Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:49:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153573 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #555 -: Март 19, 2014, 12:29:51 »

Не знам за Блатото, но Крокодила ме изуми с достойната си постъпка. За толкова години в ИО не бях виждал такова нещо. Кроко имаш една бира от мен където кажеш  *bravo* *bravo*  *beer*
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #556 -: Март 19, 2014, 12:34:57 »

никой не ми е точил картата, аз я източих подарявайки на приятели кредити, значи реални пари могат да се подаряват а нереални не може Smiley съжалявам, но не съм чела никога правилата на играта, но ми се струва че да пускаш атаки от чужд акаунт едва ли е позволено, че то си е равносилно на това да играеш с няколко акаунта, не се оправдавам, както виждаш съм в мод, така че тези пари все едно не са идвали при мен след като не са похарчени няма и да бъдат
Еми нормално е да не е позволено Гери Smiley Ако беше позволено всеки щеше да играе с по 2 акаунта и да си обира сам втория акаунт. Това би изкривило доста играта. Не мислиш ли ?
ПП: Аз за Гери разбрах, но още не ми е ясно Били защо е изгонен от Блатото. Нас специално си ни удари съвсем честно.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #557 -: Март 19, 2014, 12:38:34 »

никой не ми е точил картата, аз я източих подарявайки на приятели кредити, значи реални пари могат да се подаряват а нереални не може Smiley съжалявам, но не съм чела никога правилата на играта, но ми се струва че да пускаш атаки от чужд акаунт едва ли е позволено, че то си е равносилно на това да играеш с няколко акаунта, не се оправдавам, както виждаш съм в мод, така че тези пари все едно не са идвали при мен след като не са похарчени няма и да бъдат
Наказанията са за една/няколко от следните причини:
-мултиакаунтинг
-източване на ресурс
-приятелски заеми
-изкуствено качване на доблест
-нагласени битки

С реалните пари защо всеки може да се разпорежда по начин, който намери за добре може да пипатш босовете. Аз няма да им ставам говорител.
Защо с виртуалните пари са забранени манипулациите и кои точно действия са забранение съм ги отбелязал в червено.

Аз не виждам това да пускаш битка от чужд акаунт да е забранено *pardon* Но да приемем, че е забранено отново ще се цитирам, защото явно не чете задълбочено и с разбиране това, което пиша
Знам, че отново ще ревнете, че съм пуснал атака от акаунт на съюзник. Да и пак бих го направил, ако с това ще му помогна и съм готов да си понеса наказанието с гордо вдигната глава. Един за всички, всички за един  Wink


Единствено мога да те поздравя, че излезе и си призна грешката. Имаш моите адмирации за проявената смелост и доблест *rose*
« Последна редакция: Март 19, 2014, 12:40:39 от The_God » Активен

Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #558 -: Март 19, 2014, 15:59:27 »

Това с лелята не беше за теб някой друг беше писал не ми се чете назад който и да е да си вземе забележка:) искам само да знам кой се е разбил в мен по време на мода тази нощ Wink пожелавам ви приятна и успешна игра и въпреки че и на мен ми се играе още ще се видим другата ера Wink
Активен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #559 -: Март 19, 2014, 17:20:39 »

ПП: Аз за Гери разбрах, но още не ми е ясно Били защо е изгонен от Блатото. Нас специално си ни удари съвсем честно.
не съм гонен ,съпричастен съм с Гери  *beer*, а ако Kро има някаквo друго виждане нека го каже Smiley
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #560 -: Март 19, 2014, 17:51:18 »

не съм гонен ,съпричастен съм с Гери  *beer*, а ако Kро има някаквo друго виждане нека го каже Smiley

Били не е гонен от Блатото. Напусна по собствено желание подкрепяйки свой стар (не на години) съюзник. За което само адмирации...

За писаниятя на Галин .... няма какво да се коментира .... по неговата логика .... правиш простотия, похвалваш се публично .... и вече си пич и можеш да се гордееш с про стотията която си сътворил..... *hmm*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #561 -: Март 19, 2014, 17:52:32 »

Не знам за Блатото, но Крокодила ме изуми с достойната си постъпка. За толкова години в ИО не бях виждал такова нещо. Кроко имаш една бира от мен където кажеш  *bravo* *bravo*  *beer*

Винаги съм на линия за  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #562 -: Март 19, 2014, 18:29:13 »

Било каквото било  Smiley ,да се започнат битките  Grin не ми пука и започвам наред ............  Tongue



P.S. без блатото де  *beer*,за играното време с тях мога да кажа  че са страхотен отбор с може би най-добрия лидер (като качества).....а й злобен  Grin за когото трябва
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #563 -: Март 19, 2014, 18:47:44 »

За писаниятя на Галин .... няма какво да се коментира .... по неговата логика .... правиш простотия, похвалваш се публично .... и вече си пич и можеш да се гордееш с про стотията която си сътворил..... *hmm*
Отново си ги извъртате нещата както ви е угодно... Галин не се е хвалил, а излезе и понесе отговорността за своята постъпка. Нямаше нужда да се злобее (взаимствам от бежанеца) по адрес на някой, който не беше виновен в случая Wink

