Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:49:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грешна корекция  (Прочетена 1510 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BoMaKa
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Ноември 30, 2013, 10:39:40 »

 
След Вашата корекция  вместо да ми оправите армията сте я намалили грешно - липсват ми 100-тина требучета и около 10 000 поръчани и немобилизирани преди корекцията Ви паладина.
Моля за нова корекция.
свят BG 7 акаунт dr_ox_
за да бъда по-точен: бях ъпгрейтнал всички леки и тежки коне в паладини и отделно имах поръчани - вашата корекция ми е върнала леките и тежките коне и ми е махнала всички поръчани паладини - отгоре на това липсват и требучети както споменах
« Последна редакция: Декември 01, 2013, 01:46:17 от BoMaKa » Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2013, 14:21:01 »

много поздрави на bg7 има ли интрига тая ера
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2013, 12:31:58 »

След поправката всички акаунти, засегнати от проблема с многобройната армия са получили повече армия от тази, с която са разполагали преди възникване на проблема, т.е. заплатените ресурси за армията, която сте обучили, не са отишли на вятъра, получили сте повече армия, но просто съставът е различен.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
BoMaKa
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #3 -: Декември 02, 2013, 16:21:38 »

Поради техническа неизправност на 28.11.2013 армията Ви беше неправилно увеличена. Проблемът е отстранен и армията е коригирана спрямо текущото развитие на империята Ви. Всичката Ви налична армия е събрана на полето в столицата.

това е съобщението което получих от вас

1. имах пълни казарми с паладини които изчезнаха
2. 100 требучета които също изчезнаха
3. бяха ми завишени гвардейците по погрешка - този проблем сте го оправили - след вашата корекция вече са толкова колкото си бяха
4. в момента имам около 7к фаланги повече отколкото имах преди проблемния ден

въпросът ми е : с какво тези 7к фаланги се равняват на пълните казарми с паладини - 10к и на 100-те требучета които някой е решил че "не отговарят на текущото ми развитие"?
 и молбата ми е да избягвате да ми събирате войската на полето в столицата - абсолютно съзнателно не я държа там

Активен
gecata798
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #4 -: Декември 11, 2013, 18:01:23 »

sa6to i na men mi lipsva pove4e ot poluvinata armia...biah izpratil da ragrabvat pove4e ot poluvinata mi armia a sled vra6taneto si v imperiata iz4ezna besledno kakvooo stava!!!!!!!!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!