Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:59:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забиване  (Прочетена 3681 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi777111
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #15 -: Декември 16, 2013, 14:42:42 »

хайде де какво стана вече е понеделник и няма отговор на въпросите ни, потрошихме си армиите във войните и сутринта коригирахте часовете, а дохода който някои от нас направиха във войните които бяха уж до днес ще си го вземат ли или пак ще ни прецакате и ще се оправдаете с интернет доставчика 
Активен
emi777111
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #16 -: Декември 16, 2013, 14:45:23 »

искам отговор на това как така ме запалиха два пъти в рамките на 8 часа в една и съща провинция   *scratch*
потребителско име :emi777111
 Свят 140 Мега Блиц
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #17 -: Декември 16, 2013, 14:47:52 »

имало е проблем  Grin с доставчика *hahaha*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Декември 17, 2013, 13:43:02 »

искам отговор на това как така ме запалиха два пъти в рамките на 8 часа в една и съща провинция   *scratch*
потребителско име :emi777111
 Свят 140 Мега Блиц

Бихте ли написали датата, на която се е случило това и името на противника? Ако сте били във война, то тогава> Една провинция може да бъде опожарявана на всеки 8 часа във война.
« Последна редакция: Декември 17, 2013, 13:48:56 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
emi777111
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #19 -: Декември 17, 2013, 14:48:17 »

Бихте ли написали датата, на която се е случило това и името на противника? Ако сте били във война, то тогава> Една провинция може да бъде опожарявана на всеки 8 часа във война.
щом сте коригирали времето на воините тогава къде ми е запаленото население
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #20 -: Декември 17, 2013, 17:07:09 »

щом сте коригирали времето на воините тогава къде ми е запаленото население
В мегаблица може да се пали на всеки 8 часа .....
Активен
emi777111
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #21 -: Декември 17, 2013, 18:33:31 »

В мегаблица може да се пали на всеки 8 часа .....
аз не питам на колко часа могат да ме палят, а си искам населението и армията или поне ресурсите които някой играчи от съюза ни и не само от нашия загубиха по вина на хора който не си гледат работата щом по това време след корекцията се води, че ние не сме били във война не трябва ли да ни ги върнат, писах на sapporta и ми отговориха че нямало да ни върнат реса
 тук явно на никой не му пука кой и за какво пише е разбира се освен ако не е нещо за бъг с диамантите и най - вече ако някой не може да си купи  *freak* забелязахте ли как пуснаха подаръците малко след като направиха корекцията на войните значи играта се бъгва и 2 дни не ни отразяват, но веднага избързаха да пуснат кокошката със златните яйца как пък веднъж не се бъгнаха тия подаръци  :Smiley
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #22 -: Декември 17, 2013, 21:45:02 »

За какво да ти връщат населението след като всичко е легитимно ?
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #23 -: Декември 17, 2013, 22:09:32 »

аз не питам на колко часа могат да ме палят, а си искам населението и армията или поне ресурсите които някой играчи от съюза ни и не само от нашия загубиха по вина на хора който не си гледат работата щом по това време след корекцията се води, че ние не сме били във война не трябва ли да ни ги върнат, писах на sapporta и ми отговориха че нямало да ни върнат реса
 тук явно на никой не му пука кой и за какво пише е разбира се освен ако не е нещо за бъг с диамантите и най - вече ако някой не може да си купи  *freak* забелязахте ли как пуснаха подаръците малко след като направиха корекцията на войните значи играта се бъгва и 2 дни не ни отразяват, но веднага избързаха да пуснат кокошката със златните яйца как пък веднъж не се бъгнаха тия подаръци  :Smiley
Хайде сега се опитай да изговориш изречението , което написа.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!