Imperia Online България  
Април 17, 2024, 02:00:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазар ,мултита и всичко на куп  (Прочетена 3813 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #15 -: Януари 07, 2014, 02:38:22 »

това може да се окаже добра идея между другото. дори ще я развия.
какво ще кажеш да мога да си продам 1м. тежки копия за 100 диаманта примерно? пуска се свободно пазара войска и ресурси срещу диаманти. така тези които не могат, не искат или нямат възможност да дават пари за играта. ще имат някакъв шанс да се сдобият със диаманти освен безплатните дневни де.
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 02:54:05 от цецо » Активен

България над всичко
svetozar87
Редник
*

Karma: +2/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #16 -: Януари 07, 2014, 12:03:34 »

Здравейте , Админите къде пак се скрихте човека по горе го каза доста точно ... но едва ли това ще хареса на вас Smiley пък и онези сладури нали трябва да си спечелят скъпоцената ера така че то е ясну че нищо няма да направите по въпроса поне кажете
Активен
svetozar87
Редник
*

Karma: +2/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #17 -: Януари 07, 2014, 12:07:14 »

за какво ви е този форум на ВЕЛИКАТА игра при положение че цял ден си пиете кафенцето с ...... сещате се и си прайте шигички и банчета за ваше удоволствие как може от толкова работни дни и вие да не дадете един отговор едно обеснение просто ...  *rose* Tongue
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Януари 08, 2014, 11:55:43 »

1. Да.
2. Да.
3. След като няма ресурс на пазара всеки може да си пуска на каквато цена иска.
4. Не е от значение колко човека докладват срещу един. Достатъчно е един да докладва друг. Извършва се проверка, на база факти и доказателства се вземат решения - дали да последва наказание или не.
5. Разрешено е.
4. Няма такова понятие като стандартна цена. Има текуща, средна за деня, но няма стандартна.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
svetozar87
Редник
*

Karma: +2/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #19 -: Януари 08, 2014, 15:22:24 »

е реално искаш да ми кажеш че в баницата с късметите навсякъде е моето име и отнасям банове така ли ? по твоите отговори аз не съм правил нищо различно и нередно.
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #20 -: Януари 08, 2014, 15:23:07 »

1. Да.
2. Да.
3. След като няма ресурс на пазара всеки може да си пуска на каквато цена иска.
4. Не е от значение колко човека докладват срещу един. Достатъчно е един да докладва друг. Извършва се проверка, на база факти и доказателства се вземат решения - дали да последва наказание или не.
5. Разрешено е.
4. Няма такова понятие като стандартна цена. Има текуща, средна за деня, но няма стандартна.

Еми значи излиза че всичко което съм споменал и съм правил е разрешено,а тогава защо ни налагате банове,в момента нямам да ,защото той до като си пишем тука и си му мина времето,но всичко е в тези рамки които съм описал.
Та тогава другия въпрос е кога се налага бан?
Разберете не се заяждам или да упреквам,просто  не искам повече да ми се случват такива банове.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #21 -: Януари 08, 2014, 16:46:00 »

Налага се наказание, когато има взаимодействие между двата акаунта, този, който е купувал и този, който е продавал. Под взаимодействие разбирайте: в двата акаунта е влизано от един и същ ИП адрес, има и други индикатори за взаимодействие освен ИП адреса, които не мога да споделя с Вас, а не е и нужно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
sceleta99
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #22 -: Януари 10, 2014, 00:37:34 »

"Под взаимодействие разбирайте: в двата акаунта е влизано от един и същ ИП адрес, има и други индикатори за взаимодействие освен ИП адреса, които не мога да споделя с Вас, а не е и нужно." Може ли някъде да се опише кое е позволено и кое не е или да се отвори тема за играчи да пишат ситуации който вие да кажете дали се позволяват или не?Ако някъде има сложени тези правила се извинявам предварително че не съм ги прочел и ако може да ми предостави линк към тях за да ги прочета и да ги знам.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!