Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:36:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153666 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #255 -: Февруари 11, 2014, 22:52:17 »


теб лично аз ще се погрижа да не завършиш ерата   Grin ,приеми го като душевнa........... а й друга цел няма,bobosram се отказа,няма сила за друго нето  *pardon*
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #256 -: Февруари 12, 2014, 00:13:11 »

теб лично аз ще се погрижа да не завършиш ерата   Grin ,приеми го като душевнa........... а й друга цел няма,bobosram се отказа,няма сила за друго нето  *pardon*
Ой милото ми гущерче. Да не би да си прибереш гащичките...Хайде...Чакам те  *heart*

Аз нетото съм взимал на вас там където не ви вървяха номерата...Че онези фейсбукманиаци нещо си отидоха с фейсбука  *hahaha* или поне се маскираха....  Lips Sealed

 *cocktail* с Бейлис
« Последна редакция: Февруари 12, 2014, 00:23:32 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #257 -: Февруари 12, 2014, 01:20:44 »

теб лично аз ще се погрижа да не завършиш ерата   Grin ,приеми го като душевнa........... а й друга цел няма,bobosram се отказа,няма сила за друго нето  *pardon*

Че той Галин кога е завършвал ера?  Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #258 -: Февруари 12, 2014, 11:52:28 »

нищо ново под слънцето като  гледам  Tongue   ".......................керванът си върви" Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #259 -: Февруари 12, 2014, 13:08:12 »

Влезнах да видя какво става в тия пусти класики дето сте 5 човека ,а пишете като за 55  Grin и какво да видя ... същата работа като блица*crazy*  играят си няколко човека ,превзели са си света и си чешат езиците  Grin ми така се прави бе ,евала  *beer* само не давайте акъл как се играе версия 4 и пазар мазар и ала бала ,че е така и скелета в блица направи изказване и отидохме за една къса ера да му покажем на неговите 5 номерца - 105  Grin яде бой цяла ера и почна да реве като вдовица за ху... Tongue не съм играл и класики и нямам и желание , елементарни са *freak* знаете 5 номерца да хитреете и това е  *pardon* версия 4 има много повече варианти за всичко и вариации на всеки вариант ,то това му е и хубавото който има акъл да покаже стратегия и който хитрее да се oпази да не го пипне злия маг "support"  Grin да не говорим ,че има в момента над 4000 регистрирани акаунта които дори да кажем че всеки има по 5 пак са си 800 играча  Smiley и тогава става игра, не 5 калпака да си мерим шапките Tongue а наздраве драги ми класици  *beer* и без лоши чувства  *TEASE*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #260 -: Февруари 12, 2014, 13:21:29 »

......... то това му е и хубавото който има акъл да покаже стратегия и който хитрее да се oпази да не го пипне злия маг "support"  Grin ........


А, който не може гледа света на курабийки  Grin

От цялото ти писание стана ясно едно ... ако искаш да постигнеш нещо с измама отивай във версия 4 ...
ако можеш да играеш по правилата  ... ела да покажеш какво можеш в свят 1  Cool

Без лоши чувства  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #261 -: Февруари 12, 2014, 16:28:56 »

Влезнах да видя какво става в тия пусти класики дето сте 5 човека ,а пишете като за 55  Grin и какво да видя ... същата работа като блица*crazy*  играят си няколко човека ,превзели са си света и си чешат езиците  Grin ми така се прави бе ,евала  *beer* само не давайте акъл как се играе версия 4 и пазар мазар и ала бала ,че е така и скелета в блица направи изказване и отидохме за една къса ера да му покажем на неговите 5 номерца - 105  Grin яде бой цяла ера и почна да реве като вдовица за ху... Tongue не съм играл и класики и нямам и желание , елементарни са *freak* знаете 5 номерца да хитреете и това е  *pardon* версия 4 има много повече варианти за всичко и вариации на всеки вариант ,то това му е и хубавото който има акъл да покаже стратегия и който хитрее да се oпази да не го пипне злия маг "support"  Grin да не говорим ,че има в момента над 4000 регистрирани акаунта които дори да кажем че всеки има по 5 пак са си 800 играча  Smiley и тогава става игра, не 5 калпака да си мерим шапките Tongue а наздраве драги ми класици  *beer* и без лоши чувства  *TEASE*
бЕГАИ СЕ КРИ В  ВЕРСИЯ  4 И СИ ТОЧИ ПАЗАРИТЕ  И  СИ   ТОЗИ  АКНТИТЕ   ЩО НЕ КАЗА  ЧЕ  ТВОИТЕ  ХОРА БЕХА ЗАКЛУЧНИ СИЧКИТЕ ДО ЕДИН НА ПО 100 НЕТО  И ПОКРАИТЕХ  ТЕБ*freak*
« Последна редакция: Февруари 12, 2014, 16:35:39 от no_merCyBg » Активен

Авторското Право  Grin
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #262 -: Февруари 12, 2014, 21:10:29 »

теб лично аз ще се погрижа да не завършиш ерата   Grin ,приеми го като душевнa........... а й друга цел няма,bobosram се отказа,няма сила за друго нето  *pardon*
започвай да правиш армия, че аз след около седмица до 10 дни ще пускам мода... поне да се похвалиш, че ти си ме отказал  Grin  можеш да питаш лидера си защо и как той знае...
За огромно мое съжаление нямам времето за игра да видим как ще стане това отказване, но си имам други ангажименти, които няма да ги пренебрегна за да започнеш да вдигаш флага от мен,а не от бобо...

