Imperia Online България  
Април 16, 2024, 07:31:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153510 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #105 -: Януари 26, 2014, 23:24:24 »

Имаме човек, който пусна Цв6 ... отново се спотайва и не е почерпил  *hmm*... скоро време ще търпи санкции Tongue

*cocktail*   с Бейлис
*cocktail* малко женско, но пък вкусно питие
Активен

tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #106 -: Януари 27, 2014, 00:05:48 »

Стига бе, ЦВ6?!?!!! Планирам отказване, то това обезмисля всичко!! Просто нямаме шанс!!
 *freak* *freak*

Тука трябва яко черпене!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #107 -: Януари 27, 2014, 00:07:17 »

Аз се подготвям за подледен риболов  Tongue
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #108 -: Януари 27, 2014, 19:05:30 »

bobo как е Коста  Grin ,май спука цукалото ,,,, Grin

1.... разбита армия ,Geri  много лошо се из гаври с него  Grin Grin *TEASE* *TEASE* *TEASE*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #109 -: Януари 27, 2014, 19:11:55 »

Имаме човек, който пусна Цв6 ... отново се спотайва и не е почерпил  *hmm*... скоро време ще търпи санкции Tongue
 
Добър опит Grin
Той и летописеца е позапален от свои,чужди и случайни май.Така ми се привижда като погледна по върховете Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #110 -: Януари 27, 2014, 19:44:14 »

Добър опит Grin
Той и летописеца е позапален от свои,чужди и случайни май.Така ми се привижда като погледна по върховете Cool
Ако мен се визираш под летописеца леко си се объркал.... не знам кои върхове гледаш, но досега единствените палени на 10% са шишарката и крокодила Wink
За втори път виждам намек от твоя страна по мой адрес... следващия път може да ги кажеш нещата директно, а не с недомлъвки   *write*
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #111 -: Януари 27, 2014, 20:20:59 »

Ако мен се визираш под летописеца леко си се объркал.... не знам кои върхове гледаш, но досега единствените палени на 10% са шишарката и крокодила Wink
За втори път виждам намек от твоя страна по мой адрес... следващия път може да ги кажеш нещата директно, а не с недомлъвки   *write*


Запалилия ни оптимист бързо .. бързо ... излезе в МОД ... и имайки се в предвид, кой се похвали с пожара ... е много далече от приятелски такъв Wink

А и ти е счупен калкулатора ... и Шишо и Мен ни запалиха на много повече от 10 %  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
gogata2013
Гост
« Отговор #112 -: Януари 27, 2014, 20:35:22 »


Запалилия ни оптимист бързо .. бързо ... излезе в МОД ... и имайки се в предвид, кой се похвали с пожара ... е много далече от приятелски такъв Wink

А и ти е счупен калкулатора ... и Шишо и Мен ни запалиха на много повече от 10 %  Smiley
Grin Вашите каси ли започнаха да ви палят на 20%?  Grin Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #113 -: Януари 27, 2014, 21:04:43 »

 *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #114 -: Януари 27, 2014, 21:09:05 »


Запалилия ни оптимист бързо .. бързо ... излезе в МОД ... и имайки се в предвид, кой се похвали с пожара ... е много далече от приятелски такъв Wink

А и ти е счупен калкулатора ... и Шишо и Мен ни запалиха на много повече от 10 %  Smiley
На 20% ли беше? Не съм ви засичал населенията, но не мисля, че беше на максималния процент *scratch*....
същия, който излезе в мод преди това изпозапали бобо и атилах в повечето провинции на 20%, а при теб независимо, че не си записвам и не помня с точност населението преди и след не беше на 20% запален..... Ако бъркам моля да бъда извинен за объркването Smiley
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #115 -: Януари 27, 2014, 21:56:53 »

На 20% ли беше? Не съм ви засичал населенията, но не мисля, че беше на максималния процент *scratch*....
същия, който излезе в мод преди това изпозапали бобо и атилах в повечето провинции на 20%, а при теб независимо, че не си записвам и не помня с точност населението преди и след не беше на 20% запален..... Ако бъркам моля да бъда извинен за объркването Smiley

не беше на 20 % .. на 18,72 % беше  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
gogata2013
Гост
« Отговор #116 -: Януари 27, 2014, 22:08:29 »

На 20% ли беше? Не съм ви засичал населенията, но не мисля, че беше на максималния процент *scratch*....
същия, който излезе в мод преди това изпозапали бобо и атилах в повечето провинции на 20%, а при теб независимо, че не си записвам и не помня с точност населението преди и след не беше на 20% запален..... Ако бъркам моля да бъда извинен за объркването Smiley
А ти видя ли населението на твоите съотборници, като твърдиш, че са запалени на 20%? Ами ако са запалени на 17,19%?
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #117 -: Януари 27, 2014, 22:26:01 »

Чакайте, че от дребните ви имперски неволи щях да забравя най-важното - Честит рожден ден, Вал, да си жив и здрав и ти , и  бебока.  *beer* *beer*

ПП. И при вас Януари месец ще е веселба занапред.  Grin Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #118 -: Януари 27, 2014, 22:33:11 »

А ти видя ли населението на твоите съотборници, като твърдиш, че са запалени на 20%? Ами ако са запалени на 17,19%?
До колкото ми е ивестно на мен, до преди пожарите на Герган4ето всичките, които минаха по акаунти от съюз Хуни бяха на 20%... Тя и мен не ме запали на 20%, а 19,9... %  Grin а костолани не съм го смятал, защото имаше битка... и както всички разбрахме калкулатора не ми е сила  *freak*
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #119 -: Януари 27, 2014, 22:57:05 »

Чакайте, че от дребните ви имперски неволи щях да забравя най-важното - Честит рожден ден, Вал, да си жив и здрав и ти , и  бебока.  *beer* *beer*

ПП. И при вас Януари месец ще е веселба занапред.  Grin Grin
*beer* *beer* *beer*
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!