Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:27:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Товарни колички  (Прочетена 1802 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dominator
Гост
« -: Декември 30, 2013, 03:37:08 »

ТОварните колички бият ли се в защита ? Щото то може да си напълниш целия гарнизон с колички само ..
Активен
MG88
Гост
« Отговор #1 -: Декември 30, 2013, 03:45:03 »

Цъкни на иконките на армията, количките и на каквото се сетиш. Има хубави пояснения.

 Транспортна единица, която да спомага за превозването на ограбените ресурси от атака.
• Товарните колички са разрушими, така че при загуба на битка, могат да се загубят и те.
• Ползват се за транспортиране на ресурси от колониите до Империята.
• Задължителна придружаваща армия – 1 единици за 1 товарна количка. Ако се вкара в крепостта, 1 количка заема 1 свободни места в гарнизон.
• Население, необходимо за наемане - 5.
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #2 -: Декември 30, 2013, 03:50:25 »

Ми от 3 дена играя , имам 210 колички и крепост 4 -520 гарнизон ,тоест до ден два крепостта ще ми е да си пазя количките а не армията . Много ,много недомислици има ...
Активен
MG88
Гост
« Отговор #3 -: Декември 30, 2013, 03:55:05 »

Карал ли те е някой да правиш колички, вместо армия ? Всеки избира подбора на армията, както й нейното количество Wink
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #4 -: Декември 30, 2013, 04:04:52 »

Аз не съм ти казал че бия армии и бутам замъци с количките . За точките си имам много армия , просто като прибера количките и тараните и замъка ми е станал гараж ...
Активен
MG88
Гост
« Отговор #5 -: Декември 30, 2013, 04:06:14 »

Дръж ги на полето и няма да е гараж.  Cool
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #6 -: Декември 30, 2013, 04:22:49 »

То май на тебе там ти е мястото ?  Cool
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #7 -: Декември 30, 2013, 11:30:30 »

доминатор ли си какъв си ....
от 1 ден си се регнал във форума и не спираш да хленчиш и задаваш много тъпи въпроси ....
играй си играта както знаеш щом си толкова "велик" и спри с твоите тъпи въпроси ....
Прочети малко инфо за версия 5 и 6  защото ти личи че Въобще не си в час кое за какво е !!
И опознай хората и имай уважение към тях !!

MG88  се опитал да ти отговори и да ти помогне  , ти започваш нещо да клониш към заяждане .....

Успех с твоите колички ! 1 к ги направи .... едва ли някого го грее  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Активен
akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #8 -: Декември 30, 2013, 14:04:56 »

Ми от 3 дена играя , имам 210 колички и крепост 4 -520 гарнизон ,тоест до ден два крепостта ще ми е да си пазя количките а не армията . Много ,много недомислици има ...




и аз това казвам ма те количките се пазят много лесно когато не си онлаин пускаш ваканционен мод и когато влизаш го спираш отиват доста диаманти но така правим всички и никой не може да те нападне  Cool
Активен
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #9 -: Декември 30, 2013, 14:44:57 »

...и аз това казвам ма те количките се пазят много лесно когато не си онлаин пускаш ваканционен мод и когато влизаш го спираш отиват доста диаманти но така правим всички и никой не може да те нападне  Cool

Да си пазиш виртуалните колички на цената на истински пари определено може да бъде квалифицирано като много ефективна и рационална тактика Wink
Активен
MG88
Гост
« Отговор #10 -: Декември 30, 2013, 15:00:30 »

Има походи за времето, за което ви няма. Има каси, за времето за което ви няма. Това са алтернативи, които всеки разумно играещ играч, би ги използвал.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #11 -: Декември 30, 2013, 15:17:35 »

Има походи за времето, за което ви няма. Има каси, за времето за което ви няма. Това са алтернативи, които всеки разумно играещ играч, би ги използвал.

Минаването от версия 1 директно на версия 6 си е "културогичен шок" както и да го погледнеш. Първите две ери на свят 1 почти нямаше каси, "поход" и "независим град" са нещо ново за класик.
« Последна редакция: Декември 30, 2013, 15:19:50 от gogata2013 » Активен
MG88
Гост
« Отговор #12 -: Декември 30, 2013, 16:25:46 »

Така е. И аз не бях играл версия 6, но за сметка на това има доста обяснения за някои неща.
Трудно се четат правилата и изписаното, явно -не знам. По -лесно, 100%, е да се пита.
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #13 -: Декември 30, 2013, 17:33:36 »

Минаването от версия 1 директно на версия 6 си е "културогичен шок" както и да го погледнеш. Първите две ери на свят 1 почти нямаше каси, "поход" и "независим град" са нещо ново за класик.
Каси и кого да нападнеш винаги е имало , никога не съм излизал от играта без да си засиля армията на някъде за колкото време ще ме няма , но е факт че може да прецениш че искаш да си пазиш замъка защото печелиш битката , а каква работа имат колички в защита идея си нямам . Иначе ако изгубиш в нападение да умират .. А количките си трябват , щото 2-3млн ресурс са си голямо мъкнене за мен на тоя етап от развитието ми Wink
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #14 -: Декември 30, 2013, 19:19:35 »

Каси и кого да нападнеш винаги е имало , никога не съм излизал от играта без да си засиля армията на някъде за колкото време ще ме няма , но е факт че може да прецениш че искаш да си пазиш замъка защото печелиш битката , а каква работа имат колички в защита идея си нямам . Иначе ако изгубиш в нападение да умират .. А количките си трябват , щото 2-3млн ресурс са си голямо мъкнене за мен на тоя етап от развитието ми Wink
Престани да се държиш като "алфата и омегата' на ИО, защото бъкел си нямаш от версия 6. Продължавай да фиолософстваш и никой няма да ти оговаря на въпросите.
Къде са тия касички с по 2кк ресурс я  ме светни? повече от 200 колички преди да станеш на 1кк нето няма да ти трябват. даже и тея са много. По лесния или по трудния начин ще разбереш, че крепостите в тая версия стават само за конюшни и да ти вдигнат малко добива.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!