Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:34:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153263 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #690 -: Април 11, 2014, 08:37:40 »

Снощи докато съм спинкал и една крепост пораснала ... ама няма кой да следи ... и сега съм с 200 трабанта назад  Grin Grin Grin
Спинкал си докато си пускал атаките Grin Grin Тя си беше седмица отпреди месец *beer*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #691 -: Април 11, 2014, 08:49:44 »

Спинкал си докато си пускал атаките Grin Grin Тя си беше седмица отпреди месец *beer*

Щом казваш  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #692 -: Април 11, 2014, 18:20:20 »

Днес цял ден атакувам играчи които са ОН ... накрая ... ще гризна дървото  Grin Grin Grin

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #693 -: Април 11, 2014, 20:23:02 »

Днес цял ден атакувам играчи които са ОН ... накрая ... ще гризна дървото  Grin Grin Grin



Да няма някакъв бъг? В 6-та ми е седмица крепостта, а ти да я виждаш като 6-ца?
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #694 -: Април 11, 2014, 23:27:51 »

Да няма някакъв бъг? В 6-та ми е седмица крепостта, а ти да я виждаш като 6-ца?

Няма бъг ... виждам си я 7-ца ... но така знам, къде ще посрещаш и мога да прекарам другата атака когато си ОН  Wink

 *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #695 -: Април 13, 2014, 19:33:10 »

Атаките между Вас и CrishtiaN са забранени защото споделяте един IP адрес или един компютър.
Това бъг ли е?Какво ли е ???Не съм ползвал мобилен нет не съм влизал от другаде а само от домашният си нет.И сега не мога да го посещавам ли кой ще ми хрантути земеделците....
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #696 -: Април 13, 2014, 22:03:45 »

Атаките между Вас и CrishtiaN са забранени защото споделяте един IP адрес или един компютър.
Това бъг ли е?Какво ли е ???Не съм ползвал мобилен нет не съм влизал от другаде а само от домашният си нет.И сега не мога да го посещавам ли кой ще ми хрантути земеделците....
Не е бъг, а поредната ... Ако си влизал в акаунт на някой друг и той ползва мобилен нет и им се засекат айпитата ще са забранени атаките и към този акаунт, в който не си влизал.
Примерно Х се засича с Y, Y се засича със Z, следователно X и Z се засичат (по косвен път) и атаките между всичките акаунти са забранени.

п.п.: надявам се да съм успял да го обясня разбираемо  Smiley

Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #697 -: Април 13, 2014, 22:25:43 »

Тои  сам се  досеща  каква  е работата  ама си  траика   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #698 -: Април 14, 2014, 08:12:44 »

Не е бъг, а поредната ... Ако си влизал в акаунт на някой друг и той ползва мобилен нет и им се засекат айпитата ще са забранени атаките и към този акаунт, в който не си влизал.
Примерно Х се засича с Y, Y се засича със Z, следователно X и Z се засичат (по косвен път) и атаките между всичките акаунти са забранени.

п.п.: надявам се да съм успял да го обясня разбираемо  Smiley



Мдам, сега остава и да ми подскажете къде ми е мобилния интернет:) Да знам, все пак:)

P.P. За протокола, аз мога да го нападам:)

« Последна редакция: Април 14, 2014, 08:15:30 от Avrelia » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #699 -: Април 14, 2014, 09:48:24 »

Мдам, сега остава и да ми подскажете къде ми е мобилния интернет:) Да знам, все пак:)

P.P. За протокола, аз мога да го нападам:)


Няма как да Ви подскажа нещо, за което нямам информация Wink... Къде калигула е влизал само той си знае, вие от къде влизате само вие си знаете Smiley

п.п.: за протокола, в горния си пост се опитах да обясня нещо, което на мен ми се случи, по чисто теоретичен начин, без да споменавам определени акаунти, лица, персони и т.н...

Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #700 -: Април 14, 2014, 09:53:02 »

Не се досещам каква е работата, няма как да знам.
До преди седмица имаше атaки, а и Аврелия мисля, че е съпруга на калигула и цъкат от един комп (може и да греша), но тя може да ме напада - поне така казва, така че какъв е проблема - незнам.
Аз изпозлвам 4 интернет доставчика, единият е мобилен - Виваком
Активен

caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #701 -: Април 14, 2014, 10:48:51 »

Няма как да Ви подскажа нещо, за което нямам информация Wink... Къде калигула е влизал само той си знае, вие от къде влизате само вие си знаете Smiley

п.п.: за протокола, в горния си пост се опитах да обясня нещо, което на мен ми се случи, по чисто теоретичен начин, без да споменавам определени акаунти, лица, персони и т.н...


Така с Аврелия сме семейство и цъкаме от едно ИП.А аз не съм влизал в ничии акаунт,от никакъв друг нет само от домашния.Аз не мога да го нападна тя може.Разликата е единствено че цъкаме от различни палачинки.Та дали обясних разбрано?Huh????И съм със статично ИП.
Та намеци от сорта че съм влизал по чужди акаунти и тем подобни не са актуални.
« Последна редакция: Април 14, 2014, 10:53:28 от caligula » Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #702 -: Април 14, 2014, 10:59:06 »

Не е влизал в моят акаунт в това може да сте сигурни!!!  Grin
Аз да си кажа ..

Вярно е че иска да влезе при мен, но с армия а не с юзер и пасуорд
« Последна редакция: Април 14, 2014, 11:13:47 от CrishtiaN » Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #703 -: Април 14, 2014, 11:17:33 »

Така с Аврелия сме семейство и цъкаме от едно ИП.А аз не съм влизал в ничии акаунт,от никакъв друг нет само от домашния.Аз не мога да го нападна тя може.Разликата е единствено че цъкаме от различни палачинки.Та дали обясних разбрано?Huh????И съм със статично ИП.
Та намеци от сорта че съм влизал по чужди акаунти и тем подобни не са актуални.

Както казах и по-горе опитах се помогна, като казах един от вариантите, при който може да се е получил проблема... помислих си, че след като се пише във форума, може би търсиш някаква помощ, обяснение или .... Моя грешка, ще гледам да не се повтаря  *pardon* *beer*


за протокола, гръцкия флаг, който се появяваше на двата акаунта сигурно е от статично АйПи  Grin


« Последна редакция: Април 14, 2014, 11:21:03 от The_God » Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #704 -: Април 14, 2014, 12:13:49 »

Както казах и по-горе опитах се помогна, като казах един от вариантите, при който може да се е получил проблема... помислих си, че след като се пише във форума, може би търсиш някаква помощ, обяснение или .... Моя грешка, ще гледам да не се повтаря  *pardon* *beer*


за протокола, гръцкия флаг, който се появяваше на двата акаунта сигурно е от статично АйПи  Grin




Да от статично, но гръцко:)
Това, че играем ИО ограничава ли ни физически само в границите на БГ?Smiley
The_God, ясно, опита се да обясниш, няма лошо. Само дето това обяснение тук не важи.
Явно трябва да се докладва като бъг.
Благодаря ти все пак за помощта!
Крис, та кога викаш беше блока ти?Smiley
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!