Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:55:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153213 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #540 -: Март 19, 2014, 00:29:52 »

Кой източи Gimli бре?
всичко си е по старо му в добрия стар свят 1 Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #541 -: Март 19, 2014, 01:05:24 »

Колко  харчи  тази 200к армия за една разходка на 6 часа   *pardon*
Фаланги   68495   0
Елитни стрелци   25465   5760
Гвардейци   37588   0
Паладини   35270   0
Требучети   850   

Ако ти се смята... казармите са на макс...
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #542 -: Март 19, 2014, 01:22:43 »

Ко стана сега та Блатото се заразпада? *scratch*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #543 -: Март 19, 2014, 01:33:49 »

Ко стана сега та Блатото се заразпада? *scratch*

Блатото не се разпада ... просто в Блатото има правила ... и те се спазват .... независимо от ситуацията .
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #544 -: Март 19, 2014, 02:50:51 »

И другата блатна птичка отлетя, но с разклика от 10 милиона под мишница. Милионите са догадка, защото на слух не мога да видя какво има вътре, но след 2 седмици ще се види с точност как седят нещата, а аз междувременно утре със закуската ще си напиша поредната докладна, пък ако се окажа й прав и босовете имат мерак да си свършат работата ще стане интересно   Tongue

Шпионина влезе

Крепост    6
Население    115316
Дърво    272219
Желязо    703503
Камък    342
Злато    4365058

Това в центъра, а в 8ма дава 4 милиона на слух, явно ще се пусна седмица (отново догадка), а може и армия при това желязо...
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #545 -: Март 19, 2014, 07:16:15 »

Блатото не се разпада ... просто в Блатото има правила ... и те се спазват .... независимо от ситуацията .
алигаторе колкото и да разправяш колко почтен съюз сте от блатото се носи смрад,след 2 седмици при доклада на битката на леля ви гергана ще пише блатото Lips Sealed
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #546 -: Март 19, 2014, 08:09:52 »

Защо злобеете?Постъпката на Кро е достойна за уважение-моите адмирации.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #547 -: Март 19, 2014, 08:35:27 »

Защо злобеете?Постъпката на Кро е достойна за уважение-моите адмирации.
Кой злобее? Тук поне има основателно съмнение за нещо, а не както в други случаи само клевети... Да се залавям да пиша романа до босовете  Grin

А иначе охитика е прав Гергана е от блатото и ако има нещо нередно хвърля петно върху целия съюз, включително и върху хората, които както се изрази един блатен член наподобяват Майка Тереза или поне се стремят да придават подобен вид ...

Поне се доказа тезата на костулана за безпринципната блатна коалиция между няколко отбора. Аз го написах в началото и още ми е чудно как Били преживя тоя катарзис и от драгон еволюира и стана блатен гракон, особено след като вя знамето от крокодила още на старта на ерата. А сега в момента отново се върна в началото си развитие на обикновено драконче...

Между другото само аз ли забелязвам, че блатото не го атакувам  Grin
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #548 -: Март 19, 2014, 10:06:38 »

алигаторе колкото и да разправяш колко почтен съюз сте от блатото се носи смрад,след 2 седмици при доклада на битката на леля ви гергана ще пише блатото Lips Sealed

Човека самоопределил се като мизерник тръгнал да дава оценки за Блатото ... надявам се някога да се усетиш колко си жалък ... за в момента ми е ясно, че няма как да се случи ... *pardon*

Блатото е място, където се е играло и ще се играе по правилата поне докато аз съм му лидер ... и ще продължава да е място където ще се играе трудно ... и ще се дава шанс на всеки (нормален играч), който иска да види какво е да постигнеш нещо със собствените си сили и без да нарушаваш правилата Smiley


Целта не е водеща ... важен е пътя до нея  Smiley



Кой злобее? Тук поне има основателно съмнение за нещо, а не както в други случаи само клевети... Да се залавям да пиша романа до босовете  Grin

А иначе охитика е прав Гергана е от блатото и ако има нещо нередно хвърля петно върху целия съюз, включително и върху хората, които както се изрази един блатен член наподобяват Майка Тереза или поне се стремят да придават подобен вид ...

