Imperia Online България  
Април 20, 2024, 07:27:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До кога  (Прочетена 1581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« -: Декември 20, 2013, 22:41:11 »

До кога ще ги галите с перото , бре , а  Smiley Или АЗ да го , да ги погаля кат си знам  >Grin
GrinМършо ходи яж помията на песа и остави мисленето за хората.  GrinПомогна много на всички,като нямаше с какво да им обираш касите *hahaha* *hahaha* *hahaha*Коня и той много помогна на ЦМФ като подари 10к точки на бизоните *crazy*Колко военни точки имаш,бастун сбръчкан че те интересува военната *hahaha* *hahaha* *hahaha*Мен пък ме интересува как една дърта злобна сбръчкана воняща торба с лайна, обижда наред,накадърна в играта,измет в обществото И не получава бан *crazy*

Ти би ли се доближил до смрадлива скочубра за да я баннеш. Таа гад се стреля само с нафтова пушка за грозен дивеч та първо да му разтопи кирта по бръчките и ушната кал, да му нагорят гурелите и чак тогава въоръжен с противогаз и химическо наметало можеш да се доближиш до дъртия скункс за го баннеш.

Обаче не е препоръчително щото си го търсят от пентагона - бил военна разработка, мутант и мелез между катър, скункс, пор вдовец, чупакабра и абортирала гугутка. Та точно те тая паранормална твар ще си я приберат в лабораториите на Розуел като вредно биологично оръжие със сълзотворно действие.
От тука нататък нема да го оставя да мъцне -Без последствия
« Последна редакция: Декември 20, 2013, 22:46:26 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Декември 20, 2013, 23:19:32 »

Цитат
От тука нататък нема да го оставя да мъцне -Без последствия
От тук нататък остава само да постнеш и твоите бисери и всичко ще е наред.

А ето и цялата тема за да са в час хората а не да четат извадки само.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=69176.960
« Последна редакция: Декември 20, 2013, 23:43:56 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #2 -: Декември 20, 2013, 23:51:48 »

До кога ще ги галите с перото , бре , а  Smiley Или АЗ да го , да ги погаля кат си знам  >Grin
GrinМършо ходи яж помията на песа и остави мисленето за хората.  GrinПомогна много на всички,като нямаше с какво да им обираш касите *hahaha* *hahaha* *hahaha*Коня и той много помогна на ЦМФ като подари 10к точки на бизоните *crazy*Колко военни точки имаш,бастун сбръчкан че те интересува военната *hahaha* *hahaha* *hahaha*Мен пък ме интересува как една дърта злобна сбръчкана воняща торба с лайна, обижда наред,накадърна в играта,измет в обществото И не получава бан *crazy*

Ти би ли се доближил до смрадлива скочубра за да я баннеш. Таа гад се стреля само с нафтова пушка за грозен дивеч та първо да му разтопи кирта по бръчките и ушната кал, да му нагорят гурелите и чак тогава въоръжен с противогаз и химическо наметало можеш да се доближиш до дъртия скункс за го баннеш.

Обаче не е препоръчително щото си го търсят от пентагона - бил военна разработка, мутант и мелез между катър, скункс, пор вдовец, чупакабра и абортирала гугутка. Та точно те тая паранормална твар ще си я приберат в лабораториите на Розуел като вредно биологично оръжие със сълзотворно действие.
От тука нататък нема да го оставя да мъцне -Без последствия


А бре ти от къде се пръкна пак бре? Весооо, сложи и зоп на тъз кобила, че пак е започнала да цвили неразбираемо. Пак осмърдява всичко на хиляди километри от нея.
Активен

Live Free - Die Well
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Декември 21, 2013, 00:10:58 »

Дами и господа, тук се разписа Валхала. Най слабия играч във версия 4. Човекът опропастил един успешен съюз, за нищо негоден играч, действащ със чекъри и приставки за мозила и въпреки това бит от 13 годишни тийнове и 15 годишни дами, превърнат в каса от тях. Страста му е да обижда и псува жени, за това му избяга по добрата 4аст от съюза. На вашето внимание е съществото разбиващо се редовно в касички, нежната твар от Плевен, мумията на града герой, лебедът на Сторгозия в чиято глава отекват ударите от чукът на Тор и мечът на Один, наборат на Тутанкамон, хуманоидът превърнал се в русокоса валкирия, самият и неповторим - Валхала.
« Последна редакция: Декември 21, 2013, 02:11:53 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #4 -: Декември 21, 2013, 01:05:22 »

 Grin Grin Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!