Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:13:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153632 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #195 -: Февруари 04, 2014, 11:38:35 »

Хуните са се развилняли на пожари ... дано това не е индикация че ще попалят месец ... и после ще се разсърдят, че им е скучно или някой им е изял десерта и ще абдикират от 1-ви свят  Grin


 *FOCUS*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #196 -: Февруари 04, 2014, 12:54:18 »

Хуните ще повилнеят докато не се изкарат войски, след това ще се моднат щото ще им стане скучно или няма да имат време за игра Grin Grin Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #197 -: Февруари 04, 2014, 13:46:59 »

Хуните ще повилнеят докато не се изкарат войски, след това ще се моднат щото ще им стане скучно или няма да имат време за игра Grin Grin Grin
Aааа  не,лъжеш са Grin
п.п. Тоя кокоман мяза на един стар играч Коки,що така стана каса рано рано Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #198 -: Февруари 04, 2014, 14:21:02 »

Хуните са се развилняли на пожари ... дано това не е индикация че ще попалят месец ... и после ще се разсърдят, че им е скучно или някой им е изял десерта и ще абдикират от 1-ви свят  Grin


 *FOCUS*

Хуните ще повилнеят докато не се изкарат войски, след това ще се моднат щото ще им стане скучно или няма да имат време за игра Grin Grin Grin

Много ясно. Както всяка друга ера и тази ще е така  Cool
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #199 -: Февруари 04, 2014, 20:28:56 »

bobosam[HUNI]   shikata[]   18   122614   2   12   0   0   1
Atillah[HUNI]   kokoman[]   0   103254   2   0   0   0   0
Тайната на успеха на "великите играчи" от хуни  *xxx*
2014-01-20 06:18:46   Atillah[HUNI]   felipe[]   0   154436   2   0   0   0   0
Това вече си е чиста наглост  *xxx* Освен тези източвания имам и подозрения, че акаунтите the_god и waymoreee са собственост на един и същи човек  Lips Sealed Интересно още колко глупости ще натворят от клана на Зрънкови  Cool
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #200 -: Февруари 04, 2014, 20:34:23 »

2014-01-20 06:18:46   Atillah[HUNI]   felipe[]   0   154436   2   0   0   0   0
Това вече си е чиста наглост  *xxx* Освен тези източвания имам и подозрения, че акаунтите the_god и waymoreee са собственост на един и същи човек  Lips Sealed Интересно още колко глупости ще натворят от клана на Зрънкови  Cool
Е, ся вече не е работа в какъв филм се вкара  Grin Grin Grin
Активен
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #201 -: Февруари 04, 2014, 20:39:05 »

С това за the_god верно се вкара във филм Grin Това сигурно е единственият от хората, които познавам, който да играе само с едно ацц *freak*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #202 -: Февруари 04, 2014, 21:00:46 »

Яд ме е че не се сетих да си отгледам няколко каси Cry Нет в работата, нет в къщи, нет на телефона.............
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #203 -: Февруари 04, 2014, 22:11:12 »

Господа  успокоите страстите играта е  за удоволствие  а не за  избиване  на    комплекси  *pardon*
 Играите  наслаждаваите се и това е   от мен  наздраве   на сички  и   весело прекарване  в  онлаи  света   *beer*
 А  КРОКОДИЛА И  ХАНА   ДА НЕ СЕ СКАТАВАТ АМИ ДА ПОКАЖАТ  УЛОВА ОТ   СЪБОТА И НЕДЕЛЯ    знам  че сте били на някоя  река  или язовирче  *freak* *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #204 -: Февруари 04, 2014, 23:21:54 »

2014-01-20 06:18:46   Atillah[HUNI]   felipe[]   0   154436   2   0   0   0   0
Това вече си е чиста наглост  *xxx* Освен тези източвания имам и подозрения, че акаунтите the_god и waymoreee са собственост на един и същи човек  Lips Sealed Интересно още колко глупости ще натворят от клана на Зрънкови  Cool

За хуни незнам но специално за Галин май си се филмирал отвсякъде и мисля че говориш глупости. Галин е един от рядко честните играчи и не ти прави чест да храниш такива подозрения, още повече да ги обявяваш публично. Зависта не е добър съветник. Остани си със здраве и трън ти у пета...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #205 -: Февруари 04, 2014, 23:49:29 »

имам и подозрения, че акаунтите the_god и waymoreee са собственост на един и същи човек  Lips Sealed

 Grin по-голяма глупост не бях чувал за себе си в ИО *hahaha* това е за темата с вицовете


Вие ще ме докладвате ли или аз да го направя? Не го правя само, защото нямам право да разпространявам лична кореспонденция с администрацията, а поради предмета на копреспондения няма как да я споделям публично. Затова настоявам, не умолявам, не настоявам умолявайки Grin докладвайте ме най-накрая и да мирясате. Предполагам сте го направили, но отговора не ви е харесал и поради тази причина сега се чудите каква глупост да измислите за мен   *write*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #206 -: Февруари 04, 2014, 23:59:45 »

Гал, когато даден играч е безпомощен и импотентен той проектира своя начин на мислене и на игра върху другите. Ти си от боговте, не слизай на земята. Мръсно е. Играй си играта а листата ще окапят наесен.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #207 -: Февруари 05, 2014, 00:24:53 »

Хора, обмислям отказване...този атила много ме плаши, много е добър....досега не бях виждал някой да е събрал 7 капитулации от себе си, то това си е направо феномен!!! Малееее не, утре си взимам почивен ден и отивам на село някоя баба да ми прибае, че направо  изпаднах в стрес!!!
6i6e ,аз съм имал 7 бели флага ма сега никойЧък не ме бръсне за... и нямам такива... пък то и *ко ли да ги е страх от умряла ... ъъъ печурка кат* мен  *xxx*  *hihi*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #208 -: Февруари 05, 2014, 00:25:58 »

Гал, когато даден играч е безпомощен и импотентен той проектира своя начин на мислене и на игра върху другите. Ти си от боговте, не слизай на земята. Мръсно е. Играй си играта а листата ще окапят наесен.


Лелеее ... я ми запишете един час ... да знам, кога да отправям молитви към боговете ... че ще взема да объркам времето и да притесня някоя височайща особа в неподходящ момент   Embarrassed


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #209 -: Февруари 05, 2014, 00:27:06 »

 Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!