Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:34:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #300 -: Февруари 17, 2014, 16:18:49 »

Аз пък всяка ера бая бели правя и все ми се получава. То дето се вика вече успях да направя точно 38 бели  Embarrassed
Нали затова дойдохме тук да е интересно. Играйте и се забавлявайте, кой както му е кеф. Не забравяйте че това е само игра. Накрая може и общ банкет да направим  *ok*
а ТИ  КОИ СИ  АКО НЕ Е ТАИНА   Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #301 -: Февруари 17, 2014, 16:21:27 »

а ТИ  КОИ СИ  АКО НЕ Е ТАИНА   Smiley
Костолани. Извинявам се, че не съм се представил, но повечето ме знаят.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #302 -: Февруари 17, 2014, 17:15:41 »

Аз пък всяка ера бая бели правя и все ми се получава. То дето се вика вече успях да направя точно 38 бели  Embarrassed
Нали затова дойдохме тук да е интересно. Играйте и се забавлявайте, кой както му е кеф. Не забравяйте че това е само игра. Накрая може и общ банкет да направим  *ok*


Аз се забавлявам във всеки един момент от ерата ...  Grin

Пожари на 8-20 К нето ... ако ги имаш за бели  *pardon* ... личи си, че не си играл в свят 1  Wink

Виж начина по който Бобо се възползва от леките ми стрелци в оградената беше първото смислено нещо, което видях в ерата ... има адмирациите ми  *beer*
« Последна редакция: Февруари 17, 2014, 17:17:16 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #303 -: Февруари 17, 2014, 17:41:22 »


Аз се забавлявам във всеки един момент от ерата ...  Grin

Така и трябва  Wink

Пожари на 8-20 К нето ... ако ги имаш за бели  *pardon* ... личи си, че не си играл в свят 1  Wink

Виж начина по който Бобо се възползва от леките ми стрелци в оградената беше първото смислено нещо, което видях в ерата ... има адмирациите ми  *beer*

Не казвам че е кой знае какво, не все пак за протокола, след като се обединихте толкова съюзи ние останахме три пъти по-малко от вас. Длъжни сме да се възползваме от всяка възможност за да запазим шансовете си *beer*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #304 -: Февруари 17, 2014, 18:00:09 »

Така и трябва  Wink

Не казвам че е кой знае какво, не все пак за протокола, след като се обединихте толкова съюзи ние останахме три пъти по-малко от вас. Длъжни сме да се възползваме от всяка възможност за да запазим шансовете си *beer*
Няма такова  нещо   
Поне  аз  незнам  ния  да сме се обединява ли с друг съюз  и да  бием някои
аз  игря   кои то мога да докопам  за  съжаление  и  бг  играчи атакувам   чужденците са кът   или  ако има някои с воиска ми е на  3 дена път с камили  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #305 -: Февруари 17, 2014, 18:07:11 »

Няма такова  нещо   
Поне  аз  незнам  ния  да сме се обединява ли с друг съюз  и да  бием някои
аз  игря   кои то мога да докопам  за  съжаление  и  бг  играчи атакувам   чужденците са кът   или  ако има някои с воиска ми е на  3 дена път с камили  *pardon*

Цецо .. ако някой те чете ще остане с впечатление, че си в Блатото .... а аз нямам спомен да си там  Grin

Блатото за сега не се бие с никой ... просто седи и си всява респект ей така .. мързелувайки  Grin Grin Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #306 -: Февруари 17, 2014, 18:18:45 »

Цецо .. ако някой те чете ще остане с впечатление, че си в Блатото .... а аз нямам спомен да си там  Grin

Блатото за сега не се бие с никой ... просто седи и си всява респект ей така .. мързелувайки  Grin Grin Grin
Аз  в  Блато  не съм бил никога и  не искам    *pardon*
аз съм воиствен човек  и   обичам да  побивам   послаби от мен   аз  не  съм и  силен  изявен играч
играя  за  спорта  и за спора   *pardon* ;D
 Не че има нещо против блато   Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #307 -: Февруари 18, 2014, 09:57:27 »

ейй толко години не се научи да пишеш Цецо Tongue
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #308 -: Февруари 18, 2014, 10:09:25 »

ейй толко години не се научи да пишеш Цецо Tongue
какво  да   направа  салабичък  съм по Български  език   винаги ми е  куцал   *pardon*
На  дърти години барем се науча   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #309 -: Февруари 18, 2014, 20:33:10 »

Не казвам че е кой знае какво, не все пак за протокола, след като се обединихте толкова съюзи ние останахме три пъти по-малко от вас. Длъжни сме да се възползваме от всяка възможност за да запазим шансовете си *beer*
Аз винаги малко късно разбирам нещата и този намек не е достатъчен за мен.
Ако може да се споменат поне няколко от "толкова" обединилите се съюзи, за да разберем
хем неосведомените тук играещи, хем и тези читатели които не играят, да разберем всички част от политиката в момента?
Щом е за протокола нека не са голи подмятания Smiley bgflag  *cocktail*
« Последна редакция: Февруари 18, 2014, 20:38:46 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #310 -: Февруари 18, 2014, 20:47:34 »

Не казвам че е кой знае какво, не все пак за протокола, след като се обединихте толкова съюзи ние останахме три пъти по-малко от вас. Длъжни сме да се възползваме от всяка възможност за да запазим шансовете си *beer*
Ха, че то тук интересно било Smiley, пичовете плюят срещу вятъра и разправят, че само тях ги вали дъжд  Grin
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #311 -: Февруари 18, 2014, 21:24:28 »

Аз винаги малко късно разбирам нещата и този намек не е достатъчен за мен.
Ако може да се споменат поне няколко от "толкова" обединилите се съюзи, за да разберем
хем неосведомените тук играещи, хем и тези читатели които не играят, да разберем всички част от политиката в момента?
Щом е за протокола нека не са голи подмятания Smiley bgflag  *cocktail*
Не знаеш кои съюзи се обединиха след идването на хуни в свят 1 ? И ти нямаш приятели в блатото ли ?
Читателите биха си помислили, че за пръв път играеш в свят 1  Grin Grin Grin *beer*
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #312 -: Февруари 18, 2014, 21:28:59 »

Ха, че то тук интересно било Smiley, пичовете плюят срещу вятъра и разправят, че само тях ги вали дъжд  Grin


Кой е разправял такива работи ? И ти с кой акаунт играеш ако не е тайна ?
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #313 -: Февруари 18, 2014, 21:35:21 »

Кой е разправял такива работи ? И ти с кой акаунт играеш ако не е тайна ?
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Тук определено е интересно, "ти с кой акаунт играеш" е сакралната фраза на ерата  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
А това, че не си ми разбрал мисълта с плюенето и вятъра - помисли малко, ако до утре не схванеш - ще разясня Wink
Приятна игра!

П.П. TheLight ми е ника.
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #314 -: Февруари 18, 2014, 21:58:00 »

Целта не  само да се плуете  по  форума ами  и  да покажете  нещо на бойното   поле   *pardon* *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!