Imperia Online България  
Април 18, 2024, 23:59:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анексиране на терен  (Прочетена 1681 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« -: Декември 15, 2013, 14:43:21 »

"Интернет доставчикът ни има сериозен проблем, поради което част от клиентите ни не могат да влизат в играта.

Не се тревожете за акаунта си - атаките са спрени до утре, 15.12 в 15:00ч, така че няма как да бъдете нападнати.

Правим всичко по силите си, за да се справим с проблема, колкото се може по-скоро."


Това ли в равния СТАРТ, който давате на всички? Изпълнила съм всички изисквания, за да имам 2ра провинция, но това се оказва невъзможно. Докато някои си трупат вече ресурси и население в 2 провинции, аз се чудя от часове какво да направя, за да е успешно анексирането.

И да, защо ли да се тревожа? Вероятно много други имат същия проблем, но им се налага да се примирят.

И този доставчик  *HUNTER*...може ли да е толкова калпав? Нашите диаманти нима не стигат за по-читав доставчик?  *wall*Smiley
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #1 -: Декември 15, 2013, 15:19:13 »

 *ok* Много правилно и точно казано, но както винаги има едно "НО", недомислено  *crazy* за пореден път, но го има...Анексирането става с пускане на атака, която за съжаление е спряна, тъй като предполагам се води към "Атаки" като цяло...А относно диамантите за по-читав доставчик, къде в България има фирма, която ще се лиши от по-голяма печалба за сметка на по-добро качество, такова нещо незнам да съществува!
Активен

Live Free - Die Well
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Декември 15, 2013, 15:27:47 »

Да, не можем да анексираме!!! *GIRL_CRY*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #3 -: Декември 15, 2013, 15:28:50 »

"Интернет доставчикът ни има сериозен проблем, поради което част от клиентите ни не могат да влизат в играта.

Не се тревожете за акаунта си - атаките са спрени до утре, 15.12 в 15:00ч, така че няма как да бъдете нападнати.

Правим всичко по силите си, за да се справим с проблема, колкото се може по-скоро."


Това ли в равния СТАРТ, който давате на всички? Изпълнила съм всички изисквания, за да имам 2ра провинция, но това се оказва невъзможно. Докато някои си трупат вече ресурси и население в 2 провинции, аз се чудя от часове какво да направя, за да е успешно анексирането.

И да, защо ли да се тревожа? Вероятно много други имат същия проблем, но им се налага да се примирят.

И този доставчик  *HUNTER*...може ли да е толкова калпав? Нашите диаманти нима не стигат за по-читав доставчик?  *wall*Smiley
Втора провка се анексира на 6-тия час от началото БЕЗ ДИАМАНТИ. Сървърът заби след 9:30 часа. Стартът е равен, както и да го погледнеш.
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #4 -: Декември 15, 2013, 15:41:38 »

Втора провка се анексира на 6-тия час от началото БЕЗ ДИАМАНТИ. Сървърът заби след 9:30 часа. Стартът е равен, както и да го погледнеш.

Грозно се получи това с диамантите, съжалявам. Никой не ме е бил по главата да ги купувам. Но все пак не мога да анексирам...с тях или без тях. И не се анексира с атака празна провинция, нали? Wink Някой по-горе ме беше карал да мисля преди да говоря.  *HAHA*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #5 -: Декември 15, 2013, 15:48:56 »

Грозно се получи това с диамантите, съжалявам. Никой не ме е бил по главата да ги купувам. Но все пак не мога да анексирам...с тях или без тях. И не се анексира с атака празна провинция, нали? Wink Някой по-горе ме беше карал да мисля преди да говоря.  *HAHA*
Ами като си изпълниш мисиите имаш достатъчно рес, не съм говорил за анексиране с атака.
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #6 -: Декември 16, 2013, 20:36:04 »

Моля да ме извините, че пиша отново, но проблемът при мен се повтаря. Другият вариант е изобщо да не съм в час. Smiley

"Анексиране на независим свободен терен – може да бъде завладяно само по мирен път, като се изпрати мисия от 1000 население, което да се установи там. След анексиране във владението ще са налични:
Градски център
Товарна станция 1-во ниво
Къщи 1-во ниво
Храм...и т.н"


Ще си задам въпроса кратко и ясно:
При анексиране на свободен терен, трябва ли да заплатя с ресурс или е нужно само 1000 население?

