Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:27:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153235 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #165 -: Февруари 01, 2014, 23:39:58 »

Дреме ми на ку...фара за твоето мнение. Хората, които ме познават знаят колко тежи думата ми...Както приятелите, така и враговете...

Що да не си позна касичката... Tongue
За първи път играя в св.1 и не ми казвайте, че за сефте разбирате че касите се виждат 3-4-5 дни предварително...

Само Бейлиса ми липсва ... Embarrassed
 :evil4:
« Последна редакция: Февруари 01, 2014, 23:42:15 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #166 -: Февруари 01, 2014, 23:43:53 »

Не се излагай повече Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #167 -: Февруари 01, 2014, 23:57:27 »

Не се излагай повече Wink
Не се излагай ти. Първо си кажи ника в играта. Да се знаем кой кой е...После ще си говорим глупости...Възпитанието го изисква най-малкото...

Липсва ми Бейлиса  Cry
 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #168 -: Февруари 02, 2014, 00:00:46 »

 Стига    рева  за  тоя  Бейлис   на ли  е    играта  или е  развял    байряка от  теб   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #169 -: Февруари 02, 2014, 00:01:43 »

Аз едно не мога да разбера как може все тия каси да са предмет на обсъждане. От край време съм казал, че има едно много просто решение, а именно след като минат не седем дни (168 часа), а 72 часа въпросния акаунт автоматично да заминава в мод... Така ще се спре и междувременното преточване, което може да се прави...

А в свят 1 няма какво да се мрънка за касите. Вижда се кога ще станат такива и се пуска атаката в секундата когато станат монетки. Толкова ли е сложно не мога да разбера и който е най-близо, или най-съобразителен, или... печели джакпота... Не е задължително да има измама всеки път, но както винаги гузен не гонен бяха Wink А най-комичното беше, че и мен ме гледаха специално кога ще се удвоя в точките и едва ли не и аз съм измамник... Надявам се и мен да сте ме докладвали, да видите, че си копах честно и почтено...

Сега за всички мрънкащи ще дам един пример, а вие си вадете поуките. На първото световно, без онлайн статистика в нашия отбор имаше двама-трима играчи, които се рефрешваха през търсачката за каси. Реално те ги ловяха на под минута, да не кажа, че в голям процент от случаите на светването ги удряха. Трябва ли да уточнявам, че говорим за играчи от Замзибар, Колумбия, Туркменистан, Алжир, Мароко, ЮеСеЙ и т.н... (да не изброявам целия свят). И тогава ли нашите играчи бяха играли за съответните отбори в квалификациите, класирали си акаунти за световното и нарочно ги оставили да станат каси за да ги точат... еми аз не мисля така, а вие?

Стига вече с тези нападки, обвинения, намеци и т.н... Като има нещо нека да се докладва и да има наказани, както е в момента във версия 4... Аз си мислех, че сме се събрали да се забавляваме за малко време, а то..... Туку виж някой майтап, закачливи базици и  *beer*

Р.Р. Намеците че някой от Блатото е тръгнал да създава каси ... с цел точене ... са меко казано грозни ... като се погледнат битките ... се вижда, че в Блатото са вадени само стрелци ... така ,че който си ги е направил касите той си ги е източил с правилната армия  *pardon*
Аз до този момент не виждам по нас да има нещо друго от недоказани ... да не говорим за епитетите, които също не мога да ги квалифицирам като красиви... ала там всеки отговоря за себе си и културното си развитие...

От блатото Герганчето изкара едни стрелящи копия преди време, с които ме палеше  *hihi* (пример за закачлив коментар)  *beer*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #170 -: Февруари 02, 2014, 00:38:32 »

Галине,не съм казвал че мамиш ти в копането.Споменаването ми за твоето удвояване,беше  по повод,че се чакаше да пуснеш ЦВ Wink

п.п. ....все пак как успя да се разбиеш без да имаш атака в нападение а? Wink    ...закачлив коментар... Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #171 -: Февруари 02, 2014, 00:47:29 »

без тези коментари няма да е класика  Tongue
п.с. да си признаем  без бой сърбите ни водят след като миле посрещна спящ съюзник  Cry
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #172 -: Февруари 02, 2014, 01:44:21 »

Галине,не съм казвал че мамиш ти в копането.Споменаването ми за твоето удвояване,беше  по повод,че се чакаше да пуснеш ЦВ Wink

п.п. ....все пак как успя да се разбиеш без да имаш атака в нападение а? Wink    ...закачлив коментар... Cool
не съм писал, че ти си казал, че мамя... ако се зачетеш ще видиш какво точно съм написал. Споменаването (мога да погледна с точност, защото си записах нетото нарочно в тази тема) не беше заради Цв. Бях на 800 и нещо при ЦВ около 300, а удвояването ми дойде на 1600 след 3 дни... Този път без калкулатор смятам и на око малко, но май математиката не ми куца... След като пуснах Цв лесно се разбра за какво съм събирал. От къде да знам, че си нямал предвид, че не вдигам точките за да "източа" някоя каса...

