Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:48:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за Проверка !!!  (Прочетена 2976 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« -: Декември 28, 2013, 13:29:49 »

От началото на ерата   бета 2 версия 6 свят 17  където играят Много от най- добрите  играчи .... те се знаят ....
само един играч блести ама нереално много
Премиум е ! играе с диаманти , както и останалите в топ 10 , но той се струва съмнителен !!
Та моля за проверка !
http://prntscr.com/2ekb22
пича има  277 подаръка ...   
- Всеки играч може да получи армия и ресурс равни на до 100-часовия му/й добив на дърво, желязо и камък в златен еквивалент.
И не се напрягайте много  да направите проверката веднага !
Може да изкарате празниците по към 5-6 януари и леко да задействате нещата !
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #1 -: Декември 28, 2013, 13:42:52 »

И каква полза като той вече ще е усвоил подаръците ако наистина ги има и не е просто грешка
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Декември 28, 2013, 14:07:23 »

Ако си ги е пратил сам не могат нищо да му направят.Не е виновен за техните бъгове.Ако са пратени от 10-20 акаунта вече яко замирисва на мултиакаунт,но вероятноста за наказание също си остава нищожна,защото пак е намесен техен бъг.Вероятен отговор:-"При направената проверка не е установено нарушение на правилата"
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
zlostur
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #3 -: Декември 30, 2013, 17:53:32 »

мдам семи излетя в друга ера направо Smiley Ние още си ъпгрейдваме леките на тежки, а тои 100% си е пуснал 8-мицата крепост и ЦВ 8. И аз си купувам диамантчета ама тои трябва да е дал поне 800 лева за играта Smiley Или е админски акаунт  *hmm*
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #4 -: Декември 31, 2013, 12:44:28 »


Мен лично не ме интересува какви пари е дал за играта. Не мисля да си мерим банковите сметки. Интересува ме дали ще бъде наказан, независимо дали е администраторски акаунт или за мултиакаунтинг. Някой вероятно си е помислил, че ядем доматите с коловете. Параметрите на подаръците са определени. Ако има справедливост в тази така наречена "безплатна игра", поне когато си плащаме разчитам администраторите да вземат адекватно решение. Механизмите са ясни! Отговор, че някой толкова е заобичал семейство Йозови и вместо да изпрати подаръци на себе си е изпращал на тях, не приемам.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #5 -: Декември 31, 2013, 13:05:39 »

Има параметри за подаръците визиращи ресурс и армия,за получаване на подаръци във вид на диаманти няма такова ограничение.Хайде сега си представи,че е хванал онзи момент в който 3 дни за 100 диаманта си подаряваш 180  Wink Ако е имал налични 1000-2000 диаманта просто си ги е удвоил с подаръци.Проблема беше в играта едва ли ще му направят нещо
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #6 -: Декември 31, 2013, 13:46:45 »

Има параметри за подаръците визиращи ресурс и армия,за получаване на подаръци във вид на диаманти няма такова ограничение.Хайде сега си представи,че е хванал онзи момент в който 3 дни за 100 диаманта си подаряваш 180  Wink Ако е имал налични 1000-2000 диаманта просто си ги е удвоил с подаръци.Проблема беше в играта едва ли ще му направят нещо

И като си подаряваш диаманти вдигаш ли точки? Защо ме караш да се смея? Има хора, които могат да направят проверка и аз моля за такава.
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #7 -: Декември 31, 2013, 13:51:47 »

legacy    може би си прав ! Защото съм играл миналата ера с въпросния пич и ми се е хвалил че е премиум до 2075 година и има над 4 к диаманти ... той е от "Ощетените " играчи които са ги местили в други светове закривайки дадени, и той от няколко акаунта е прехвърлил диамантите в 2 !! Но тези диаманти са ПРИДОБИТИ ! а не закупени ! а условието да си подариш диаманти е с купени такива ... Но каквото и да е направил все пак 277 подаръка ми се струва нещо нередно ! при положение че играчи които играят с диаманти и си купуват такива имат по 20 - до 30 подаръка !!!
Весело посрещане на новата 2014 г
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #8 -: Декември 31, 2013, 13:56:17 »

CrystalSky подарявайки си диаманти не вдигаш точки но може да правиш нещата мигновенно !!!
пускаш сграда ( моментално построяване )  пускаш 10 часов доход , теглиш сандък от 4 диаманта после от 8 и харчейки  по 50-100 диаманта дневно летиш в точките и няма как да те стигнат !!! погледнете ::
http://prntscr.com/2fdnba
аквалатер и Варна са едни от най добрите  играчи ! игрят с диаманти и погледнете разликата в точките !!!
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #9 -: Декември 31, 2013, 14:42:18 »

