Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:09:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за развитието на ИО.  (Прочетена 1041 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« -: Декември 24, 2013, 09:48:20 »

Добро утро, драги администратори !
Пиша Ви в тази празнична сутрин с едно напълно добронамерено и добре премислено предложение, с цел развитието на продукта, който Вие ни предлагате. Желанието ми е да Ви предложа въвеждането на нова длъжност във Вашия екип - професия "НАГЛЕЖДАЧ". Така заможните потребители, които абсолютно не са малко, за примерната сума от 1000 евро на месец, ще могат да оставят ценните си акаунти на член на екипа без притеснение, че докато са на гала вечеря или просто се гушкат с жената в леглото ще бъдат атакувани и занулени. Това ми предложение би спомогнало много за развитието на Вашия бизнес.
С уважение,
 Александър
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #1 -: Декември 25, 2013, 06:12:43 »

Това ми предложение би спомогнало много за развитието на Вашия бизнес.

Уважаеми Александре,
ти и за бизнеса им ли се загрижи вече?!?  Grin Сигурна съм, че те добре си се грижат за тази част и без съветници  Wink, от толкова бъгове само храма не бъгна ни веднъж.  ;)Армии увисват, изчезват, клонират се, това или онова не се отваря, рес потъва в небитието, доставчика не издържа на напъна през две седмици, но пустите сандъци винаги се отварят без да пропуснат да си дръпнат съответната цена. Как пък един път не се излъгаха цялата редица от 4 до 99 диаманта да се отворят благотворително?!? Wink А сигурно и богатите играчи са му намерили цаката как хем да играят тук и да не са грабени и занулени, хем да не пропуснат нищо от бляскавия си живот. Така че тях не ги мисли, те са се погрижили за себе си. Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!