Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:43:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153210 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #360 -: Февруари 24, 2014, 19:46:43 »

Г-н ВсякаЕраКамикадзе аз когато играех в този свят,ти още се чудеше как може да те държат 48часа под атака в свят без блок,спирайки ти чекърчето.Никога не съм бягал или отказвал.Теб/и не само теб те чакам скоро да запееш как ти е скучно,има измамници или немаш време.Ти си човек,който палеше с приятелски пожари турски акаунт в борба срещу българи.Никове от никого не искам да ми казва,още по-малко аз да се обяснявам с какъв ник съм.Забавлявам се и ви гледам за пореден път сеира/вие по друг начин не можете...панимаеш Wink....пък може и гледайки ви да не играя Grin..ама играя Cool

Не бяха 48 часа а цели 3 седмици. И не ми трябваше чекър. Просто ми писна да транспортирам по 20 минути и ви изгърмяха два акаунта набързо  Tongue Птавил съм каквото трябва за да не вземат едни отявлени изманици ерата и вие не взехте нито една класация въпреки, че точехте като за световно.

ПП: Много добре те знам с кой акаунт играеш, ама проблема е че ти както те гледам не играеш игра ами направо си живееш в нея. Това че излагаш себе си си е твой проблем, но ти излагаш и съюза си с тази злоба. Наистина жалко за Кроко и Били - хора които уважавам. Добре е че са се събрали заедно, но защо им трябваше да вземат корекомец не знам  Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #361 -: Февруари 24, 2014, 20:10:18 »

Не бяха 48 часа а цели 3 седмици. И не ми трябваше чекър. Просто ми писна да транспортирам по 20 минути и ви изгърмяха два акаунта набързо  Tongue Птавил съм каквото трябва за да не вземат едни отявлени изманици ерата и вие не взехте нито една класация въпреки, че точехте като за световно.

ПП: Много добре те знам с кой акаунт играеш, ама проблема е че ти както те гледам не играеш игра ами направо си живееш в нея. Това че излагаш себе си си е твой проблем, но ти излагаш и съюза си с тази злоба. Наистина жалко за Кроко и Били - хора които уважавам. Добре е че са се събрали заедно, но защо им трябваше да вземат корекомец не знам  Grin
Grin Кой излагам аз бре чекре?В тази игра е най-модерно измамниците да са герои и да се правят на велики.Аз не съм нито герой,нито велик ;)Кой уважаваш ти,мен не ме грее,за мен е важно,че аз мошеници не мога да уважавам.Сега се надявам да сте спрели-затова играя.Съюз пък,който те е правил за смях теб лично,особено в битка с леки срещу елит,Ти най-малко може да споменаваш.Винаги е било шоу за мен да пиша с вас,но да ме наричаш корекомец-защо?Аз теб Хуйн ли ти викам?А? Sad

п.п. Къв рес си местил срещу 1000 войника бре алоооу..сладур Grin
« Последна редакция: Февруари 24, 2014, 20:19:38 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #362 -: Февруари 24, 2014, 23:56:19 »

Еми и аз това казвам, че е тъпо заяждане...А не знам какъв отговор чакате. Имате си поща. Иамте и връзки да погледнат от къде се влиза...

Бобо, стига глупости, де.  Grin
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
С какво ИП ще поръчаш да се логна?  Grin
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #363 -: Февруари 25, 2014, 08:53:01 »

Бобо, стига глупости, де.  Grin
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
С какво ИП ще поръчаш да се логна?  Grin

Еми като това са глупости кажи какво умно има в заяждането и как умно да се отговори...Явно съм тъп за да видя дълбоката интелигентност на заяждането.

П.П. Топ 10 се допълни от първият акаунт на Сербранко, към който и една атака не съм пуснал до сега... *pardon*
 :evil4:
« Последна редакция: Февруари 25, 2014, 09:06:28 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #364 -: Февруари 26, 2014, 18:45:38 »

Хрониките спряха, нищо не се случва...  *tired* Sad
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #365 -: Февруари 26, 2014, 21:21:22 »

Амии няма нищо интересно ... атаки по блоковете от тези които имат армии срещу тези които нямат  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #366 -: Февруари 26, 2014, 23:40:42 »

Амии няма нищо интересно ... атаки по блоковете от тези които имат армии срещу тези които нямат  *pardon*
Трябва  да се храни тази армия  някак си   и ако не се одари някои  няма как  е  има и леки разбивания  поне аз има  няма  време  да следа  атаки   по някои пат и хоп   армия умре   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #367 -: Февруари 28, 2014, 10:04:39 »

Снощи май има разбит трезор .... някой си загуби лихвите ... изпревариха ме а аз тъкмо мислех да му ги взимам  Cry
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #368 -: Февруари 28, 2014, 16:24:15 »

Снощи май има разбит трезор .... някой си загуби лихвите ... изпревариха ме а аз тъкмо мислех да му ги взимам  Cry
Е  нали  още  войска  немате с какво  ще му ги земаш   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #369 -: Февруари 28, 2014, 17:27:18 »

Е  нали  още  войска  немате с какво  ще му ги земаш   *pardon*

 *WIZARD*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #370 -: Февруари 28, 2014, 22:20:10 »

kostolani ...............    - 6 000 000  Grin
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #371 -: Февруари 28, 2014, 23:11:03 »

Да не е лихвил? Shocked
Активен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #372 -: Февруари 28, 2014, 23:19:02 »

събирал е друг да ги харчи  Grin *hahaha*,
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #373 -: Март 01, 2014, 03:18:58 »

Еми като това са глупости кажи какво умно има в заяждането и как умно да се отговори...Явно съм тъп за да видя дълбоката интелигентност на заяждането.
...
Принципно комуникацията не е научна физика и не е необходимо на едно твърдение да се отговори с равно по сила и обратно по посока контратвърдение. Така поне мисля аз. Моят пост имаше за цел да обясни на теб и на малкото все още, които не знаят, как би могъл да стои въпросът с регионалното позициониране на ИП. И съответно напълно безполезната му функционалност като доказателство за каквото и да е (в конкретният софтуер).  Smiley
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #374 -: Март 01, 2014, 10:46:54 »

Аз  затова избарзах  да изхарча моите да не доиде някои  добър човечец на гости   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!