Imperia Online България  
Април 25, 2024, 10:26:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153885 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #465 -: Март 11, 2014, 21:57:26 »

Излишно е  Grin
Той нали затова си смени името след като беше заловен да язди бъгове в свят 2 *hihi*Кроко, може ли да обясниш как така се събрахте? Защо Били не си е с неговия съюз, защо Шишо не си е в Трой, защо си помагате с Кери и  т.н Не е ли факт че сте се договорили всичките? Ако ни нямаше нас с кого щяхте да се биете и защо направо не се преместите във фармивала  Grin Grin Grin

А иначе за Бареков - по-добре той отколкото тези  *beer*
Това "Жанр: Уеб-базирана стратегическа игра" какво означава според теб ?
Да атакуваш някой и после с някаква уеб базирана стратегия и с писане във форума да замажеш нещата така че той да не те атакува ли ?

Наздраве на всички. Играйте и се забавлявайте кой както му е кеф !
Kак пък от един пожар решихте че сме приятели,както казах и на изто4ника ви с шишо сме приятели от няколко години така 4е няма как да не му помогна макар с един пожар но освен мен никой друг от грешка не е палил блатото на 11 процента... как нямах повече армия да ви покажa какви приятели сме с блатото
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #466 -: Март 11, 2014, 21:58:23 »

Кроко, може ли да обясниш как така се събрахте? Защо Били не си е с неговия съюз, защо Шишо не си е в Трой, защо си помагате с Кери и  т.н Не е ли факт че сте се договорили всичките? Ако ни нямаше нас с кого щяхте да се биете и защо направо не се преместите във фармивала  Grin Grin Grin

......


Блатото се събра в този състав много преди да стане ясно кой срещу кого ще играе ....

Много хора искат да поиграят една ера в Блатото за да видя как се играе по правилата ... различно е .. и именно там е тръпката на играта   Smiley


А за световния заговор срещу ХУНИ ... той е само в главата ти ...  *pardon*

Единственото вярно в писанията ти е, че всеки трябва да се забавлява както му допада (стига да не нарушава закона Wink )

 А за това срещу кой ще се бия ако не бяха ХУНИ .. не се притеснявай .. всяка ера си намирам .... а и имам многогодишни фенове  Grin Grin Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #467 -: Март 11, 2014, 22:40:17 »

Варненски-помагачо на турски акаунти,ще опитам да не съм груб,макар че точно ти най-малко заслужаваш някакво отношение.Светкам те.Трой не е в състава си,защото го няма Лидера на съюза.Как може да си помислиш,че някой ще се събира заради Вас.Недей изтрещява.До края на ерата,битките изобщо няма да ви засягат,вие ще се откажете-това го запомни.Сега риторични въпроси.Ти чекъри ползвал ли си?Измами правил ли си.Даже не замесям Лидера ти.Ако трябва да бъда честен,през годините,наистина само в Бобосам не съм се съмнявал,макар с него да се дракаме най-много.Наказвани ли сте?Аз някога наказван ли съм?Какви бъгове бре умньо.За такова камикадзе като теб,никога не бих плюл на акаунта си.Ти изобщо знаеш ли кои акаунти и хора са играли през годините в свят1 ,та разпределяш тук кой с кой е......айде че почва ШЛ-мн време ти отделих/пак Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #468 -: Март 11, 2014, 22:40:47 »

Крокодилче  тези които  биеше   сега са в твоя  съюз  
А  феновете ти  драстично намаляха  
И като гледам  играта в  началото ти  почваш  с палежи   после  фермиш  като  луд  
Биеш  се  последния   месец и полвина  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #469 -: Март 12, 2014, 00:05:18 »

Крокодилче  тези които  биеше   сега са в твоя  съюз  
А  феновете ти  драстично намаляха  
И като гледам  играта в  началото ти  почваш  с палежи   после  фермиш  като  луд  
Биеш  се  последния   месец и полвина  *pardon*



Последните две седмици даже ... мързи ме  :Smiley :Smiley :Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #470 -: Март 12, 2014, 00:09:51 »

Какво сте се заяли тука. Не виждате ли, че алигатора се старае да отсрами блатните кокичета....Вече ме разби от всякъде... Cry Embarrassed
 Grin
Браво  *bravo*...дерзай... *hahaha*
 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #471 -: Март 12, 2014, 00:16:44 »

Ако  се нехапем  нема  да има хроника  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #472 -: Март 12, 2014, 09:09:47 »

Добро  Утро    *coffee* *SMOKE*
Активен

Авторското Право  Grin
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #473 -: Март 12, 2014, 10:03:41 »

