Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:52:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153219 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #495 -: Март 14, 2014, 23:10:31 »

Споко  ще  му  влезна в обхват   и кво   ще  би  би   и  кво
И  преди сам играл срещу вас и  сега ще  играя  неме е страх   до ония ден  бучехте кредити като луди  и се мислите за играчи
Приятел вземи се спри с простотиите, щото си нямаш на идея какво пишеш. Повечето ери които съм играл са били без кредити и съм се бил срещу хора които играят с кредити, просто спри до тук и не се излагай повече  *hahaha*.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #496 -: Март 14, 2014, 23:11:42 »

ако не те изключат пожелавам успех на лидера ти  *pardon* ,капитана респект  Smiley,чингис от уважение  Smiley
Като изклучат мен   ще да е не тем    
Активен

Авторското Право  Grin
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #497 -: Март 14, 2014, 23:25:52 »

изклучат     
Grin
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #498 -: Март 15, 2014, 15:24:44 »

...Както е казал Рачко Пръдлето човек за едната чест и за едното красно име живее.....

ПП. Голем залък лапни, голема дума не казвай.
добре, че на липсата на конкретика се появява черната станция да разведри обстановката. Тези дни се бях зачудил къде си се загубил, скоро не се беше заяждал. Даже ми домъчня... Grin


по темата...

Спечелени битки в защита: 7       diablo    Heaven  +

Доблест:  98                            bobosam    HUNI  +

да отразя с точност класирането Smiley, към момента на постване от мош, бобо имаше около 70 доблест и пак беше първи в класирането, а диабло не е мръднал от 7те победи в защита от месец
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #499 -: Март 15, 2014, 19:53:18 »

Ако това,че пускаш атаки от чужди акаунти е липса на конкретика,то ти си Майка Тереза. Wink
Мисли върху постовете ми,стига питай.Всичко си пише там.
До след седмица. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #500 -: Март 15, 2014, 20:52:02 »

добре, че на липсата на конкретика се появява черната станция да разведри обстановката. Тези дни се бях зачудил къде си се загубил, скоро не се беше заяждал. Даже ми домъчня... Grin


по темата...

Спечелени битки в защита: 7       diablo    Heaven  +

Доблест:  98                            bobosam    HUNI  +

да отразя с точност класирането Smiley, към момента на постване от мош, бобо имаше около 70 доблест и пак беше първи в класирането, а диабло не е мръднал от 7те победи в защита от месец

Държа да отбележа, за да няма обидени или пренебрегнати, малката табличка която бях направил
не беше глобална статистика а включваше само играчи от личен обхват 2х който виждам (топ 31),
така че не смятам, че има неточности или пристрастия, написано беше черно на бяло Smiley

Относно Бобо, браво на него, няма нито 1 пожар и напредва с доблеста.
Също да добавя че има повече спечелени битки в нападение:227 от Val1309
« Последна редакция: Март 15, 2014, 21:04:37 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #501 -: Март 15, 2014, 21:28:04 »

Браво  на  едно малко  гущерче  изкарало  войска  и набила някоя каса за да си земе медал   *beer*

Да и развали мързела на касата а така добре си копаше и си цъкаше селянчета.
Сега требе гърла да харни и да се окопава за съжаление мъка а така искаше да си имам още една провка да си гледа селянчета и да им се радва...
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #502 -: Март 16, 2014, 01:29:43 »

Ако това,че пускаш атаки от чужди акаунти е липса на конкретика,то ти си Майка Тереза. Wink
Мисли върху постовете ми,стига питай.Всичко си пише там.
До след седмица. Cool
Добре, че аз излезнах и казах истината, нещо за което не спирате да ме иронизирате... Не държа да съм Майка Тереза, но все пак и не искам бъда оклеветяван Wink

А иначе какво да мисля върху постове, в които няма смисъл...

И къде точно е конкретиката в това, че съм мултиакаунтин с waymoreee, че някой друг ми играе акаунта и т.н. Huh? *freak*
Да видим дали това ще бъде поредния въпрос останал без отговор  Grin




Сега по темата. Били се спотайва и не се е похвалил (нещо чуждо за блатна животинка) все още. А такава битка определено си е отбелязване  *bravo*

Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #503 -: Март 16, 2014, 01:34:21 »

Добре, че аз излезнах и казах истината, нещо за което не спирате да ме иронизирате... Не държа да съм Майка Тереза, но все пак и не искам бъда оклеветяван Wink

А иначе какво да мисля върху постове, в които няма смисъл...

И къде точно е конкретиката в това, че съм мултиакаунтин с waymoreee, че някой друг ми играе акаунта и т.н. Huh? *freak*
Да видим дали това ще бъде поредния въпрос останал без отговор  Grin




Сега по темата. Били се спотайва и не се е похвалил (нещо чуждо за блатна животинка) все още. А такава битка определено си е отбелязване  *bravo*


може да не искат да се шуми много много   Wink
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #504 -: Март 16, 2014, 01:35:05 »

(Спам) Галине, да не се гласиш за политическа кариера? Толкова ловко отбягваш конкретните въпроси и контраатакуваш с въпроси?  Grin Kiss
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #505 -: Март 16, 2014, 01:38:22 »




Сега по темата. Били се спотайва и не се е похвалил (нещо чуждо за блатна животинка) все още. А такава битка определено си е отбелязване  *bravo*



Грешката е на касата че бе на маса и поливаше 20 годишнината на синковеца му и не му се занимаваше да прекарва воиска да харчи ресурс та какв да се хвали битка като битка тиха скромна с едни 3М и кусур ечалба едно медалче кво да му се хвали човек ......
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #506 -: Март 16, 2014, 01:48:04 »

Е  днеска  Гущерчето  открамна повечко   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #507 -: Март 16, 2014, 01:51:39 »

Е  днеска  Гущерчето  открамна повечко   *pardon*
има няма едни 10-20 млн *hihi*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #508 -: Март 16, 2014, 07:49:55 »

10  Lips Sealed
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #509 -: Март 16, 2014, 09:30:59 »

(Спам) Галине, да не се гласиш за политическа кариера? Толкова ловко отбягваш конкретните въпроси и контраатакуваш с въпроси?  Grin Kiss
я виж поредния непознат, който явно ме познава... Когато има конкретен върос аз отговарям, нека да не ме бъркате с други хора.
За политическа кариера, не мисля да се впускам в такова нещо. Имал съм възможности отказвал съм. По-добре настрани от кафявото, не ми се гази в него.



Грешката е на касата че бе на маса и поливаше 20 годишнината на синковеца му и не му се занимаваше да прекарва воиска да харчи ресурс та какв да се хвали битка като битка тиха скромна с едни 3М и кусур ечалба едно медалче кво да му се хвали човек ......

Аз не съм те наричал каса.... освен, ако нямаш инфо за набития от били какво е правил вчера  *pardon*
а Били вчера е взел повечко от 3 милиона. и по точките, които вдигна и по това, което му остана в империята, като злато си личеше, че поне 7-8 е отмъкнал

« Последна редакция: Март 16, 2014, 09:33:13 от The_God » Активен

Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!