Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:53:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ментор/ство  (Прочетена 3329 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #15 -: Декември 19, 2013, 15:05:49 »

Ясно, благодаря за отговора.
Сега ако продължи да не ми отговаря, ще пратя някой да го набие  Grin
Активен
rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #16 -: Декември 19, 2013, 15:13:56 »

Под размяна на реплики разбирам,че трябва менторът да пише и ученикът да му отговори . Е аз писах на моя ученик  Smiley , но той не благоволява да ми отговори
Активен
kontrabanda
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #17 -: Декември 19, 2013, 19:39:20 »

А ако ученикът е изпълнил втората си мисия(да влезе в съюз, с поне 5-ма членове) преди първата(да мине туториала), втората награда не се ли получава от ментора, независимо кореспонденцията помежду им?
Активен
kontrabanda
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #18 -: Декември 20, 2013, 01:38:47 »

 *crazy* До преди последният ми пост по темата, 2-та мисия ми излизаше, че не е завършена, макар, че ученикът ми беше в съюз преди да стане такъв.. сега вече мисията е изпълнена, но аз нямам принос - http://prntscr.com/2cggje и не мога да се възползвам от наградата! И аз какво да направя??  *xxx* Да не говорим, че има доста несловоохотливи "ученици"... Sad
Защо все повече се убеждавам, че наистина добре трябва да обмисляте нещата преди да ги пускате на нас, вярно.. знам че е бета версия, ама все нещо трябва да се прави не само да искате купени диаманти за подаръци, примерно.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #19 -: Декември 20, 2013, 10:29:34 »

Възможно ли е играч X да си избере играч Y за ментор или всичко зависи от системата?

Приимущества, ако може да се избира кой на кого да бъде ментор:
1) наистина някой ще може да научи друг на нещо в играта
2) ще добие някакъв смисъл тази идея и ще се достигне до нейното реално реализиране
3) който иска ще може да си точи на воля акаунти по легален начин без да си купува ресурс и диаманти

Активен

цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #20 -: Декември 21, 2013, 13:52:47 »

Цитат
Модул Менторство и анимации
18.12.2013 15:18:28

Последни новини за Великите Хора: фейсбук login в играта, чисто нов модул - Менторство, както и въвеждане на анимации по картата на селото.

Новият модул Менторство предоставя възможност на нови и неопитни играчи да се зачислят към по-опитни, които се превръщат в техни ментори. От първите задачи на Съветника до края на ерата менторът може да отговаря на въпроси и да съветва начинаещия посредством специален таб в меню Съобщения. Менторът ще помага на начинаещия при изпълнение на постижения, в замяна на което ще получава награди - сандъчета с ресурси.

Въведени са отново анимациите по картата на селото.
От това съобщение нищо не става ясно. какви модули, какви чудеса. къде са те и как да ги намерим ? и какво общо има играта със този фейсбук?
Активен

България над всичко
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #21 -: Декември 22, 2013, 13:08:32 »

    Начинаещ може да има само 1 ментор

    Ментор може да има неограничен брой начинаещи 

    На 1 ментор на ден могат да му се зачислят максимум 3-ма начинаещи.   
Как става това назначение и по какъв критерий се определя кой колко ученика може да има.Защото не откривам опция сам да си избирам ученици.В момента ми е назначен играч който само се е регнал и повече не играе.Така аз се провалям като ментор и вероятно по тази причина играта не ми назначава нов ученик.Добре е да се въведе опция за избор на ученик или ментор.Злоупотреби ще има,но е далеч по справедливо.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #22 -: Декември 22, 2013, 14:07:11 »

Това което обяснява Гергана е толкова "тука има тука нема" че е смешно. Значи , не можем да накараме играч да отговори - не можем да си вземем и наградата. Поредната щуротия , която се прави... Всичко друго и е наред на тая версия , само това липсваше... Аз не виждам смисъл от подобни "мисии" - изглежда безумно... 
Това като идея има смисъл но поне да се направи автоматично , при постижение да ти дава бонуса. Аз също съм ментор но негово величество новобранеца до днес не е гъкнал , дори след няколкото ми съобщения той не благоволи да ме удостои с писъмце...  *hmm*   Е , има ли смисъл ...  *pardon*
 И не е лошо все пак някъде в по стегнат вид да го има всичко обяснено ,- как, защо, какво представлява и т.н.
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #23 -: Декември 22, 2013, 14:10:20 »

А всъщност има ли някой, на когото ученикът му е отговорил - моля да се обади. Че нещо ме съмнява, че модулът за връзка с ученици не е наред и не се получават писмата  *scratch*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #24 -: Декември 22, 2013, 15:35:12 »

при мен отговори веднъж ...съответно взех и едно ковчеже за едночасов доход .... но отговори само веднъж и то втория ученик ....първия си мълчи и невлиза в играта
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!