Imperia Online България  
Април 16, 2024, 22:25:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Златото е винаги в столицата ?  (Прочетена 2617 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MG88
Гост
« Отговор #15 -: Декември 30, 2013, 21:59:54 »

Аз ако съм новобранец и знам всичко за играта, няма да ми е интересна.
Да хване да прочете темите и ще разбере всички проблеми и всичко останало, като е толкова заинтересован Smiley
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #16 -: Декември 30, 2013, 23:31:30 »

Ха сега някой да му каже на човека,че това прословуто злато в столицата дето толкова го обсъждате не носи лихви ако не е депозирано в банката както беше в предните версии.А депозирано там може да се разграби и от страничните профки Wink Дето се казва да не отваря нова тема след време нали тази е "Златото винаги в столицата"
Верно ли има и такава простотия Grin В нащо село депозитите са в меле,броня,медицина и шпионаж братле  Tongue
Активен
saint_paul
Сержант
**

Karma: +6/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #17 -: Декември 31, 2013, 00:07:18 »

Играй си там  Smiley
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #18 -: Декември 31, 2013, 00:15:29 »

Като почнеш да издържаш армия и се сблъскаш с два пъти по високата издръжка ще те видим как ще е без депозит.Само едно не разбирам,защо задаваш въпроси като си толкова знаещ и можещ.държиш се сякаш тази версия ти си я писал,а в същото време бълваш теми и въпроси като за 7 годишен.Ако не ти трябва отговор просто не питай,ако искаш да разбереш уважавай хората отделили време да ти разяснят.Честно казано дразниш с арогантното си държание,а по въпросите ти става ясно,че си кръгла нула в тази версия
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #19 -: Декември 31, 2013, 01:14:33 »

Като почнеш да издържаш армия и се сблъскаш с два пъти по високата издръжка ще те видим как ще е без депозит.Само едно не разбирам,защо задаваш въпроси като си толкова знаещ и можещ.държиш се сякаш тази версия ти си я писал,а в същото време бълваш теми и въпроси като за 7 годишен.Ако не ти трябва отговор просто не питай,ако искаш да разбереш уважавай хората отделили време да ти разяснят.Честно казано дразниш с арогантното си държание,а по въпросите ти става ясно,че си кръгла нула в тази версия
Колкото до това,че в опит да подобрят играта се получиха пълни безумия ще се съглася напълно с теб Wink
Значи ти можеш да го кажеш , а аз не така ли ? Относно армията - от първия ден игра издръжката ми е 2-3 пъти повече от дохода . Благодаря за вниманието , не искам да ти отнемам повече от времето .
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!