Поне се доказа тезата на костулана за безпринципната блатна коалиция между няколко отбора. Аз го написах в началото и още ми е чудно как Били преживя тоя катарзис и от драгон еволюира и стана блатен гракон, особено след като вя знамето от крокодила още на старта на ерата. А сега в момента отново се върна в началото си развитие на обикновено драконче...

Между другото само аз ли забелязвам, че блатото не го атакувам  Grin


Пускането на атаки от друг акаунт е също нарушение на правила ... просто за инфо ...
И не допускай грешката да не атакуваш Блатото .. сега докато имаш предимство в армията ... както обещах в началото на ерата, въпреки че не постигнахме споразумение ... преди да започна да Ви атакувам ще Ви дам 48 часа предизвестие ... до тогава ... приятно палене  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #549 -: Март 19, 2014, 11:00:33 »

Пускането на атаки от друг акаунт е също нарушение на правила ... просто за инфо ...
И не допускай грешката да не атакуваш Блатото .. сега докато имаш предимство в армията ... както обещах в началото на ерата, въпреки че не постигнахме споразумение ... преди да започна да Ви атакувам ще Ви дам 48 часа предизвестие ... до тогава ... приятно палене  *pardon*
Така е аз не съм спорил, че не е... Но излязах и сам си казах и не съм крил нещо, което съм направил, нито ще скрия. Готов бях да си понеса последствията от моето действие, както винаги съм правил и ще правя... Ето тук е голяма разлика между мен и някои блатни създания, защото птичките очаквано вече не са блатни. А да ме клеветят няма как да го приема Wink

Дадено обещание и не спазено ... Вече един път ме запали без това предизвестие, няма как сега да е на дневен ред нещо, което си престъпил... Сега разбираш ли къде са разликите между мен и някои блатни създания (включително и изгонените). Аз като кажа нещо го правя и въпреки че Шишарката ме обиди не съм го атакувал все още... Много добре знаеш защо не исках да се бия и поради същите причини продължавам да не ви атакувам...

Да палиш било доста забавно Grin Мисля да направя до края на ерата поне 200 пожара и накрая пак да съм на плюс доблест  Grin  *pardon* Добре, че герганчето излезе в мод, че утре щеше да си търси армията Wink
Активен

Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #550 -: Март 19, 2014, 11:04:54 »

Миналата ера подарих на няколко човека кредити, къде да докладвам че ми източиха крдитната карта, сега на мен ми подариха няколко милиона, не съм правила акаунти за да ги точа, не знаех че е толкова "лошо" да приемеш подарък, докладвайте ме колкото си искате и спрете да плюете по блатото, те нямат нищо общо с това
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #551 -: Март 19, 2014, 12:14:20 »

Миналата ера подарих на няколко човека кредити, къде да докладвам че ми източиха крдитната карта, сега на мен ми подариха няколко милиона, не съм правила акаунти за да ги точа, не знаех че е толкова "лошо" да приемеш подарък, докладвайте ме колкото си искате и спрете да плюете по блатото, те нямат нищо общо с това
Относно нередности свързани с играта, включително и със зареждането на диаманти и всички свързано с тях се докладва на съпорта. Ето го адрес, ако не го знаеш support@imperialsupport.org. Относно нередности свързани с кредитни и дебитни карти всяка една банка си има правила и възможност дадена транзакция да бъде отказана, но това се прави своевременно, като при някои банки може да бъде отказан превод до 3-4 дни от момента на неговото извършване. Третия вариант е да се разбере кой е източил кредитната карта, завежда се едно наказателно дело, като се конституираш като граждански ищец и търсиш възстановяване на причинените имуществени вреди...