Здравейте,
не мога да разбера кое не ви е ясно в случая човека се е възползвал от това когато диамантите бяха и те на промоция на 50 процента и си е подарявал подаръци с диаманти.
Грешката е на играта в случая. Съвсем нормално е да е на тези точки когато отваряш сандъците с избиране и използваш мигновено проучване с диаманти нещата се случват много бързо тогава.
Ако се е сетил да продава в началото ресурс през имперския търговец и е натрупал злато и т.н. така че спрете да с това играе нечестно. Има много по важни неща които трябва да се оправят в играта отколкото този играч който не прави нищо друго освен да ферми нито може да нападне някой нито нищо с това нето просто е един донор на един съюз и повярвайте ми не е интересно да си сам на върха и да няма с кой да направиш една битка.
А колкото до това кои са най добрите играчи в играта - има много добри играчи в играта и не са определящи точките за това колко си добър в играта. Целия ни съюз е от много добри играчи както и не само нашия и в други съюзи има много добро играчи, но повечето хора като нас играят за битките за това да нападнат някой да бият някой и не са определящи точки. Всеки играч е добър зависи за какво играе.
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #10 -: Декември 31, 2013, 14:48:33 »

а ти сигурно си от страната на райз ?? след като го защитаваш !
но това е форум ! всеки пише собствените си възгледи има хора които правят проверки , нека да направят ! но за толкова години в тази игра не е имало прецедент както този ! играч с толкова подаръци и с такава разлика в нетните точки !
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #11 -: Декември 31, 2013, 14:53:50 »

а ти сигурно си от страната на райз ?? след като го защитаваш !
но това е форум ! всеки пише собствените си възгледи има хора които правят проверки , нека да направят ! но за толкова години в тази игра не е имало прецедент както този ! играч с толкова подаръци и с такава разлика в нетните точки !

Не аз съм aquawater и не защитавам никой изказвам си мнението и според мен доста хора мислят като мен, защото има много начини да постигнеш това нето стига да знаеш как и да имаш нужното количество диаманти за целта Smiley
« Последна редакция: Декември 31, 2013, 14:56:41 от night_ranger » Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #12 -: Декември 31, 2013, 14:54:42 »

Каквото и да е вече е минало ....
весело посрещане на новата година
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #13 -: Декември 31, 2013, 21:59:17 »

Здравейте,
не мога да разбера кое не ви е ясно в случая човека се е възползвал от това когато диамантите бяха и те на промоция на 50 процента и си е подарявал подаръци с диаманти.
Грешката е на играта в случая. Съвсем нормално е да е на тези точки когато отваряш сандъците с избиране и използваш мигновено проучване с диаманти нещата се случват много бързо тогава.
Ако се е сетил да продава в началото ресурс през имперския търговец и е натрупал злато и т.н. така че спрете да с това играе нечестно. Има много по важни неща които трябва да се оправят в играта отколкото този играч който не прави нищо друго освен да ферми нито може да нападне някой нито нищо с това нето просто е един донор на един съюз и повярвайте ми не е интересно да си сам на върха и да няма с кой да направиш една битка.
А колкото до това кои са най добрите играчи в играта - има много добри играчи в играта и не са определящи точките за това колко си добър в играта. Целия ни съюз е от много добри играчи както и не само нашия и в други съюзи има много добро играчи, но повечето хора като нас играят за битките за това да нападнат някой да бият някой и не са определящи точки. Всеки играч е добър зависи за какво играе.
Мисля, че си прав и аз не виждам проблем в акаунта. Ако отваря само екстра+ сандъци винаги е нормално да качва толкова нето. За подаръците е ясно ,че хвана промоцията с намалението за диаманти, товап оне видях, но проблема не е в него.
ПП. Играя във враждебен на неговия съюз, не търсете при мен користна защита на играча.
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #14 -: Януари 01, 2014, 12:02:02 »

За много години! Да сте живи, здрави и късметливи! Smiley

Аз не мога да разбера нещо. Защо е нужно да се нападаме един друг? Има проблем за някои хора, искат проверка, има и хора, които могат да я направят. Защо да даваме на админите готови и лесни отговори? Нека да отговорят адекватно. А пък ако всичко е кристално чисто при семейството, нека да ни научат да играем правилно.  Grin
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!