Варненски-помагачо на турски акаунти,ще опитам да не съм груб,макар че точно ти най-малко заслужаваш някакво отношение.Светкам те.Трой не е в състава си,защото го няма Лидера на съюза.Как може да си помислиш,че някой ще се събира заради Вас.Недей изтрещява.До края на ерата,битките изобщо няма да ви засягат,вие ще се откажете-това го запомни.Сега риторични въпроси.Ти чекъри ползвал ли си?Измами правил ли си.Даже не замесям Лидера ти.Ако трябва да бъда честен,през годините,наистина само в Бобосам не съм се съмнявал,макар с него да се дракаме най-много.Наказвани ли сте?Аз някога наказван ли съм?Какви бъгове бре умньо.За такова камикадзе като теб,никога не бих плюл на акаунта си.Ти изобщо знаеш ли кои акаунти и хора са играли през годините в свят1 ,та разпределяш тук кой с кой е......айде че почва ШЛ-мн време ти отделих/пак Grin
Тая плоча не се ли изтърка вече?
Никога не съм наказван за каквото и да било нарушение на правилата в тази игра. Това ти го запомни и спри да задаваш един и същи въпрос  Grin
Винаги когато съм играл съм казвал кой съм а не да се крия като мишка. Ти какво криеш и защо?
Помагал съм на турчин да. Помагал съм на един честен турски играч срещу български ботове и яздачи на бъгове, каквито бяхте вие тогава. Това е доказано и всеки може да го види в хрониките на свят 2.


 
Активен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #474 -: Март 12, 2014, 12:14:23 »

свали белия флаг , и да те почвам  Grin
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #475 -: Март 12, 2014, 12:44:20 »

свали белия флаг , и да те почвам  Grin
До  вчера ти седя с  бяло знаме  хорати викаха да го свали ма ти мне  а сега  се  перчиш  с 50к  армия 
Нали знаеш  че  за секи влак  си има пътници 
НЯМА  ЗНАЧЕ НИЕ  ЧЕ СЕ  КРИЕШ  ПРИ  КРОКОДИЛА  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #476 -: Март 12, 2014, 18:39:23 »

Не бях влизал от преди 3-4 страници да чета какво е писано, има доза настроение
но смятам че един-двама човека страдат от късопаметност и почват старата песен на нов глас да вият...
въпрек и че им се обяснява като на....

HSinclair подметна/ зададе въпрос много точно, след очевидния извод, че някои от писарите
си нямат представа какво се е случвало предни ери.

Относно обединението на 5 съюза, няма нищо случайно, за пръв път АЗ ще посмея да обявя истината публично!
Обединението е следствие на естествения бланс на природата, понеже всеки един играч от първите 5-има в хуните
е равен или по силен от цял съюз. По този начин има баланс на играта и нещата са равнопоставени.

Ето малка подробност от кухнята- обединението се подготвяше трескаво още в първите дни от ерата,
аз лично нямах вдигната ферма още, когато си търсих партньори за обединение срещу хуните,
сега съм възнаграден много щедро от този къртовски труд  *cooking*



Едва ли много хора са ме разбрали, но останалите поне ще продължат да си вият старата песен  *GIRL_CRY*


Без да има засегнати и сърдити >>
А Гери .... сама щеше да се похвали ... рискува и загуби .. поне имаше гащи да рискува  *rose*
 тука ми изникна в главата асоциация на гащи с патка  ама много смешно ми стана,
казвам просто не се заяждам, споделям си мисълта и настроението  Grin  Grin  Grin
« Последна редакция: Март 12, 2014, 18:43:04 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #477 -: Март 13, 2014, 00:53:51 »

Тая плоча не се ли изтърка вече?
Никога не съм наказван за каквото и да било нарушение на правилата в тази игра. Това ти го запомни и спри да задаваш един и същи въпрос  Grin
Винаги когато съм играл съм казвал кой съм а не да се крия като мишка. Ти какво криеш и защо?
Помагал съм на турчин да. Помагал съм на един честен турски играч срещу български ботове и яздачи на бъгове, каквито бяхте вие тогава. Това е доказано и всеки може да го види в хрониките на свят 2.


 
E затова Галин е.....(вече не е честен)
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #478 -: Март 13, 2014, 01:30:37 »

свали белия флаг , и да те почвам  Grin
КО? НЕ!
 *beer*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #479 -: Март 13, 2014, 02:23:14 »

E затова Галин е.....(вече не е честен)

Защо Галин се намесва?
Във всеки пост ли ще пишеш бесмислици относно Галин?
Всяко неаргументирано подмятане ли ще е свързано ли с Галин?

Предполагам, отново няма да се отговори на въпросите, които задавам...

п.п.: аргументирано искам да се се обясни защо се намесва Галин... не, че ще се случи...


« Последна редакция: Март 13, 2014, 02:25:13 от The_God » Активен

Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!