Imperia Online България  
Април 27, 2024, 03:05:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БРАДЯСАЛИ БЪГОВЕ 2  (Прочетена 1177 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Май 07, 2008, 16:52:34 »

БРАДЯСАЛИ БЪГОВЕ 2


Темата я въстановявам, само за да е пълна "колекцията" и след като съм поискал разрешение ....
Имам уверението, че някои от бъговете са оправени Wink



Неверни твърдения в ръководството:

1.  За да откриеш команда отстъпление ти трябва 1-во ниво тактики ..да ама не ... и на 0-ла става. (оправен)
Бъгове свързани със “страничните” ефекти при лагването на играта.

1.   Може да колонизираш една и съща провка 2 пъти . Достатъчно е да имаш необходимия брой войници за колонизирани и необходимото ниво Централна Власт и може да се окажеш с 2 провки с номер 9 например  Grin Голям майтап е ....... за другите ... (оправен)

2.   При връщане на атака ако си по нервен и натиснеш няколко пъти върху линка за прекратяване на атаката .... може вместо с -1 да се окажеш и с – 20 доблест от “упражнението” (оправен)

3. При пращане на шпиони ... отново ако поцъкаш няколко пъти очаквайки да си изпратил 1 може да се окажеш с 5-6 изпратени шпиончета и похарчено малко повечко злато за целта отколкото си очаквал.


Бъгове в транспорта ;

1.   Може да разтовариш и да се окаже, че нищо от разтовареното  го няма ...
2.   Може да се окаже обаче и че си разтоварил 2 пъти т.е. Ако уцелиш точно момента на автоматично разтоварване и в същия момент натиснеш и линка за разтоварване ... може да спечелиш .. ама може и да не спечелиш Wink

Бъгове при битки.

1. Ако си много добър, ама наистина много те бива ... и точно в момента на провеждане на битка (в която си защитник за атака махнаха тази възможност) дадеш преместване на армията ... се получава един “лек” страничен ефект . хем битката се е провела, хем армията ти се мести ... и така в зависимост от това дали си победител или губещ може да си увеличиш армията с 30- 50 + % .

Бъгове, отразяващи се на крайния резултат в точките или доблестта от проведена битка:

1.   50 Ел. Стрелеца – при нападение; (Оправено)
2.   При спечелена в защита Полева Битка или Опожаряване не се дава доблестта която изписва на доклада за битката . (Оправено от 09.09.2008 год. не съм го тествал лично)
Бъг с активирането на Проучвания и Сгради

1.   Когато пуснеш ново проучване (сграда) независимо от веселия надпис сградата е пусната успешно (което не е много ясно защо се изписва и при пускане на проучване), ново придобитата “екстричка” не работи . Примерно пуснал си шпионин 8-ем .. и щастлив изпращаш до съседа си 2-3 шпиончета, ей така да не те забравя и откриваш, че си дал паричките и към него пътуват  поостареличките - 7-мо ниво .....
Лечението е или да отидеш на менюто ОТЧЕТИ/ПРОВИНЦИЯ или да се логнеш на ново, или да се “поразходиш” из провките ....
(Ако плащаш за крепост 7-мо ниво и току що щастливо си активирал следващото ниво Архитектура ... без да изпълниш магически действия описани по-горе ... така се набутваш .. че може да ти се поиска да прегризеш някое гърло  wassup wassup wassup

« Последна редакция: Септември 09, 2008, 00:21:03 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!