Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:21:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153589 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #285 -: Февруари 14, 2014, 23:52:57 »

Защо ти е моят ник г-н Бияч.Ти нали ще танцуваш в ниското,аз не смятам да съм там.Повтаряш се безкрайно,толкова години-не смени репертоара-скучен си.
Защото раздаваш оценки, а лайно ли си, зюмбюл ли си никой те не знае... *freak*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #286 -: Февруари 15, 2014, 00:11:02 »

Не се напъвай.Премини си пак към постовете за белите гащи,за това че вече няма време и за това колко си Бил добър Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #287 -: Февруари 15, 2014, 04:01:21 »

<true>
'Начи много сте пошли. Ама много. Хем сте интересни, хем сте пошли. Аз като един непредубеден читател на вашите хроники, дотук разбрах следното:
1.Има измамници, които източват акаунти, които вероятно сами са си отгледали. => Много е вероятно да е така.
  1(а:Галин е честен ... щях да напиша честней, но поради лингвистичната близост с чесън се разубедих ...;
2.Тези играчи се опитват да неглижират измамите си, отклонявайки вниманието във вида: Ето, докладвай, как източих игрек!;
3.Тези играчи използват възможностите на софтуера ... нали?;
4. Всичко е един голям тестикулярен херпес, но пък и аз се радвам да видя Бейлис как се мъчи да се оправдае за неволите си ...  Grin;
</true>
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 04:12:08 от Pavlov » Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #288 -: Февруари 16, 2014, 10:15:13 »

<true>
 => Много е вероятно да е така.
 
</true>

Всичко е много или малко "вероятно" За съжаление единствения начин да се разбере истината е този който си е отгледал касите, да си признае и да се извини, което пък е много малко вероятно с оглед на предишната му постъпка.
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #289 -: Февруари 16, 2014, 21:27:24 »

Днеска  и  спам нема  тука   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #290 -: Февруари 16, 2014, 21:31:06 »

Не сме се възстановили от празниците  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
))
« Отговор #291 -: Февруари 16, 2014, 21:45:37 »

Не сме се възстановили от празниците  Grin
Кви  ги тея празници  аз  един знам  другия него празнувам 
с  Лейда от  Чили   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #292 -: Февруари 17, 2014, 10:54:01 »

Добро утро на всички будували по нощите за да направят по 1-2 геройски пожара  *gamer*

Препоръчва се  *coffee* и  *cooking* за опресняване на мисълта ..... че с тази натрупана отрицателна доблест на финала няма да можете и в кочина да влезете камо ли в крепост  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #293 -: Февруари 17, 2014, 12:28:00 »

Добро утро на всички будували по нощите

Шегуваш ли се ?
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #294 -: Февруари 17, 2014, 13:51:17 »

Шегуваш ли се ?
Не  се  шегува  има и такива   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #295 -: Февруари 17, 2014, 13:53:47 »

Добро утро на всички будували по нощите за да направят по 1-2 геройски пожара  *gamer*

Препоръчва се  *coffee* и  *cooking* за опресняване на мисълта ..... че с тази натрупана отрицателна доблест на финала няма да можете и в кочина да влезете камо ли в крепост  Grin
Зави си  кои  за какво  играе може да не ми трябва доблест  да ти  влизам  в крепоста а  да ти права поразии   *freak* *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #296 -: Февруари 17, 2014, 14:00:52 »

Дедо миле бил  бестрашен  война след война обявява   *hahaha* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #297 -: Февруари 17, 2014, 14:01:20 »

Зави си  кои  за какво  играе може да не ми трябва доблест  да ти  влизам  в крепоста а  да ти права поразии   *freak* *pardon*

То всяка ера има опашка от мераклии да ми правят поразии  *pardon* .... и все не им се получава   Grin Grin Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #298 -: Февруари 17, 2014, 14:06:23 »

То всяка ера има опашка от мераклии да ми правят поразии  *pardon* .... и все не им се получава   Grin Grin Grin
Сичко с времето си   *pardon* *SMOKE* *coffee*
Активен

Авторското Право  Grin
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #299 -: Февруари 17, 2014, 15:54:08 »

То всяка ера има опашка от мераклии да ми правят поразии  *pardon* .... и все не им се получава   Grin Grin Grin
Аз пък всяка ера бая бели правя и все ми се получава. То дето се вика вече успях да направя точно 38 бели  Embarrassed
Нали затова дойдохме тук да е интересно. Играйте и се забавлявайте, кой както му е кеф. Не забравяйте че това е само игра. Накрая може и общ банкет да направим  *ok*
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!