Imperia Online България  
Април 20, 2024, 09:30:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153674 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #210 -: Февруари 06, 2014, 00:37:26 »

Румънчето  и  Турчето ли   изплашихте  та  избегаха в мод   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #211 -: Февруари 06, 2014, 01:18:10 »

Докато прочета всичко се изморих....
виждам шишо се е "уплаши" от пожарите... мене също ме е страх.... сън от 12 часа вече... падна до 9 ... направо не се издържа..
развял съм си бельото, гледай те ми прането ..
знаменцето е, че не искам да храня акаунти, които точат... ей го палят ме разни, но поне не давам храна на хана...
Хане не че претендирам да е разбирам играта, тъй като хал хабер си нямам от нея... ама я ми кажи как аджеба само ти намери тия акаунти с толкоз златце... нЕкво много ми е съмнително...
С кеф ви чета как се оправдавате като .... "дами" (да не използвам анатомични органи, че да не ме цензурират), ама не циврете, ако сте невинни просто няма да се оправдавате, а ще доказвате, но дотогава сте заподозрени с две седмици закъснение ... след това вече сте виновни.. .. фактите сами говорят Smiley

Ай... дадох малко храна, дано нЕкой да захапи и да ме нахрани или да похрани някой друг  *hahaha*
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #212 -: Февруари 06, 2014, 21:10:09 »

Атилахчо нещо ми се загуби от ТОП-а по точки  *scratch* Гледам заформил и една загуба в нападение ....  *scratch* Няма ли да се похвали ... или да чакаме да минат пак две седмици да видим  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #213 -: Февруари 07, 2014, 08:59:12 »

Атилахчо източи някой........ с битки не става  Grin ,гледай да е повече за да има и за нови машини  *hahaha* Grin Grin
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #214 -: Февруари 07, 2014, 13:34:58 »

Атилахчо източи някой........ с битки не става  Grin ,гледай да е повече за да има и за нови машини  *hahaha* Grin Grin

Бейлисче миличко...гущерче заровило се в блатото...Когато свалиш флага тогава ще имаш право да пишеш.

П.П. Ще помоля да внимавате с квалификациите си относно шефа. За всяко нещо си има причина.
       Благодаря ви. *beer*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #215 -: Февруари 07, 2014, 17:16:01 »

Атилахчо нещо ми се загуби от ТОП-а по точки  *scratch* Гледам заформил и една загуба в нападение ....  *scratch* Няма ли да се похвали ... или да чакаме да минат пак две седмици да видим  *pardon*
Сега ще обясня ситуацията за да не се петни излишно името на Атилах. Тъй като той беше зает вчера аз го наглеждах, на моя отговорност реших да обръщам войната. Ясно беше, че Миле пали с цялата армия костолани и има нещо във казармите, но никой не знае какво точно. Разделих армията на две и тръгнах. След това не можах да влезна навреме да го снимам да видя, какво точно има и да върна, ако изкара много армия както се случи. Просто имах неотложен ангажимент, който ме забави и поради тази причина се забавих с влизането в играта и така се случи, че влезнах 2 минути след удара. Нищо не ме оправдава, че разбих така левашки. Така, че ако искате да плюете някой относно неговата некадърност или по друга причина за конкретната атака, то това нека бъда аз.

Ако сте забелязали от акаунт Атилах не се пускат атаки два дни, войната беше изключение, което направих. В момента мога да засичам Крокодила, защото ме пали, но не го правя, все пак играта трябва да е честна и почтена нещо непонятно, за някои хора в този форум... Като нямам армия няма да го посрещна от моя акаунт и нека да ме пали.

Атилахчо източи някой........ с битки не става  Grin ,гледай да е повече за да има и за нови машини  *hahaha* Grin Grin
не е хубаво да се радваш на чуждото нещастие, особено, ако не си наясно с фактическите обстоятелства по случая (обяснени по-горе) Wink
и още нещо, по-добре от бобо нямаше как да го кажа...

п.п: за наглеждане не се наказва според написаните правила в "зала на срама".
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #216 -: Февруари 07, 2014, 17:21:32 »

Галине,Галине.
Още един мит рухна,а именно за твоята прослувута честност.
Как може винаги правилата да се нагласят в нечия полза(в случая твоя)
Наглеждане-ок(дори е разрешено в други версии),а атаките?
Сега аз ли бях празния писач предния път???
п.п.
1во-По правилата на съюзника ти Бобосам,нямаш право да пишеш в този форум,защото си с флаг.
2ро-Колко загуби имаш вече в нападение,като твоя акаунт е с 0 атаки?  Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #217 -: Февруари 07, 2014, 17:48:34 »

