Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:49:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153205 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kris_h
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #570 -: Март 19, 2014, 22:51:11 »

Приятно е да видиш, че има играчи който играят по правилата. В крайна сметка ерата ще свърши, ще се запише в хрониките и до там. За това да си гледаме живота а играта да я ползваме да забавление и релакс.
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #571 -: Март 19, 2014, 23:04:30 »

Стига го ядохте Галин...Ситуацията беше такава, че единствения правилен вариант беше мод на шефа. Само, че не знаехме колко е сериозна. Не пожелавам на никой да му се случва...Ако не бяхме във война едва ли щеше да се наложи въобще някой да влезе при шефа. Както виждате когато забранят битките при мен при другите остават отворени...Никой не играе на 100% по правилата...Включително и аз. Няколко пъти вече съм казвал, че ползвам авторефреша на операта и никой не може да ме застави да седя и цъкам нон стоп на компа вместо да си върша работата и да хвърлям по око.  Всички си ползваме по нещо но това с Герганчето си беше на 1000% източване със заем за капак... Само не знам кой пусна атаките. Герганчето като мъжко момиче или Бейлиса като...хайде да не казвам какво...
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #572 -: Март 20, 2014, 02:00:53 »

В момента не мога да нападам следните играчи поради причина "споделяне на един IP или един компютър":
Krokodil
bejanec
Atillah
Andromahaa
CrishtiaN
lilly74
akkella

Това е смешно! Голяма част от моите съюзници се отказаха от играта поради този проблем. Никой не ми е влизал в акаунта. Имам динамично IP, като съм влизал в играта и от мобилни устройства. Писах на съпорта. Да кажем, че ми отменят забраната. След пет дни ще се наканя да нападна някой най-накрая и ако ми изпише този надпис, се чудя какво ли ще направя!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #573 -: Март 20, 2014, 06:04:47 »

В момента не мога да нападам следните играчи поради причина "споделяне на един IP или един компютър":
Krokodil
bejanec
Atillah
Andromahaa
CrishtiaN
lilly74
akkella

Това е смешно! Голяма част от моите съюзници се отказаха от играта поради този проблем. Никой не ми е влизал в акаунта. Имам динамично IP, като съм влизал в играта и от мобилни устройства. Писах на съпорта. Да кажем, че ми отменят забраната. След пет дни ще се наканя да нападна някой най-накрая и ако ми изпише този надпис, се чудя какво ли ще направя!
Може би системата им не е перфектна, няма ли как да те включат като изключение,
 на което системата да не налага автоматични забарни към въпросните играчи?
Проблема наистина е от доста време и е тежък...
Аз си бях проверил съвпаденията преди месец някъде и имах към 10-11 забрани за атака ако не се лъжа от около 40~45 играча  Huh?
« Последна редакция: Март 20, 2014, 06:11:46 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #574 -: Март 20, 2014, 07:27:58 »

аз пък мога да нападам всички Grin,сега гледам шишарката май прави блок и викам отивам го паля ама дръжки-този играч е капитулирал от вас ми вика играта а тъкмо му падат пожарите Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #575 -: Март 20, 2014, 23:22:15 »

ти па кой беше  Grin 
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #576 -: Март 22, 2014, 16:40:42 »

.....

Дадено обещание и не спазено ... Вече един път ме запали без това предизвестие, няма как сега да е на дневен ред нещо, което си престъпил... Сега разбираш ли къде са разликите между мен и някои блатни създания (включително и изгонените). Аз като кажа нещо го правя и въпреки че Шишарката ме обиди не съм го атакувал все още... Много добре знаеш защо не исках да се бия и поради същите причини продължавам да не ви атакувам...

....


Както казах споразумение нямаше ... и пожарите бяха отговор на пожари от HUNI ... за да се изравни баланса ...

В момента ... най-учтиво Ви уведомявам, че започва да тече 48 часовото предизвестие, след което ще бъдете атакувани целия съюз HUNI  ... и то не само с атака пожар ...  *pardon*

Приятно забавление  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #577 -: Март 22, 2014, 17:10:49 »


Както казах споразумение нямаше ... и пожарите бяха отговор на пожари от HUNI ... за да се изравни баланса ...

В момента ... най-учтиво Ви уведомявам, че започва да тече 48 часовото предизвестие, след което ще бъдете атакувани целия съюз HUNI  ... и то не само с атака пожар ...  *pardon*

Приятно забавление  *beer*
Ко Рече Huh?Huh?     *hahaha* Grin *freak*
 Cool
 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #578 -: Март 22, 2014, 17:18:54 »

Време  е малко  да  се разкърцат ламарините  че   ръжда   хванаха   *pardon*
    *beer*
 А кога свършва   ерата   *scratch*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #579 -: Март 22, 2014, 17:23:34 »

От  35 човека в  обхват  15  мод    20 активни  от които  нито  един  немога да бия  Undecided норасметка натова мога даги крада   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #580 -: Март 22, 2014, 17:36:13 »

Ко Рече Huh?Huh?     *hahaha* Grin *freak*
 Cool
 :evil4:


Да подскочиш малко, че не те виждам  *hihi*

Радвам, се че си го прочел .. сега ще знам със сигурност, че целия Ви съюз е уведомен ... и няма да има мрънчовци ... не чул, не видял, не разбрал  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #581 -: Март 22, 2014, 17:45:04 »

Гледам има и тука мърдащи  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #582 -: Март 22, 2014, 18:17:52 »


Да подскочиш малко, че не те виждам  *hihi*

Радвам, се че си го прочел .. сега ще знам със сигурност, че целия Ви съюз е уведомен ... и няма да има мрънчовци ... не чул, не видял, не разбрал  Smiley
То на високо акъл не вирее...и скуката е голяма. До вчера вяхте гащи от мен сега сте важни ама то гадното чувство остава ... *hihi*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #583 -: Март 22, 2014, 18:22:21 »

То на високо акъл не вирее...и скуката е голяма. До вчера вяхте гащи от мен сега сте важни ама то гадното чувство остава ... *hihi*
Аз не съм  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #584 -: Март 22, 2014, 18:32:51 »

То на високо акъл не вирее...и скуката е голяма. До вчера вяхте гащи от мен сега сте важни ама то гадното чувство остава ... *hihi*

В кой момент точно, си видял бяло знаме от мен, не нещо не се сещам  *scratch*

Явно там в ниското ... мисловните части са почнали да мухлясват  *pardon*

И за атаките говорех персонално а не от името на съюза си ... понякога ми е досадно да обяснявам елементарни неща ... но явно се налага ...  *tired*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!