Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:59:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Елитна армия!!!  (Прочетена 697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« -: Декември 26, 2013, 22:31:16 »

Искам да попитам следните неща!Как е възможно някой обикновен потребител който няма възможност да си закупи диаманти да изкара елитна армия!
http://prntscr.com/2e4uzx
Тия централи са пуснати с уни 23!В момента ми върви уни 25!Сметнете колко време ще ми е необходимо да направя прословутата централка 11 а да не отварям и дума за военните проучвания които трябват за дда се изкарат паладините!+ това от 5 дена отварям всиччки сандъци от храма!Пратил съм си всякакви подаръци-10 ресурсни и 10 с армия!9 провинции имам ,население 2,1М!и аз не виждам как ще достигна елитните войници!Според мен нещата ви не са добре премислени!Също така и с колониите има проблем според мен!Как е възможно да колонизирам колония на 1000 растояние от мен?Ако някой цъка без диаманти това значи никога да няма колония защото всичко близо около него ще е заето от диамантените босове!Осъзнайте се колеги!Разгледайте и другите онлайн игри и вижте че там разликите не са така фрапиращи както тук!
Просто искам адекватен отговор от някой висшестоящ не от форумни администратори,ала-бала!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #1 -: Декември 26, 2013, 22:45:08 »

Ако някой цъка без диаманти това значи никога да няма колония защото всичко близо около него ще е заето от диамантените босове!Осъзнайте се колеги!
Ами аз виждам нещата по следния начин - имаме си нов играч в играта..цъка си известно време, вдига население, провки, сандъци отваря всеки ден..но вижда, че въпреки това има още хиляда човека пред него..бързо му става ясно, че без диаманти не може..и тука има 2 варианта - отказва се, обиден от неравенството в играта или започва и той с диамантите..откаже ли се, играта нищо не губи от него (той не я финансира по никакъв начин)..но започне ли с диамантите, приходите скачат..  Smiley ако от диамантите нямаше почти никаква полза, хората нямаше да хвърлят толкова пари по тях  Smiley съгласен съм, нечестно е..ноо нищо няма да се промени, докато печелят от тази си фирмена политика..  Smiley
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #2 -: Декември 26, 2013, 23:22:27 »

ще се изкара елит дори няма да изхарча и безплатните, но наистина нещата със диамантите стават все по небалансирани. във класиката почти нямаше човек да не е пратил смс. после се копуваха гилдии отделно от премиума, тогава гилдиите бяха достъпни и си ги позвуляваха повече хора по една две според нуждата. който не беше в час купуваше всички. сега и много по-зле аз да си позволиш премиум трябва да не си добре... според мен ако не се вслушат във тези ваши приказки ще го разберат след известно време но процеса ще е необратим Wink
Не можах да разбeра защо премахнаха разбивката на елементи на премиума
сега премиума дава
1    Oсигурява 10% бонус към добива.
2   Осигурява 10% бонус към растежа на населението.
3    Осигурява 10% бонус към атаката на армията.
4    Осигурява 10% бонус към защитата на армията.
5    Дава ежедневен бонус от 10 Щастие във всички провинции.

    Максималните капацитети на Транспортните станции х2.
6    Дава 20% по-кратко време за обучение на единиците и 20% по-големи капацитети на казармите.

тези 6 неща бяха 6 пъти по евтини от премиума и можеха да се взимат поотделно... кръстиха ги гилдии на това и онова.
Защо се преахнаха?
« Последна редакция: Декември 26, 2013, 23:29:44 от цецо » Активен

България над всичко
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!