Това сега намек за мултиакаунтинг или набеждаване в такъв е? Какво точно се случва? Някакво подмятане във форума се прави просто така на база догатки или.... Ако имаш инфо докажи или най-добре докладвай.

Стана ми интересно от къде съм пускал атака след като нямам нито една, може ли да ми разясниш?

Къде точно е закачката, че не мога да я разбера? Това ти е третия път в който пишеш за мен нещо с недомлъвки, да видим колко ще станат... А защо не ги казваш нещата директно?

С тези неясно изказани твърдения, или подмятания, или ... започнах да се съмнявам в собствения си интелект, защото излиза, че ти си мислил да напишеш нещо, а пък аз съм го въприел по друг начин, а то май станало нещо съвсем различно  *pardon* *freak*

п.п.: само намеци за каквото и да било, без грам конкретика...
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #173 -: Февруари 02, 2014, 12:11:48 »

не съм писал, че ти си казал, че мамя... ако се зачетеш ще видиш какво точно съм написал. Споменаването (мога да погледна с точност, защото си записах нетото нарочно в тази тема) не беше заради Цв. Бях на 800 и нещо при ЦВ около 300, а удвояването ми дойде на 1600 след 3 дни... Този път без калкулатор смятам и на око малко, но май математиката не ми куца... След като пуснах Цв лесно се разбра за какво съм събирал. От къде да знам, че си нямал предвид, че не вдигам точките за да "източа" някоя каса...

Това сега намек за мултиакаунтинг или набеждаване в такъв е? Какво точно се случва? Някакво подмятане във форума се прави просто така на база догатки или.... Ако имаш инфо докажи или най-добре докладвай.

Стана ми интересно от къде съм пускал атака след като нямам нито една, може ли да ми разясниш?

Къде точно е закачката, че не мога да я разбера? Това ти е третия път в който пишеш за мен нещо с недомлъвки, да видим колко ще станат... А защо не ги казваш нещата директно?

С тези неясно изказани твърдения, или подмятания, или ... започнах да се съмнявам в собствения си интелект, защото излиза, че ти си мислил да напишеш нещо, а пък аз съм го въприел по друг начин, а то май станало нещо съвсем различно  *pardon* *freak*

п.п.: само намеци за каквото и да било, без грам конкретика...
Галине, имаш сериозен проблем с хормоналната обмяна и по-конкретно със свръхпроизводството на куртизол. постоянно реагираш като уплашена газела. Някой го наричат честолюбие, ама от гледна точка на биохимия си е хормонален проблем. Миналата година води с мен абсолютно същата полемика, знаем как приключи всичко.
Да,знаеш сляпата вяра ще ти докара бели.

ПП. Беше грешка, че силово модирахте тинтарела на този етап от играта, ще ви трябва като каса след време. И каква конкретика искаш - Атилах обиколи земното кълбо вчера, ти искаш някой да докаже преплитане на ИП?
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 12:14:48 от gogata2013 » Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #174 -: Февруари 02, 2014, 12:20:14 »

А може ли да има страница на темата без да ме споменавате  Cool
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #175 -: Февруари 02, 2014, 12:25:52 »

А може ли да има страница на темата без да ме споменавате  Cool


Не може .... лидера по нетни точки ... успешни атаки и брой пожари ... не може да иска да не бъде в светлината на прожекторите Wink
Това е все едно министър председателя да се сърди че го дават по телевизията  *pardon*

А и не си разказал, как беше в Щатите ... на мен ще ми е интересна една виртуална разходка до американската мечта  Smiley

За всички които се събуждат като мен  *coffee*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #176 -: Февруари 02, 2014, 12:28:31 »

Ако сте малко по-наясно с ИП адресите на мобилните оператори - няма да питате, а дано ама надали  *pardon*
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #177 -: Февруари 02, 2014, 12:56:21 »

