Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:42:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153631 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #345 -: Февруари 23, 2014, 19:40:45 »

Е дори друг да му играе с акаунта, едва ли точно тук, някой ще каже/признае  *THIS*
Според мен въпроса е по-скоро или заяждане или намек че наистина някой му играе с акаунта отколкото запитване чакащо отговор.
Дали името на The_Honest *db* ще остане неопетнено?
« Последна редакция: Февруари 23, 2014, 20:24:37 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #346 -: Февруари 23, 2014, 19:55:16 »

Еми и аз това казвам, че е тъпо заяждане...А не знам какъв отговор чакате. Имате си поща. Иамте и връзки да погледнат от къде се влиза...
« Последна редакция: Февруари 23, 2014, 19:57:49 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #347 -: Февруари 23, 2014, 20:42:27 »

A kой играе с акаунта на Галин ако не е тайна? Cool
Галин.
Мога ли да запитам от къде имаш информация, че друг играе с акаунта на Галин. Тук трябва и да се направи уточнението за кой акаунт става дума, защото Шишарката ме обвини в несъществуващ мултиакаунтинг...

Е дори друг да му играе с акаунта, едва ли точно тук, някой ще каже/признае  *THIS*
Според мен въпроса е по-скоро намек или заяждане отколкото запитване чакащо отговор.
Дали името на The_Honest *db* ще остане неопетнено?
именно кой друг да ми играе акаунта? досега аз съм играл само с един акаунт и никой друг не е играл с него ... правя уточнението, че става дума за нормалните светове. На световно първенство паролата я знаеха и други за да могат да помагат, но там няма ваканционен... не знам дали всички са запознати с правилата, по които се провеждаше турнира.
 
относно доклада от битка, която ми даде само Цвето я видя (към онзи момент той не беше в съюза, не съм сигурен дали се беше регнал...), а в съюза беше повод на коментар армията, с която остава аирфорс и дали ще може waymoreee да го бие в атака. за съжеление имаше и друга армия и беше само запален... Засягам темата, защото видях, че е коментирана в предишните постове. А атака от мен няма да видиш, освен ако не ме обидиш (както направиха някои други) или тръгнеш ти да ме атакуваш пръв... Не съм ти обещавал, че съюза няма да те атакува за да си разочарован или възмутен от факта, че са тръгнали съотборниците ми да го правят. Аз не мога да отговарям за постъпките на останалите... а и не ми е работа. Всеки носи лично отговорността за своите постъпки.

Това е към всички... Не разбирам защо да си честен и почтен е повод на подигравки, ирония или нещо друго подобно? Явно доблест, морал, честност и почтеност са далечни понятия за някои хора....
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #348 -: Февруари 23, 2014, 21:25:01 »

Галине,за каква честност говориш? Та ти сам призна че си пускал атаки от чужд акаунт,което не е по правилата на тази версия.Продължавам да се съмнявам че играеш ти,нямам право ли?Нещо те наранявам ли? Вие сте изперкали бе хора.То ясно че чекъристите са с промити мозъци и честност за тях е латинска поговорка,но Ти като си толкова честен,как винаги в ''честни'' съюзи се озоваваш? Grin
Някъв Боб се обажда тук във форума.Прави се на играч,пъчи се,говори за знамена и капитулации,а сам се осра рано рано,като каза,че немало да играе,там където ''уж''винаги играел.Шубе си ти бе Боб.Какъвто си бил винаги всъщност.Страхлив,размазан Боб,активен само в празни ери,иначе с монета или мод-бегай си хапвай Боб Сам Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #349 -: Февруари 23, 2014, 22:18:29 »

Пак  приказки от хиляда  и една нощ   *freak* *pardon*
Седнете пите по  домашарка  от пуснете се   и това  е   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #350 -: Февруари 23, 2014, 22:46:34 »

Галине,за каква честност говориш? Та ти сам призна че си пускал атаки от чужд акаунт,което не е по правилата на тази версия.Продължавам да се съмнявам че играеш ти,нямам право ли?Нещо те наранявам ли? Вие сте изперкали бе хора.То ясно че чекъристите са с промити мозъци и честност за тях е латинска поговорка,но Ти като си толкова честен,как винаги в ''честни'' съюзи се озоваваш? Grin
съмнявай си се колкото искаш... но като изказваш твърдения трябват и аргументи Wink иначе си е чиста проба клевета
Все пак аз имах доблестта и честно си признах какво съм направил, а ти все още не казваш с кой акаунт играеш, ако въобще играеш  *pardon*
Обичам когато се говори без конкретика, но ще се усмеля да попитам в кои "честни" съюзи съм играл?  Huh?



Пак  приказки от хиляда  и една нощ   *freak* *pardon*
Седнете пите по  домашарка  от пуснете се   и това  е   *beer*
отново измислици  и ....
Явно им е скучно без да плюят по мен, но не знаят, че има дъждобран последен модел Grin
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #351 -: Февруари 23, 2014, 22:52:42 »

От  2-3 ери  хрониките не са  хроники а  са  начин  на заяждане   закани и разпри
Хванете се малко  в  ръце хора  на средна възраст сме  така  да го кажем 
Играта е за  разпускане  от тежкия  работен  и натоварен  ден 
Секи  си  има кирливи  ризи   но  не  се изкарват по този  начин  малко по колтурно и  цивилизовано   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #352 -: Февруари 23, 2014, 22:59:09 »

