Imperia Online България  
Април 20, 2024, 09:45:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153677 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #225 -: Февруари 07, 2014, 20:54:04 »

Дайте линк за този свят дето пишете  тук.

Благодаря


http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/register2.php
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #226 -: Февруари 07, 2014, 21:23:41 »

Дайте линк за този свят дето пишете  тук.

Благодаря



http://classic.imperiaonline.org


има го в подписа ми  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #227 -: Февруари 08, 2014, 01:10:38 »

... и от цялата работа к*о стана ...Huh? бай Миле само си мълчи ама пердаши наред ... без значение как  *xxx*
Я дайте малко ...  bgflag *beer* bgflag *beer*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #228 -: Февруари 08, 2014, 01:34:48 »

Сега ще обясня ситуацията за да не се петни излишно името на Атилах. Тъй като той беше зает вчера аз го наглеждах, на моя отговорност реших да обръщам войната. Ясно беше, че Миле пали с цялата армия костолани и има нещо във казармите, но никой не знае какво точно. Разделих армията на две и тръгнах. След това не можах да влезна навреме да го снимам да видя, какво точно има и да върна, ако изкара много армия както се случи. Просто имах неотложен ангажимент, който ме забави и поради тази причина се забавих с влизането в играта и така се случи, че влезнах 2 минути след удара. Нищо не ме оправдава, че разбих така левашки. Така, че ако искате да плюете някой относно неговата некадърност или по друга причина за конкретната атака, то това нека бъда аз.







Галински ,да разбираме ли,че Миле е върнал неговата атака ... защото костолани НЕ е запален а ако си пуснал атаки така,че когато ти види войската ( ако не знае друг начин за *виждане* ) и да има време да върне и да посрещне ... просто не разбирам защо


Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
gogata2013
Гост
« Отговор #229 -: Февруари 08, 2014, 11:23:18 »

...Както е казал Рачко Пръдлето човек за едната чест и за едното красно име живее.....


 Grin Grin Grin *stop*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #230 -: Февруари 10, 2014, 00:15:54 »

Дедо Миле  много  смел   почти сам води войните   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #231 -: Февруари 10, 2014, 11:55:31 »

Хроникьорите много се умълчаха  *scratch*

А вече сме на границата на 15-те К нето .. и тепърва започва интересното  *gamer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #232 -: Февруари 10, 2014, 17:20:01 »

8 ! Smiley)
Бай_тяна малко след мен...
аз се забавих с 2 часа... просто забравих да е хвана Smiley))
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #233 -: Февруари 10, 2014, 18:28:11 »

Хроникьорите много се умълчаха  *scratch*

А вече сме на границата на 15-те К нето .. и тепърва започва интересното  *gamer*
Еми за хрониките:

Половината блатни гущерчета са капитулирали от мен. Другите са ми далечко....
Още чакам господина да си каже ника защото все повече се убеждавам, че е едно малко розово доблестно  *pig* от свят 2. Така че ако иска може да разсее съмненията ми и ще се извиня.
Нощес източих още един акаунт...Дебнете да ме докладвате... Tongue
 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #234 -: Февруари 10, 2014, 18:45:36 »

Еми за хрониките:

Половината блатни гущерчета са капитулирали от мен. Другите са ми далечко....


Нощес източих още един акаунт...Дебнете да ме докладвате... Tongue
 :evil4:


Точете .... точете .... иначе ще вземете да ни се загубите от обхвата и няма да е интересно ... то стана ясно, че с игра не можете го докара  Grin Grin Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #235 -: Февруари 10, 2014, 20:00:08 »

Еми за хрониките:

Половината блатни гущерчета са капитулирали от мен. Другите са ми далечко....
Още чакам господина да си каже ника защото все повече се убеждавам, че е едно малко розово доблестно  *pig* от свят 2. Така че ако иска може да разсее съмненията ми и ще се извиня.
Нощес източих още един акаунт...Дебнете да ме докладвате... Tongue
 :evil4:
Г-н Бобосам бихте ли дефинирали термина си:малко розово доблестно *pig*.
Бихте ли казали кои никове от свят2 са така обрисувани от вас.Да видим къде се нарежда моята скромна персона.
Понеже аз знам какъв съм,ще ви изчакам преди да се омажа в такава полемика.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #236 -: Февруари 10, 2014, 21:02:46 »

8 ! Smiley)
Бай_тяна малко след мен...
аз се забавих с 2 часа... просто забравих да е хвана Smiley))
КВО  ловите вия  мискине  да  не ви  е дошла на гости някоя  девоика пак стея изпуснали   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #237 -: Февруари 10, 2014, 22:04:30 »

8 ! Smiley)
Бай_тяна малко след мен...
аз се забавих с 2 часа... просто забравих да е хвана Smiley))
ако това е 8-ма провинция ,от вчера имаше играч който е колонизирал:)
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #238 -: Февруари 10, 2014, 22:57:09 »

Г-н Бобосам бихте ли дефинирали термина си:малко розово доблестно *pig*.
Бихте ли казали кои никове от свят2 са така обрисувани от вас.Да видим къде се нарежда моята скромна персона.
Понеже аз знам какъв съм,ще ви изчакам преди да се омажа в такава полемика.
JE4KO, chichovas, fate и  SERBRANKO
Точно и ясно. Ако не си сред тях - моите извинения. Smiley
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #239 -: Февруари 10, 2014, 23:01:41 »


Точете .... точете .... иначе ще вземете да ни се загубите от обхвата и няма да е интересно ... то стана ясно, че с игра не можете го докара  Grin Grin Grin
То с тези байряци дето се развяли, за какво сте ми в обхват. Играл съм достатъчно на високо нето. Едва ли е необходимо да ти обяснявам, че ще играя в ниското. Някак си ми писна от кратките ери в класиката. Фермете си...аз ще точа касички...половината блато примерно.  Tongue
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!