От  3  дена  наблудавах  играч  което име няма  да  спомена  поне  за  сега   прехаляше  сичкия  ресурс в  една от провките и го оставаше  така по 3-4 часа   Снощи  пак  видях  същото  нещо но си  легнах логицхнолие с 500-600 к  да  качиш 700 точки    може  ли да е дари остатака от  парите си на някои защото  крепоста беше   разбита  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #178 -: Февруари 02, 2014, 13:17:20 »

не съм писал, че ти си казал, че мамя... ако се зачетеш ще видиш какво точно съм написал. Споменаването (мога да погледна с точност, защото си записах нетото нарочно в тази тема) не беше заради Цв. Бях на 800 и нещо при ЦВ около 300, а удвояването ми дойде на 1600 след 3 дни... Този път без калкулатор смятам и на око малко, но май математиката не ми куца... След като пуснах Цв лесно се разбра за какво съм събирал. От къде да знам, че си нямал предвид, че не вдигам точките за да "източа" някоя каса...

Това сега намек за мултиакаунтинг или набеждаване в такъв е? Какво точно се случва? Някакво подмятане във форума се прави просто така на база догатки или.... Ако имаш инфо докажи или най-добре докладвай.

Стана ми интересно от къде съм пускал атака след като нямам нито една, може ли да ми разясниш?

Къде точно е закачката, че не мога да я разбера? Това ти е третия път в който пишеш за мен нещо с недомлъвки, да видим колко ще станат... А защо не ги казваш нещата директно?

С тези неясно изказани твърдения, или подмятания, или ... започнах да се съмнявам в собствения си интелект, защото излиза, че ти си мислил да напишеш нещо, а пък аз съм го въприел по друг начин, а то май станало нещо съвсем различно  *pardon* *freak*

п.п.: само намеци за каквото и да било, без грам конкретика...
Галине,колко загуби в атака има вашия съюз? Малко.Даже две.Сега си избери едната Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #179 -: Февруари 02, 2014, 16:42:42 »

Галине, имаш сериозен проблем с хормоналната обмяна и по-конкретно със свръхпроизводството на куртизол. постоянно реагираш като уплашена газела. Някой го наричат честолюбие, ама от гледна точка на биохимия си е хормонален проблем. Миналата година води с мен абсолютно същата полемика, знаем как приключи всичко.
Да,знаеш сляпата вяра ще ти докара бели.

ПП. Беше грешка, че силово модирахте тинтарела на този етап от играта, ще ви трябва като каса след време. И каква конкретика искаш - Атилах обиколи земното кълбо вчера, ти искаш някой да докаже преплитане на ИП?
Предполагам имаш предвид кортизол, защото информация за такъв хормон намерих... Според мен нямам този медицински проблем, а ти как стигаш до извода, че имам? Може ли да попитам как ме диагностицира? С какви медицински изследвания можеш да подкрепиш своето твърдението, че имам "сериозен проблем с хормоналната обмяна и по-конкретно със свръхпроизводството на куртизол"?
Относно честолюбието си прав. Да такъв съм... и не мисля, че е нещо лошо. Не обичам да ме изкарват измамник при положение, че аз играя честно и почтено. Този път нямах намерение да се обаждам, но ме намесиха и мен, и аз се чувствам длъжен да се защитя. За мен чест, достойнство, добро име значат нещо и няма да оставя един или друг да ги петни. Както е казал Рачко Пръдлето човек за едната чест и за едното красно име живее.
Относно тинтарела до колкото знам мода си е лично негов/нейн избор, никой не от нас не го/я е пращал в мод, защото никой от съюза не го/я удари. Явно аз не знам отново нещо. Може ли да ми разясниш по какъв начин ние сме го пратили силово в мод?
Последно за АйПи-тата. Може ли да обясниш защо waymoreee не може да атакува Герган4ето? Ако някой може да обясни, че на мен не ми е ясно как се е създала ситуацията и ми е любопитно да науча нещо ново. А компютърни истории ми идват сложни не ми е специалността...

Галине,колко загуби в атака има вашия съюз? Малко.Даже две.Сега си избери едната Grin
Зададах ти върпоси, а ти продължаваш с алабалистиката....



На празни приказки, спам и намеци повече няма да коментирам, като изкараш някаква конкретика срещу мен тогава ще коментирам. Дотогава си пиши неистините, дано хората не ти повярват, ама надали...



« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 16:46:08 от The_God » Активен

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!