Галине,за каква честност говориш? Та ти сам призна че си пускал атаки от чужд акаунт,което не е по правилата на тази версия.Продължавам да се съмнявам че играеш ти,нямам право ли?Нещо те наранявам ли? Вие сте изперкали бе хора.То ясно че чекъристите са с промити мозъци и честност за тях е латинска поговорка,но Ти като си толкова честен,как винаги в ''честни'' съюзи се озоваваш? Grin
Някъв Боб се обажда тук във форума.Прави се на играч,пъчи се,говори за знамена и капитулации,а сам се осра рано рано,като каза,че немало да играе,там където ''уж''винаги играел.Шубе си ти бе Боб.Какъвто си бил винаги всъщност.Страхлив,размазан Боб,активен само в празни ери,иначе с монета или мод-бегай си хапвай Боб Сам Cool
Bobosam си е винаги bobosam когато бие и когато го бият ама ти поради какво се срамиш да си кажеш ника ...Айде бегай си у Сирия...аз ще си играя както ми е кеф...Евала му на Били...Още в началото ме похвали че не играя с друг ник да си сменя картата...Може да се плюем с него ама това да не ви е скучно...Не мислете че ще правя каквото на вас ви е кеф...Никой от вас не ме е бил в турнирите... Да си имаме уважението...Да ръсим сол във форума да не ни доскучава и да си правим кефа...Или имате нещо против Huh?  Или иската да го подкараме в стил ала Герганчето Huh??
 :evil4: :evil4: :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #353 -: Февруари 23, 2014, 23:33:45 »


Обичам когато се говори без конкретика, но ще се усмеля да попитам в кои "честни" съюзи съм играл?  Huh?


Питай го него в какви честни съюзи е играл. Беше при едни факири-фейсбук маниаци дето си получаваха еднодневния доход за 2 часа, че и цяла програма имаха за автоматична игра. Нямаше ера в която да не бяха наказвани и то все за различни неща. Тогава дори и Били с когото бяха приятелски съюзи беше отвратен от простотиите им и се модира. Сега е избягал в този свят и го е срам да си напише името  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #354 -: Февруари 23, 2014, 23:44:37 »

No.   Име      Империя   Съюз   Разстояние   Точки   Доблест   
1   Dungeon   2014-03-01 22:23:50   empire   Blatoto                 

2   6i6arkata   2014-02-26 08:33:06   empire   Blatoto              

3   lilly74   2014-03-01 10:54:01   empire   logo              

4   Capt.Blood   2014-02-28 09:41:34   empire   BOYARS                 

5   Billyes   2014-03-01 21:57:56   empire   Blatoto         *heart*   

6   salmaw   2014-03-02 00:02:47   empire   Hero              

7   bazo   2014-02-28 10:36:37   empire   Smokers                 

8   Gergan4eto   2014-03-02 07:10:44   empire   Blatoto              

9   mosh   2014-02-27 00:52:10   empire   Carry   

Кой ще допълни десятката... *freak*
 :evil4:

П.П. За неразбиращ играта и акаунт еднодневка хич не е зле ... *hihi*
Хубавото е, че може да се капитулира само от един  Cool
Подгответе си монетка - за ези тура, да помага с избора от кой да се капитулира  [:-}
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #355 -: Февруари 23, 2014, 23:47:30 »

Хайде  време да живне тоя  умрял  свят

Поздравления  за  нашия  лидер които  Утепа   Миле  и  запрати  поне  за  сега един кибрито продавач малко в  отпуска  *pardon*

Активен

Авторското Право  Grin
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #356 -: Февруари 24, 2014, 01:22:10 »

Хайде  време да живне тоя  умрял  свят

Поздравления  за  нашия  лидер които  Утепа   Миле  и  запрати  поне  за  сега един кибрито продавач малко в  отпуска  *pardon*


Вярно се загуби Mile ама не следя хич, браво. Само да питам no_merCyBg кой е в играта, че да разбера и кой лидер е пребил сърбина.
С едни никове играете, пък във форума с други пишете... що така незнам ама се овърточвам  *xxx*
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #357 -: Февруари 24, 2014, 01:30:04 »

Вярно се загуби Mile ама не следя хич, браво. Само да питам no_merCyBg кой е в играта, че да разбера и кой лидер е пребил сърбина.
С едни никове играете, пък във форума с други пишете... що така незнам ама се овърточвам  *xxx*
  АЗ играя  с Цецо   просто  тука в  форума  беше  зает и нямаше  начин да  се  регена с него
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #358 -: Февруари 24, 2014, 08:53:26 »

Хубавото е, че може да се капитулира само от един  Cool
Подгответе си монетка - за ези тура, да помага с избора от кой да се капитулира  [:-}


Аз да си подготвя ли монетката ... или направо да искам изтриване на ника си  Embarrassed
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #359 -: Февруари 24, 2014, 19:31:11 »

Питай го него в какви честни съюзи е играл. Беше при едни факири-фейсбук маниаци дето си получаваха еднодневния доход за 2 часа, че и цяла програма имаха за автоматична игра. Нямаше ера в която да не бяха наказвани и то все за различни неща. Тогава дори и Били с когото бяха приятелски съюзи беше отвратен от простотиите им и се модира. Сега е избягал в този свят и го е срам да си напише името  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Г-н ВсякаЕраКамикадзе аз когато играех в този свят,ти още се чудеше как може да те държат 48часа под атака в свят без блок,спирайки ти чекърчето.Никога не съм бягал или отказвал.Теб/и не само теб те чакам скоро да запееш как ти е скучно,има измамници или немаш време.Ти си човек,който палеше с приятелски пожари турски акаунт в борба срещу българи.Никове от никого не искам да ми казва,още по-малко аз да се обяснявам с какъв ник съм.Забавлявам се и ви гледам за пореден път сеира/вие по друг начин не можете...панимаеш Wink....пък може и гледайки ви да не играя Grin..ама играя Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!