Imperia Online България  
Април 19, 2024, 14:46:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153610 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #510 -: Март 16, 2014, 11:27:07 »

имам две битки  1. caligula  3.5 m
                         2. Busscher 10 m  ,и двете са без да има нищо лично  *pardon* трябваха ми пари ,извиних се на засегнатите ,не става дума кой какво може все добри играчи сте, всичко е късмет и малко сметки  Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #511 -: Март 16, 2014, 11:32:05 »

И  така може  да ме наречеш  ама  отречи  че миналата ера те биха  като мече  в дерек   и бега  в  мод по  седмица

Цецо,миналата ера съюз Dragon имаше една цел-Гергана да спечели нетната класация.Успешно при това.Всичко беше с цел и то срещу Блатото,които са доста сериозен противник.Аз лично се разбих умишлено непомня колко пъти в евентуалния им нетник.Престани да говориш че някой е бил бит като тъпан и бягал в мод.Да,Блатото имаха успешни удари-мн успешни,но Dragon също не отстъпваше.Разгледай си хрониките от миналата ера и поне ти не пиши празни приказки. *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #512 -: Март 16, 2014, 17:07:33 »

След поредното разбиване в Коста започвам да се чудя с кой съюз играя, май от към двата:)
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #513 -: Март 16, 2014, 18:08:28 »

То  било веселба презноща  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #514 -: Март 16, 2014, 23:48:28 »

Понякога като чета "хрониките" тук и почвам да се чудя аз дали наистина играя в този свят или съм сбъркал раздела  *scratch*

Има няколко интересни събития .... извън личните усещания на пишещите тук.

Сцила отново направи страхотна защита ... и утре предполагам , че ще се накичи с още едно медалче ...  *rose*

Гери отново се разби в нападение и днес ми обеща, че ще има най-много загуби в нападение в ерата  *rose*


След едно недоразумение си увеличихме враговете в ерата с още един съюз ... така, че в Блатото може да е всичко друго но не и скучно  Grin


 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #515 -: Март 17, 2014, 01:00:18 »

Понякога като чета "хрониките" тук и почвам да се чудя аз дали наистина играя в този свят или съм сбъркал раздела  *scratch*

Има няколко интересни събития .... извън личните усещания на пишещите тук.

Сцила отново направи страхотна защита ... и утре предполагам , че ще се накичи с още едно медалче ...  *rose*

Гери отново се разби в нападение и днес ми обеща, че ще има най-много загуби в нападение в ерата  *rose*


След едно недоразумение си увеличихме враговете в ерата с още един съюз ... така, че в Блатото може да е всичко друго но не и скучно  Grin


 *beer* *beer* *beer*
Кро че то като гледам има няма 40 човека се виждаме колко да е страшно че и съюзите са малко кой ли е новия съюз дето ще сте във врагове.Надявам се че не сматаш нас Бедните Неронци за врагове тихо кротко си копаем нивите гледаме на булките под полите .......И при нас е персонално не съюзно......
Сега мога да те върна с много години назад

http://prntscr.com/2kx4r8

в едно друго време еднии други години
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #516 -: Март 17, 2014, 01:44:58 »

Понякога като чета "хрониките" тук и почвам да се чудя аз дали наистина играя в този свят или съм сбъркал раздела  *scratch*
  Ами  ти играеш  в  10  свята    поне  веднъж може  да объркаш  хрониките  на 1  този с 10   *pardon* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #517 -: Март 17, 2014, 09:59:34 »

Кро че то като гледам има няма 40 човека се виждаме колко да е страшно че и съюзите са малко кой ли е новия съюз дето ще сте във врагове.Надявам се че не сматаш нас Бедните Неронци за врагове тихо кротко си копаем нивите гледаме на булките под полите .......И при нас е персонално не съюзно......
Сега мога да те върна с много години назад

http://prntscr.com/2kx4r8

в едно друго време еднии други години



Не Кали ... не визирах Вас ... с Вашия съюз имаме да водим една друга война .... на маса  Grin

Стига да не се уплашите и да избягате чак в чужбина  Tongue Tongue Tongue


 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #518 -: Март 17, 2014, 10:00:54 »

Атаките между Вас и ............... са забранени защото споделяте един IP адрес или един компютър.
Така е на всякъде  смешна работа,иначе прекрасна защита докато е офлайн *bravo* *bravo*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #519 -: Март 17, 2014, 10:10:46 »

Атаките между Вас и ............... са забранени защото споделяте един IP адрес или един компютър.
Така е на всякъде  смешна работа,иначе прекрасна защита докато е офлайн *bravo* *bravo*
Ти  като  неможе да го нападнеш   как  разбра  че  прекрасана защитата  *pardon*
 Само  питам   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #520 -: Март 17, 2014, 10:27:35 »

Прекрасната защита е именно от забранените атаки  Wink
Активен

bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #521 -: Март 17, 2014, 10:33:56 »

Ти  като  неможе да го нападнеш   как  разбра  че  прекрасана защитата  *pardon*
 Само  питам   *pardon*
защото не сам се разбил аз
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #522 -: Март 17, 2014, 11:13:06 »


Не Кали ... не визирах Вас ... с Вашия съюз имаме да водим една друга война .... на маса  Grin

Стига да не се уплашите и да избягате чак в чужбина  Tongue Tongue Tongue


 *beer* *beer* *beer*
Да Кро имаме една недовършена битка на маса тогаз ти се оттегли за съжаление  Cry Cry Cry Ти пък гледаи баш тогаз да решиш да минеш ще се изям сам шЪ знаеш
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #523 -: Март 17, 2014, 13:58:12 »

Освен да поздравя Били, друго не остава  Cry
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #524 -: Март 17, 2014, 14:15:25 »

Освен да поздравя Били, друго не остава  Cry

Няма лошо да поздравиш опонент за добро изпълнение   *beer*

 Хубава битка направи Билли ... почти без загуби от негова страна и близо 20 мил. приход ... жалко, че е в Блатото иначе сега щях да го обера  Wink

 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!