Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:56:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153664 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #450 -: Март 11, 2014, 18:51:48 »

Седя и се чудя колко велик съюз са Хуни.Всичките с отрицателна доблест до небесата,щото знаят,че после ще бягат и ще се перчат с безмислени пожари.Единствения смелчага с положителна доблест се зарина в ниското като прасенцата ,които си търсеше.Пускайте си атаки момчета,омешвайте се..
п.п. Галине,ти играеш ли,или си на повикване във форума само?  Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #451 -: Март 11, 2014, 18:55:14 »

И аз да отбележа леко раздвижване  Grin ,днес за 6 часа и половина на два пъти олекнах с по 2к. точки .... това не беше ми се случвало скоро май май  *HUNTER*  *YAHOO*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #452 -: Март 11, 2014, 19:05:58 »

Седя и се чудя колко велик съюз са Хуни.Всичките с отрицателна доблест до небесата,щото знаят,че после ще бягат и ще се перчат с безмислени пожари.Единствения смелчага с положителна доблест се зарина в ниското като прасенцата ,които си търсеше.Пускайте си атаки момчета,омешвайте се..
п.п. Галине,ти играеш ли,или си на повикване във форума само?  Grin
Ние не се мислим за велики.
Обаче вие явно ни смятате за велики, щом се обединихте 5 ( ПЕТ ) съюза срещу нас  *hahaha* *hahaha*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #453 -: Март 11, 2014, 19:09:37 »

Ние не се мислим за велики.
Обаче вие явно ни смятате за велики, щом се обединихте 5 ( ПЕТ ) съюза срещу нас  *hahaha* *hahaha*

Я ... това съм го изтървал  Shocked Я ме осветли да не взема да се скарам не с който трябва  Grin Grin Grin


Хубаво е да си вярвате обаче  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #454 -: Март 11, 2014, 19:24:03 »

Я ... това съм го изтървал  Shocked Я ме осветли да не взема да се скарам не с който трябва  Grin Grin Grin


Хубаво е да си вярвате обаче  Wink
Не мисля че имаш нужда от осветляване.
При теб се събрахте три съюза - блатото, дрконите и комеком - факт
Не се биете с Кери и Грешка а само си "помагате" -факт
А когато фактите говорят .....
Само не разбирам що за военна стратегия играете  *scratch*
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #455 -: Март 11, 2014, 19:38:30 »

Ние не се мислим за велики.
Обаче вие явно ни смятате за велики, щом се обединихте 5 ( ПЕТ ) съюза срещу нас  *hahaha* *hahaha*
За "хрониките" - не бях виждал по-безмислена и деструктивна игра от тази от началото на ерата до сега от HUNI /може би сами Billyes от по-младите му години им съперничи/, изпозапалиха всичко дето може да се пали в първия месец, а после 5 съюзи се били обединявали срещу тях  *pardon*

П.П. @varnahouse - Поста ми би трябвало да осветли фразата ми от Февруари 18, 2014 "Ха, че то тук интересно било, пичовете плюят срещу вятъра и разправят, че само тях ги вали дъжд"
П.П.П. надявам се че няма да се налага да обяснявам какво значи "безмислена" и "деструктивна"  Grin
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #456 -: Март 11, 2014, 19:46:14 »

Само не разбирам що за военна стратегия играете  *scratch*
Извинявам се за апострофирането ама си се объркал, не е "военна стратегия", а както пише в страницата на производителя "Жанр: Уеб-базирана стратегическа игра"
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #457 -: Март 11, 2014, 19:46:47 »

*beer*
ето това чаках да видя  *beer*

п.п. Галине,ти играеш ли,или си на повикване във форума само?  Grin
Добре е, че този път като никога зададе въпрос, а не изказа клеветническо твърдение. Един от малкото случаи, но е добре, че ситуацията се подобрява.
Ако много държиш може да поискаш проверка там ще се избистрят всички съмнения.  Wink Босовете вършат работа от личен опит ти го казвам. Вярно, може да не оправят всички проблеми, но поне водят кореспонденция.

Всъщност не знам аз играя ли? Или може би само влизам да влизам във форума без да имам регистрация във свят едно  Grin

Интересно  в този случай е, че ти се отзова като на повикване не аз  *freak* Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #458 -: Март 11, 2014, 20:03:24 »

Галине,обичам да тичам след измамници.Мен също са ме изкарвали такъв-гадно е.Но...Когато имаш претенции за това да си абсолютно над нещата,не може да правиш и пишеш това което направи ти и после пак да почнеш отначало с викане:честен съм.Не че е важно,но видя ли твой пост,чак от версия6 тичам Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #459 -: Март 11, 2014, 20:43:50 »

Не мисля че имаш нужда от осветляване.
При теб се събрахте три съюза - блатото, дрконите и комеком - факт
Не се биете с Кери и Грешка а само си "помагате" -факт
А когато фактите говорят .....
Само не разбирам що за военна стратегия играете  *scratch*



Чакай ... Чакай в грешка си .... да ти обясня да не се чудиш ....