Споко аз вече свикнах с безпочвените клевети и обвинения, както и с безпричинното заяждане от отделни форумни герои Wink Радвам се, че се доказа кой наистина точи ресурси и отново мога да спра да влизам във форума Cool

приятна игра
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #564 -: Март 19, 2014, 19:21:04 »

Миналата ера се регнах и играех ей така-за нищо-без кредити.После заедно с Гергана и Били заедно.Силна конкуренция от Блатото.Гери ми предложи да ме зареди с кредити,защото се бях зарекъл повече лев да не дам за тази игра.Гери,мисля че ти помогнах колкото можах тогава,използвах кредитите,но помощта ми беше по честен начин мисля.Ако иронизираш мен за тези кредити,жалко,дори все още не съм ги изхарчил във версия 6,а минаха 4 месеца може би.Точенето обаче не го приемам.Решила си-направила си го.Прекарахме страхотно миналата ера,сега не трябваше да правиш това Wink
Галине,аз не съм форумен герой.Пиша ,когато има за какво да пиша,рядко безцелно.Не се правя на никакъв,имам няколко класирания,нищо повече,но....съм бил обвиняван в измами от твоите сегашни съюзници.Защо не излезат да кажат как в споменаваната от тях ера,в борба за нетна класация,не вдигнах бял флаг цяла ера и ме нападаше човек от 6-7 акаунта?Защо не казват,че този с който се борих цяла ера беше с бял флаг до края и взимаше бонус,а нямаше активен съюз?Защо не кажат че отказах дарение от 40 милиона,а бях обвинен за тях във форума даже?
Галине,нямам нищо срещу теб,но ти наруши правилата с атака от чужд акаунт.Питам те-това веднъж ли беше?
Атакува ли ти с акаунта на Цвето по каса,докато него го нямаше,защото това е друг случай.Не искам да те наказват,но мн пишеш,а малко казваш и постоянно се оправдаваш и изплъзваш.Тук признат грях,пак си е грях.Или не е така....?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #565 -: Март 19, 2014, 20:11:39 »

много приказки за нищо ,сега затворих прозореца че си мислех че тази миризма влиза от вънка но не било от там,гледам компа дал съм на съюз Блатото ето откъде била вонята
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #566 -: Март 19, 2014, 20:27:42 »

Миналата ера се регнах и играех ей така-за нищо-без кредити.После заедно с Гергана и Били заедно.Силна конкуренция от Блатото.Гери ми предложи да ме зареди с кредити,защото се бях зарекъл повече лев да не дам за тази игра.Гери,мисля че ти помогнах колкото можах тогава,използвах кредитите,но помощта ми беше по честен начин мисля.Ако иронизираш мен за тези кредити,жалко,дори все още не съм ги изхарчил във версия 6,а минаха 4 месеца може би.Точенето обаче не го приемам.Решила си-направила си го.Прекарахме страхотно миналата ера,сега не трябваше да правиш това Wink

Галине,аз не съм форумен герой.Пиша ,когато има за какво да пиша,рядко безцелно.Не се правя на никакъв,имам няколко класирания,нищо повече,но....съм бил обвиняван в измами от твоите сегашни съюзници.Защо не излезат да кажат как в споменаваната от тях ера,в борба за нетна класация,не вдигнах бял флаг цяла ера и ме нападаше човек от 6-7 акаунта?Защо не казват,че този с който се борих цяла ера беше с бял флаг до края и взимаше бонус,а нямаше активен съюз?Защо не кажат че отказах дарение от 40 милиона,а бях обвинен за тях във форума даже?

Галине,нямам нищо срещу теб,но ти наруши правилата с атака от чужд акаунт.Питам те-това веднъж ли беше?
Атакува ли ти с акаунта на Цвето по каса,докато него го нямаше,защото това е друг случай.Не искам да те наказват,но мн пишеш,а малко казваш и постоянно се оправдаваш и изплъзваш.Тук признат грях,пак си е грях.Или не е така....?
Какво, кой, кога мен най-малко ме интересува. Това, че си имал със съюзниците ми пререкания в някакъв минал период мен с какво ме засяга? А това, че не спря да правиш намеци за мен? А клеветите и недоказаните твърдения? Не ми се задават поредица от въпроси, на които няма да отговориш, защото досега не си го правил. За разлика от мен, който аз винаги съм отговарял на зададен въпрос и на така зададените от теб върпоси съм отговарял в темата. Може да се върнеш назад да прочетеш, туку виж си видял и отговорил на някой от зададени от мен въпроси...

Аз каквото има съм го казал... Не ми се влиза в излишни полемики... Надявам се да ме оставите  да си доиграя ерата спокойно (имам предвид да не занимавате с излишни глупости във форума) и друг път грешката да се опитвам да пиша хроники няма да я допусна  Wink Чакам Били да си изпълни обещанието да ме откаже от играта и да си пускам мода  Cool

със здраве  *beer*
Активен

tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #567 -: Март 19, 2014, 20:59:53 »

искам само да знам кой се е разбил в мен по време на мода тази нощ Wink

Нашият холандец!
 *HOHO*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #568 -: Март 19, 2014, 21:18:59 »

Нашият холандец!
 *HOHO*
Тои  води ерата  по  разбивания с армия  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #569 -: Март 19, 2014, 21:34:05 »

А клеветите и недоказаните твърдения?
*scratch*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!