Imperia Online България  
Април 29, 2024, 02:51:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: обсег на влияние на съюзни замъци  (Прочетена 805 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« -: Януари 03, 2014, 15:01:42 »

http://prntscr.com/2g3sz8
На показаната снимка съюзът в светлосиньо има 23% влияние ,което е почти една четвърт . Визуално ,обаче, това не е така. Ако може  да обясните малко по подробно как точно се изчислява обсегът / не с формулите , че едва ли ще можем да го изчислим  Smiley / , но например първо ниво храм дава еди колко си процента и така до 32 ниво за всички замъци.
« Последна редакция: Януари 03, 2014, 15:19:01 от rumi » Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #1 -: Януари 04, 2014, 17:19:49 »

ниво храм вдига влияние във имперски мили. във случаят южният и централният замък са със еднакви нива храм който първи вдигне следващото ще препокрие влиянието на другият. ако централният си изгуби нивото на храма или вие вдигнете на южният още едно ниво преди тях влиянието ви значително ще се увеличи.
а тези % от които се вълнувате не е невъзможно да се сметнат като знаете нивото на храма и какви им радиус ви дава.
Иначе има проблем със координатната система на бета световете аз писах за това, но мисля, че на замъците този бъг не влияе. и все пак нека комуникаторите видят но не сте писали за кой свят става въпрос...
« Последна редакция: Януари 04, 2014, 17:32:07 от цецо » Активен

България над всичко
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #2 -: Януари 06, 2014, 12:26:56 »

http://prntscr.com/2g3sz8
На показаната снимка съюзът в светлосиньо има 23% влияние ,което е почти една четвърт . Визуално ,обаче, това не е така. Ако може  да обясните малко по подробно как точно се изчислява обсегът / не с формулите , че едва ли ще можем да го изчислим  Smiley / , но например първо ниво храм дава еди колко си процента и така до 32 ниво за всички замъци.
Редно е като имате въпрос или докладвате нещо да дадете нагледен пример и име и свят... Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #3 -: Януари 06, 2014, 13:57:35 »

Не съм дала свят защото съм поставила принципен въпрос. Затова е и в раздел въпроси, а не проблеми. Ясно е ,че визуализацията не е точна. Въпросът ми е зададен по- надолу и  не се отнася само за света , в който играя.
Благодаря и аз.
« Последна редакция: Януари 06, 2014, 14:06:52 от rumi » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!