При готова централизирана власт, решавам да анексирам свободен терен. Освободила съм 1000 население, но ми се изписва, че не ми достига 40к дърво и още толкова камък.

« Последна редакция: Декември 16, 2013, 20:42:00 от CrystalSky » Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #7 -: Декември 16, 2013, 20:50:12 »

Моля да ме извините, че пиша отново, но проблемът при мен се повтаря. Другият вариант е изобщо да не съм в час. Smiley

"Анексиране на независим свободен терен – може да бъде завладяно само по мирен път, като се изпрати мисия от 1000 население, което да се установи там. След анексиране във владението ще са налични:
Градски център
Товарна станция 1-во ниво
Къщи 1-во ниво
Храм...и т.н"


Ще си задам въпроса кратко и ясно:
При анексиране на свободен терен, трябва ли да заплатя с ресурс или е нужно само 1000 население?

При готова централизирана власт, решавам да анексирам свободен терен. Освободила съм 1000 население, но ми се изписва, че не ми достига 40к дърво и още толкова камък.



За съжаление се изисква и ресурс, който не е хич малко, приблизително е колкото всичките сгради които ти се предоставят готови!
Активен

Live Free - Die Well
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #8 -: Декември 16, 2013, 21:05:59 »

За съжаление се изисква и ресурс, който не е хич малко, приблизително е колкото всичките сгради които ти се предоставят готови!

Благодаря, но наистина не си спомням в предишни ери да се изискваше и ресурс. Горният цитат е изваден от правилата за игра, където пише, че са необходими само тези 1000 селянчета.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #9 -: Декември 16, 2013, 21:09:44 »

Така е. Правилата са ялови и неверни!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
zlostur
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #10 -: Декември 16, 2013, 21:20:36 »

Споко, и аз днес се разделих с 100к ресурс, за да с анексирам терена до столицата. Интересно е защо централизацията струва горе долу 400к ресурси и трябва да дам още 100к, за да мога да използвам вече платеното ми проучване. Ако няма пари за анексиране може да се василизира някое село което да ти дава 5-6к злато на ден и след 20-30 дни да си избиеш парите Smiley

Маи продуктът ИО не е готов за употреба, има много ъпсурди и недомислици. Още по смешни са куестовете.. За изпълнени 50 мисии получавате 1500 ресурс, за които давате ЦИФРА ПАРИ, трябва да проучите атаките, бониите, конете, шпионажа, контрашпионажа, картографията и незнам си какво още, за да стигнете го куеста който казва "Постройте ктепост 3". Последователноста е уникалко збъркана и е лишена от всякаква логика как се развива една обикновенна империя като стъпки.

Но това са просто разни дреболии, които "не" влиаят на играта.
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #11 -: Декември 16, 2013, 21:22:58 »

Така е. Правилата са ялови и неверни!

Вие, Галахад, върнахте моето душевно равновесие за което БЛАГОДАРЯ! Smiley За момент си помислих, че нещо не съм наред, след като в началото на темата писах по същия този въпрос и май никой не разбра какво точно питам. Smiley

Относно правилата...предполагам, че имат назначени хора, които би трябвало да ги ъпдейтват, след като са решили да ги променят.

Хубава вечер!
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #12 -: Декември 16, 2013, 21:29:18 »

Споко, и аз днес се разделих с 100к ресурс....

Но това са просто разни дреболии, които "не" влиаят на играта.

Ами не мога да съм "споко". Smiley Искам да съм наясно какво правя. И ако знаех нямаше да се разделя с 12 диаманта, за да ми стане по-бързо централизираната власт. Не ми стига това, ами сега ще скъсам от бой независими градове за по 2к ресурс...голям смях  Grin
« Последна редакция: Декември 16, 2013, 21:31:53 от CrystalSky » Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #13 -: Декември 17, 2013, 23:25:50 »

Не няма да оправят правелата поне още 2 месеца. понеже им се събра "много" работа със приоритет след което излезе още много. и със тези темпове съм сигурен че скоро няма да опрат до там. правилата ги прочети на един дъх ако не си играл играта преди за да видиш за какво става дума. след което за всяко нещо питай съюзниците. понеже има доста промени по тях
Активен

България над всичко
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!