април 16, 2014, 18:31:37 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #730 -: Април 16, 2014, 18:24:29 »

Добре. Вярно всяка вечер, ама всяка. Дори когато са в мод. По принцип те са в мод постоянно, но вярно всяка вечер те нападат. Не една, ами всяка. И то ти спеше, нали така, спеше и някакси влезе в акаунта. Не онази нощ, ами всяка. Иначе си спиш.
 Grin

Може да си проследил битките, що да не може. Може и разстоянието помежду им да си изчислил сам - с пергел например.
 Grin

Кой те е молил да не ме атакуваш? Въобще имал ли си с какво да ме атакуваш? Въобще какво щеше да направиш, ако се беше опитал? Когато ми обясни, че съм се объркал с това, че имаме НАП, тогава ти казах, че ще се видим на бойното поле. Оттам какво си правил слабо ме интересува.

Това, че имам в момента по-голяма армия, не е важно. Важно е това, че се опитваш да ми правиш оценка. А кой беше ти? Дали ще ти хващам армията или не си е моя работа. За разлика от теб, аз имам много противници и ти си просто единица от тях. Пожелавам ти здрав сън.
« Последна редакция: Април 16, 2014, 19:20:27 от tester_1 » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #731 -: Април 16, 2014, 18:32:13 »

Добре.
 Grin

Може и разстоянието помежду им да си изчислил сам - с пергел например.
 Grin

Не .. не ми е необходимо ... разстоянията са ми ги написали .. да не ги забравя Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #732 -: Април 16, 2014, 18:34:24 »

Кой ти ги е написал?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #733 -: Април 16, 2014, 18:38:47 »

Кой ти ги е написал?

Съюзниците ми са ги написали  .... има едно нещо наречено СЪЮЗНИ БЕЛЕЖКИ ... когато има реални играчи в един съюз, те пишат там едни работи, който се виждат от целия съюз  Smiley



Но се отплеснахме ... да видим, следващата интересна битка ... от този който може  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #734 -: Април 16, 2014, 18:45:57 »

Да де, да не се отплесваме - съюзниците. Аз много се забавлявах, когато изчислявах разстоянието между два играча. Та викам и ти може да си се забавлявал, нали всичко сам си правиш, ама уви - не било баш така. Ако нещо решиш, чакам те на полева в следващите няколко часа, че после си лягам.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!