Галине,Галине.
Още един мит рухна,а именно за твоята прослувута честност.
Как може винаги правилата да се нагласят в нечия полза(в случая твоя)
Наглеждане-ок(дори е разрешено в други версии),а атаките?
Сега аз ли бях празния писач предния път???
п.п.
1во-По правилата на съюзника ти Бобосам,нямаш право да пишеш в този форум,защото си с флаг.
2ро-Колко загуби имаш вече в нападение,като твоя акаунт е с 0 атаки?  Grin
   
Вече веднъж те помолих да си кажеш акаунта в играта... Отговор няма...
С Бейлисчето си имаме стара приказка и той е наясно на каква основа е...
Това, за което ви помолих пък няма нищо общо с играта. Още веднъж ви моля да си мерите приказките. И още веднъж ви Благодаря.

Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #218 -: Февруари 07, 2014, 17:59:14 »

Аз не виждам никакви чак толкова страшни приказки които да са казани по адрес на ХУНИ  *scratch* че през пост да бъдат предупреждавани всички, да си мерят приказките .... ако сте чак толкова чувствителни, вземете направете списък с думите които могат да се ползват, да не нараняваме душевния Ви мир  Smiley


 За всички които пишат в този форум *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #219 -: Февруари 07, 2014, 18:01:00 »

Галине,Галине.
Още един мит рухна,а именно за твоята прослувута честност.
Как може винаги правилата да се нагласят в нечия полза(в случая твоя)
Наглеждане-ок(дори е разрешено в други версии),а атаките?
Сега аз ли бях празния писач предния път???
п.п.
1во-По правилата на съюзника ти Бобосам,нямаш право да пишеш в този форум,защото си с флаг.
2ро-Колко загуби имаш вече в нападение,като твоя акаунт е с 0 атаки?  Grin
Атаките, ако Босовете преценят да ме накажат  *pardon* . Тази дейност е само и единствено в тяхните правомощия.
Къде видя нагласено правило в случая? Те са ясно и точно установени Wink
Какво ми е на прословутата честност. Та в случая да не би да не съм? Къде точно лъжа или подавам невярна информация?
По първия върос - опитваш да се тълкуваш чужди слова без да не си наясно какво точно е искал да напише автора...
По втория върос - отново имам 0 загуби в нападние, ако искаш мога да ти снимам и да се увериш сам  Grin

Даже и заяждането не може да ти се получи както трябва  Grin *hahaha*

п.п.: не се старай да отговаряш. досега не съм видял да го правиш, особено обосновано  *freak*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #220 -: Февруари 07, 2014, 18:12:46 »

Нямам намерение да се обяснявам на никого,още по-малко на съюз Хуни.
Относно теб Галине:Информация тук подавай каквато искаш,важното е какво твориш в играта Wink Аз не искам да те наказват или нещо подобно,напротив,но правиш нарушения в момента(а и преди)Другото към теб Галине:Мн добре знам закачките на Бобосам и Били,така че престанете да ми давате наклон на...писането.
Г-н Бобосам,защо Ви е моят ник? Какво общо има той с дадените вълнения по разбиването на Атилах?Защо искате толкова да го знаете?За да помогна за избиването на някои неща по акаунтчето ми и така да си наруша спокойствието да се забавлявам четейки форума и влизайки в играта?Кажете ми,защо да го правя? За да спрете тогава да иронизирате,или да не ме наречете някак си?
Не ми пука.Особено за вас. Сори.

Благодаря ви.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #221 -: Февруари 07, 2014, 18:37:13 »

Относно теб Галине:Информация тук подавай каквато искаш,важното е какво твориш в играта Wink Аз не искам да те наказват или нещо подобно,напротив,но правиш нарушения в момента(а и преди)
Какво творя в играта? Копам си най-мирно и спокойно *pardon* , на кой съм развалил душевния мир, в момента съм си поръчал нов вид лопати и кирки най-модерна техника, а каква дъскорезница ми докараха, за завиждане си е направо.
Може ли да ми кажеш къде са ми предишните нарушения, но аргументирано и с точност относно кога и как съм го направил нарушението. Както виждаш, ако е истина няма да го отрека. Все пак трябва да си поддържам прословутата честност  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #222 -: Февруари 07, 2014, 18:53:48 »

Като излезе битката ще ти я пратя на лично Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #223 -: Февруари 07, 2014, 20:52:47 »

Дайте линк за този свят дето пишете  тук.

Благодаря
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #224 -: Февруари 07, 2014, 20:53:15 »

Вие не разбрахте ли, че за съюз HUNI се говори само добро или нищо? Всички знаем кой как играе и има ли смисъл да си вадите кирливите ризи?!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!