Шишо е играл в съюз ТРОЙ ... така ,че не са 5 съюза ... шест са  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

А Dungeon е играл в към 5 съюза през годините ... така ,че станаха 10-11  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

В същност цялата карта играе срещу Вас ... и всичко живо помага на Крокодила (щот то друг от Блатото по твоите мерки няма) ...  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ей това параноята била голямо нещо ... звънни на Бареков ... търсел нови членове за партията си  Grin Grin Grin


Развесели ме ...  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #460 -: Март 11, 2014, 21:25:12 »

Галине,обичам да тичам след измамници.Мен също са ме изкарвали такъв-гадно е.Но...Когато имаш претенции за това да си абсолютно над нещата,не може да правиш и пишеш това което направи ти и после пак да почнеш отначало с викане:честен съм.Не че е важно,но видя ли твой пост,чак от версия6 тичам Wink
добре е да тичаш, но трябва да гониш и точните хора Wink
нямам претенции да съм абсолютно честен, но не аз започнах да пиша клевети и намеци, а мисля, че и досега не съм го правил...

А какво съм направил? Кога съм го направил? и С кое толкова провокирах намеците, че съм измамник?

Да те питам ли кой акаунт играеш или е излишно  Grin

п.п.: от всичките хора във вашия съюз играх последно със Шишарката. Може да питаш Радо дали паля, дали седя на чекер, дали играя с два акаунта (в което той самия ме обвини), дали използвам други забранени средства от администраторите... Когато играх с него (макар и за кратко) в един съюз само аз си влизах в играта, играх военно бях първи по военни и доблест, и в топ20 по нетни. Защо си пуснах мода отново той може да ти каже и тогава ми говори кой, как играе и дали иска въобще да играе честно и почтено.
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #461 -: Март 11, 2014, 21:32:45 »

Сяка  ера  сяка  година едини и същи  приказки
И  се  от едни  и  същи  хора
Господа  тоя  въпрос   няма  да се изясни поне още  100 години
Кои  игра е  чесно и кои нее
С  поред мен  сички  играем  нечесно  но такъв е  живота   *pardon* *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #462 -: Март 11, 2014, 21:45:13 »

Сяка  ера  сяка  година едини и същи  приказки
И  се  от едни  и  същи  хора
Господа  тоя  въпрос   няма  да се изясни поне още  100 години
Кои  игра е  чесно и кои нее
С  поред мен  сички  играем  нечесно  но такъв е  живота   *pardon* *beer*
не е така... аз спазвам правилата, които са наложени от администраторите и, ако не го правя ще ме накажат. Не може някой да излиза във форума и да подметне нещо недоказано и после аз да трябва да се обяснявам, че нямам сестра... някак си не е приятно... Едно единствено нещо от всичките (.....) изказани неща беше истина и аз не го отрекох.


 *beer*
Активен

varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #463 -: Март 11, 2014, 21:49:07 »


Да те питам ли кой акаунт играеш или е излишно  Grin

Излишно е  Grin
Той нали затова си смени името след като беше заловен да язди бъгове в свят 2 *hihi*


Чакай ... Чакай в грешка си .... да ти обясня да не се чудиш ....

Шишо е играл в съюз ТРОЙ ... така ,че не са 5 съюза ... шест са  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

А Dungeon е играл в към 5 съюза през годините ... така ,че станаха 10-11  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

В същност цялата карта играе срещу Вас ... и всичко живо помага на Крокодила (щот то друг от Блатото по твоите мерки няма) ...  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ей това параноята била голямо нещо ... звънни на Бареков ... търсел нови членове за партията си  Grin Grin Grin


Развесели ме ...  *beer*

Кроко, може ли да обясниш как така се събрахте? Защо Били не си е с неговия съюз, защо Шишо не си е в Трой, защо си помагате с Кери и  т.н Не е ли факт че сте се договорили всичките? Ако ни нямаше нас с кого щяхте да се биете и защо направо не се преместите във фармивала  Grin Grin Grin

А иначе за Бареков - по-добре той отколкото тези  *beer*

Извинявам се за апострофирането ама си се объркал, не е "военна стратегия", а както пише в страницата на производителя "Жанр: Уеб-базирана стратегическа игра"
Това "Жанр: Уеб-базирана стратегическа игра" какво означава според теб ?
Да атакуваш някой и после с някаква уеб базирана стратегия и с писане във форума да замажеш нещата така че той да не те атакува ли ?

Наздраве на всички. Играйте и се забавлявайте кой както му е кеф !
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #464 -: Март 11, 2014, 21:51:49 »

Само да кажа, че ако и във форума можеше да се пускат палежи и тук бих Ви подпалил  Grin
Активен

Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!