Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:46:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Златото е винаги в столицата ?  (Прочетена 2597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dominator
Гост
« -: Декември 30, 2013, 03:26:31 »

И каква е идеята да има тогава хълмисти,планински и т.н. терени като не може да си преместиш армията в тях понеже трябва да ти пази златото в "столицата" ? Тая недоумица с местенето на столицата ще се оправи ли изобщо ?
Активен
MG88
Гост
« Отговор #1 -: Декември 30, 2013, 03:30:01 »

И каква е идеята да има тогава хълмисти,планински и т.н. терени като не може да си преместиш армията в тях понеже трябва да ти пази златото в "столицата" ? Тая недоумица с местенето на столицата ще се оправи ли изобщо ?

Армията може да я местиш където искаш !
Златото стои в столицата.
Терените носят бонуси в % на ресурс -прочети.
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #2 -: Декември 30, 2013, 03:52:09 »

и на защита , атака..
Активен
MG88
Гост
« Отговор #3 -: Декември 30, 2013, 03:56:44 »

Не си водя монолог, все пак. Пиша ти, че не може -това е.

Нападат ли те, купуваш ресурс и го харчиш. След това харчиш ресурса и нападащия ще се разходи.
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #4 -: Декември 30, 2013, 04:19:59 »

Господин лейтенант , тая игра я съм я играл 1 и 2 ера като имаше още само един сървър . 2 и 1 място по атака , топ 5 развитие и 2 ери , SPQR - 2 ери на 1 място . След това филма се повтори на Травиан .Така че не ми обяснявай какво да правя като ме нападат . Този акаунт е регнат от 3 дена и имам 15к популация + провинция и 1500 армия , крепост 5 и колички колкото не съм виждал никой в точките ми да има , на -1к злато съм  без да нападам . НЕ СИ СПОМНЯМ КАКВО МИ ИСКАШЕ ЗА УНИВЕРСИТЕТ 1 В ПЪРВОТО СЕЛО , ВЪВ ВТОРОТО ИЗОБЩО НЕ МИ ГО ПОКАЗВА В ГРАДСКИЯ ЦЕНТЪР . Май аз си водя монолога .. Профила ми в играта е DominatorBg просто го изрий МОЛЯ ТЕ .
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #5 -: Декември 30, 2013, 05:41:47 »

НЕ СИ СПОМНЯМ КАКВО МИ ИСКАШЕ ЗА УНИВЕРСИТЕТ 1 В ПЪРВОТО СЕЛО , ВЪВ ВТОРОТО ИЗОБЩО НЕ МИ ГО ПОКАЗВА В ГРАДСКИЯ ЦЕНТЪР . Май аз си водя монолога .. Профила ми в играта е DominatorBg просто го изрий МОЛЯ ТЕ .

Някои сгради като дворец, университет, военен университет, банка, таверна се намират само в столицата.
Проучванията от университета се отнасят за всички провинции.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #6 -: Декември 30, 2013, 12:11:38 »

Ами просто забрави какво е било в ерите преди 5 години,не само ти си играл там.На всички им се наложи да се пренастроят и сменят начина на игра защото няма нищо общо дори и с версия 5.Колкото до това,че в опит да подобрят играта се получиха пълни безумия ще се съглася напълно с теб Wink
Активен
Dominator
Гост
« Отговор #7 -: Декември 30, 2013, 12:37:58 »

Някои сгради като дворец, университет, военен университет, банка, таверна се намират само в столицата.
Проучванията от университета се отнасят за всички провинции.
Явно не се отнасят за всички провинции защото не ми призна архитектурата .
Активен
Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 30, 2013, 14:40:34 »

Явно не се отнасят за всички провинции защото не ми призна архитектурата .

Как така "не ми призна архитектурата"!?
По повод въпроса ти - Златото е винаги в столицата ? - Златото се вижда и е използваемо, от всяка провинция. Ако си заградил някаква планина и искаш там да си държиш армията, никой не те спира. Армията ти ще харчи от същото това злато. ТО не се мести . Друг е въпроса че проучвания можеш да пускаш само от столицата , тоест 1-ва провинция, защото там ще са университетите.
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
Dominator
Гост
« Отговор #9 -: Декември 30, 2013, 17:54:44 »

Как така "не ми призна архитектурата"!?
По повод въпроса ти - Златото е винаги в столицата ? - Златото се вижда и е използваемо, от всяка провинция. Ако си заградил някаква планина и искаш там да си държиш армията, никой не те спира. Армията ти ще харчи от същото това злато. ТО не се мести . Друг е въпроса че проучвания можеш да пускаш само от столицата , тоест 1-ва провинция, защото там ще са университетите.
Ми как , в столицата ми искаше 230к камък за крепост 5 , след като го преместих в провинцията и тръгнах да пускам крепостта се оказа че ми трябват 260к . И тогава се усетих че няма университет  Grin Не можеш да се възползваш от бонусите в защита в провинцията , защото ако те нападнат 2 човека в столицата и в провинцията трябва да бягаш да пазиш златото ( ако събираш повечко за някое проучване ). Смятам че не е редно всеки път когато те нападат да харчиш ресурса и да бягаш .
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #10 -: Декември 30, 2013, 18:46:58 »

По повод различната цена.От цената на следващо ниво крепост се приспада 50% от вложените в строеж на ров и стена ресурси.Ако в едната провка имаш такива а в другата не,естествено е да има разлика в цените на крепоста в тия две провки.Понеже не си играл от много време/а дори и да си играл,тази версия е различна от предходните/Вземи си прочети "как да играем".Ще ти се изяснят много неща и не би допуснал някои от грешките които правиш сега.А и ще задаваш много по-малко въпроси тук
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Dominator
Гост
« Отговор #11 -: Декември 30, 2013, 19:21:29 »

По повод различната цена.От цената на следващо ниво крепост се приспада 50% от вложените в строеж на ров и стена ресурси.Ако в едната провка имаш такива а в другата не,естествено е да има разлика в цените на крепоста в тия две провки.Понеже не си играл от много време/а дори и да си играл,тази версия е различна от предходните/Вземи си прочети "как да играем".Ще ти се изяснят много неща и не би допуснал някои от грешките които правиш сега.А и ще задаваш много по-малко въпроси тук
чета , чета  *rose* възможно е да е от това . а тва с приспадането на стени и ровове дето ми излезе като пуснах крепоста го четох 4-5 пъти много внимателно и нищо не разбрах  *hahaha*
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #12 -: Декември 30, 2013, 19:23:44 »

като поиграеш малко ще научиш
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #13 -: Декември 30, 2013, 20:11:21 »

Ха сега някой да му каже на човека,че това прословуто злато в столицата дето толкова го обсъждате не носи лихви ако не е депозирано в банката както беше в предните версии.А депозирано там може да се разграби и от страничните профки Wink Дето се казва да не отваря нова тема след време нали тази е "Златото винаги в столицата"
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Декември 30, 2013, 20:59:52 »

Ха некой да спомене нереално високата цена за възстановяване на бутната крепос.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!