Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:48:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с анексирането на терен  (Прочетена 1251 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
akattony
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« -: Декември 30, 2013, 15:51:31 »

Здравейте,хора,имам едно проблемче с анексирането на терен.
Имам централизирана власт 3 ниво и искам да анексирам 3-та провинция,обаче проблема е следния.
Първата ми анексирана провинция беше независимо градче.
Втората ми анексирана провинция беше празен терен с бонуси.
И сега за третата ми провинция искам да е пак празен терен с бонуси,обаче като кликна на 'анексирай терен' не ми дава да го атакува,дава ми само по мирен път (а нямам време да събирам ресурси),освен това ми дава само на независимите градчета да ги анексирам чрез атака,но това не ми върши работа.Та някакви предложения как мога да анексирам празния терен с бонусите?
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #1 -: Декември 30, 2013, 15:52:49 »

случайно да си в "празнична защита"? Ако си я активирал не можеш да пускаш атаки. И празни терени можеш да анексираш само по мирен път в бета 2
« Последна редакция: Декември 30, 2013, 15:54:25 от gogata2013 » Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #2 -: Декември 30, 2013, 20:53:02 »

както каза колега ако си под празнична защита няма как да анексираш с атака, друг е въпроса тоя терен който е долепен до вече анексиран такъв дали е с независим град, ако е така трябва да ти свърши защитата и тогава да пуснеш атаката, ако пък няма независим град на това място терена да го анексираш с атака ще стане на кукуво лято, такъв терен се анексира само с рес и е възможно дори и ако си под празнична защита
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
akattony
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #3 -: Декември 30, 2013, 21:36:27 »

Не,не съм под празнична и каквато да е била друга защита,направих няколко снимки,за да видите местността,която искам да анексирам и градчетата до нея.Надявам се да сте разбрали.
http://prikachi.com/images.php?images/664/6903664t.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/665/6903665b.jpg
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #4 -: Декември 30, 2013, 21:41:05 »

въобще не ти е активна опция анексиране? сигурен ли си, че кликаш на долепен терен?
Активен
badToy
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #5 -: Декември 30, 2013, 21:59:34 »

" Трябва да изпратите 1000 човека  - От свободното население - " ... блах блах ... Незаето население в текущата провинция 649 ... е как да стане колега ?!  *pardon* дай освободи още 351 селянина и пробвай again  *YAHOO*
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #6 -: Декември 30, 2013, 22:03:06 »

И аз това видях на втората снимка нямаш ресурса необходим за анексиране и нямаш свободни 1000 население.Изпълни тези 2 условия и ако не стане тогава да говорим за проблем
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #7 -: Декември 30, 2013, 22:54:40 »

Не,не съм под празнична и каквато да е била друга защита,направих няколко снимки,за да видите местността,която искам да анексирам и градчетата до нея.Надявам се да сте разбрали.
http://prikachi.com/images.php?images/664/6903664t.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/665/6903665b.jpg

терена който искаш да анексираш може да стане само по мирен път, т.е. с ресурс и население тъй като там не е разположен независим град който може да атакуваш
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
akattony
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #8 -: Декември 31, 2013, 08:25:15 »

Именно отговора на @banshi ме удовлетворява,благодаря за информацията.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!