Че той Галин кога е завършвал ера?  Grin Grin Grin
например http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=16913.0 , когато Галин имаше време за игра... Мога да дам още примери, но момчето толкова си може... все в този дух  *freak*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #263 -: Февруари 12, 2014, 21:35:23 »

Не се и очакваше друго Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #264 -: Февруари 12, 2014, 22:12:55 »

започвай да правиш армия, че аз след около седмица до 10 дни ще пускам мода... поне да се похвалиш, че ти си ме отказал  Grin  можеш да питаш лидера си защо и как той знае...
За огромно мое съжаление нямам времето за игра да видим как ще стане това отказване, но си имам други ангажименти, които няма да ги пренебрегна за да започнеш да вдигаш флага от мен,а не от бобо...
 например http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=16913.0 , когато Галин имаше време за игра... Мога да дам още примери, но момчето толкова си може... все в този дух  *freak*



То това беше, ехеее  преди отдавна  Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #265 -: Февруари 12, 2014, 22:17:29 »


А, който не може гледа света на курабийки  Grin

От цялото ти писание стана ясно едно ... ако искаш да постигнеш нещо с измама отивай във версия 4 ...
ако можеш да играеш по правилата  ... ела да покажеш какво можеш в свят 1  Cool

Без лоши чувства  *beer*
Влезнах да видя какво става в тия пусти класики дето сте 5 човека ,а пишете като за 55  Grin и какво да видя ... същата работа като блица*crazy*  играят си няколко човека ,превзели са си света и си чешат езиците  Grin ми така се прави бе ,евала  *beer* само не давайте акъл как се играе версия 4 и пазар мазар и ала бала ,че е така и скелета в блица направи изказване и отидохме за една къса ера да му покажем на неговите 5 номерца - 105  Grin яде бой цяла ера и почна да реве като вдовица за ху... Tongue не съм играл и класики и нямам и желание , елементарни са *freak* знаете 5 номерца да хитреете и това е  *pardon* версия 4 има много повече варианти за всичко и вариации на всеки вариант ,то това му е и хубавото който има акъл да покаже стратегия и който хитрее да се oпази да не го пипне злия маг "support"  Grin да не говорим ,че има в момента над 4000 регистрирани акаунта които дори да кажем че всеки има по 5 пак са си 800 играча  Smiley и тогава става игра, не 5 калпака да си мерим шапките Tongue а наздраве драги ми класици  *beer* и без лоши чувства  *TEASE*



Тука виждам и изблик на чувствааа  *heart* *rose* Kiss Май св. Валентин влияе лошо  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #266 -: Февруари 12, 2014, 22:35:45 »

Не се и очакваше друго Wink


битка щеше да ми пращаш, още я чакам...

аз и не очаквам да кажеш с кой акаунт играеш... ако въобще играеш...

мога да приема, че си просто поредния пишещ кибик Wink




То това беше, ехеее  преди отдавна  Grin Grin Grin
Зададе въпрос и аз отговорих  *pardon*



Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #267 -: Февруари 12, 2014, 22:43:49 »

Tам,където пиша винаги играя.Може някога и не сериозно,но чак пък кибик Grin
Когато вземеш нетна в класика от 4 месеца с ползване на кредити само месец и половина,тогава ме наричай кибик Wink

Както разби Атилах,така разби и Цвето в касата му Grin А ника ти е The God.Вече можеш да го прекръстиш
на Честния Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #268 -: Февруари 12, 2014, 23:20:56 »

За момента става въпрос, а не минали прояви...

нетна няма да взема не съм толкова добър... там винаги има някой, който може повече от мен....

Двете битките нямат нищо общо. Не знам от къде черпиш информация, но явно си доста осведомен. За жалост фактическата обстановка и обстоятелства ти куцат, при които е станало дадено събитие. Това, че е случило не го отричам. И да по-добре да съм честен, и да си признавам грешките отколкото само да правя вметки, подмятания, да се опитвам да изопачавам фактите и т.н...

Играта не позволява инак на момента, с удодоволствие бих се прекръстил, но мен пак всички ще ме знаят Wink аз няма да се скрия, нито ще отрека или излъжа за нещо, което съм направил... Ако честността (подложена на ирония и подигравки) е порок , нека да съм му подвалстен...

Приятна игра ...



п.п.: ако искате можете да продължате да ме обсъждате колко съм честен, но едва ли ще намерите нещо, за което съм излъгал Wink така, че със здраве  *beer*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #269 -: Февруари 13, 2014, 00:01:54 »

Най-важното-не се засягай.Често го правиш.Всичко тук е за шоу,поне за мен.Играта също. *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!