Такова нещо като подариха ми няколко милиона няма... На всеки един индивид преценката за "добро" и "лошо" е различна, затова и мен такива субективни категории не ме интересуват. Интерсуваме обаче това, че са нарушени правилата и как винаги има някой, който се мисли за по-хитър от останалите, като преточи акаунт и каже после е какво толкова... Как може останалите да се чудят кой да запалят, кой да разбият, как да набавят малко злато за да си издържат армията и да трупат още, а други да си уговорят битка и оп 10 милиона... Знам, че е удобно, но е против правилата и затова си докладвана... Както казах и по-горе всеки един трябва да може да поненесе и последствията от своите постъпки, а не да отлети към пещерата, където да се скрие.

Много сте интересни, блатото може да плюят, но те наистина уплюват, а когато се каже нещо аргументирано се подскача... Недей си нагласяй битки и никой няма да напише един ред за блатото  Wink или по-скоро за блатните огнехвърлящи птици *freak* Не може да се цепиш от блатото, след като вече лепна петно на този съюз и то ще си седи, като дълго време няма да бъде премахнато... Даже и леля Мария с нейните чудодейните прерилни препарати няма да успее... Не става толкова лесно да се разграничиш от нещо, от което си била част. И още нещо не отива на човек спечелил нетна класация (поне за нея знам, ако има повече да бъда извинен ,че не ги споменавам) да преточва акаунти. Последното изречение е израз на субективното ми мнение за създалата се ситуация.

След като беше част от този съюз отново ще дам разлика между мен и блатото. Когато взех военната класация хората искаха да идват да се разбиват в мен, но аз им отказвах... Предлагаха злато, но аз не го вземах. Да и аз имам познати и приятели в тази игра готови да помогнат, но не нарушавам правилата... Знам, че отново ще ревнете, че съм пуснал атака от акаунт на съюзник. Да и пак бих го направил, ако с това ще му помогна и съм готов да си понеса наказанието с гордо вдигната глава. Един за всички, всички за един  Wink
« Последна редакция: Март 19, 2014, 12:16:26 от The_God » Активен

Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #552 -: Март 19, 2014, 12:15:22 »

п.с. всякак са ме наричали, но леля все още не съм станала, така че ако не си на 5 години смени обръщението
Активен
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #553 -: Март 19, 2014, 12:22:33 »

никой не ми е точил картата, аз я източих подарявайки на приятели кредити, значи реални пари могат да се подаряват а нереални не може Smiley съжалявам, но не съм чела никога правилата на играта, но ми се струва че да пускаш атаки от чужд акаунт едва ли е позволено, че то си е равносилно на това да играеш с няколко акаунта, не се оправдавам, както виждаш съм в мод, така че тези пари все едно не са идвали при мен след като не са похарчени няма и да бъдат
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #554 -: Март 19, 2014, 12:26:49 »

п.с. всякак са ме наричали, но леля все още не съм станала, така че ако не си на 5 години смени обръщението
кой те нарича леля?

ако имаш предвид мен ще поясня какво се опитвам да кажа, но си мислех, че от констекста на написаното е ясно и разбираемо...
след като вече лепна петно на този съюз и то ще си седи, като дълго време няма да бъде премахнато... Даже и леля Мария с нейните чудодейните прерилни препарати няма да успее...
Леля Мария е една жена, която се изявява предимно по рекламите, като използва определена марка перилен препарат (да не правя реклама) за да премахнва петна

Още една разлика между мен и блатото. Аз не лепвам етикети, нито ще си позволя да го направя. Може би точно защото не съм на пет години Wink
Да поясна за да се разбере правилно, под "етикети" имам предивид, че не си позволявам да наричам определен индивид, по начин, с който бих го засегнал... Освен разбира се стига истината да не го засяга, но това вече мен не ме бърка...

п.п.: аз леля никоя дама не съм наричал *pardon*
« Последна редакция: Март 19, 2014, 12:28:56 от The_God » Активен

Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!