Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:57:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: beta 6  (Прочетена 1903 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hammer4x4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Декември 04, 2013, 20:25:28 »

новата версия вета 6 е голяма недомислица,всичко иска много ресурс и с тия 11 провки как ще се издържа армия.впрочем за каква армия може да се говори в х4 то не може да е стигне  до елита.само брони искат желязо ум да ти  зайде
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #1 -: Декември 05, 2013, 13:45:01 »

Амме.. бъркаш сЪ..  Grin
Активен

Ама иначе любезни бе..
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #2 -: Декември 05, 2013, 16:39:15 »

Стига се елита в свят по 4 не е проблем има колонии търговски постове васали 10-то ниво търговия между тях всичко това носи доходи с добро икономическо развитие става.Виж в свят по 2 си е предизвикателство  Wink е все пак забрави,че ще имаш 2-3М лична армия както във версия 5 *ok*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Декември 05, 2013, 20:29:35 »

Това с милионните армии тук го забравете. Така с по малки армии повече се доближаваме до средновековния модел, където в Европа армия от 60 000 е била нещо огромно и небивало и такива армии са свиквани изключително рядко защото логистиката им е представлявала един огромен кошмар. Много добре и реалистично е направено да се развиват пътищата, подпомагайки търговията и бързото придвижване на армията. За това аплодисменти.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Dominator
Гост
« Отговор #4 -: Януари 29, 2014, 21:54:53 »

Не знам кой какво се бърка ама сигурно имаше 10 човека с елит Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #5 -: Януари 29, 2014, 22:19:00 »

ти пък къде ги изкара 10. :Д ... 7 макс тук таме някой да беше изкарал елитни стрелци или нещо подобно версия 6 без диаманти няма как да изкараш целия елит ....... трябва мн сериозно да се замислят за цялата версия ..... особено цената на проучванията и издръжката на армия е убийствена....
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #6 -: Януари 29, 2014, 22:40:31 »

Е кво има да мислят,тя си е измислена да къртят кинти,кой не му харесва не играе,Нали знаеш отговора,'Играта е безплатна,никой не ви задължава".
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2014, 22:01:10 »

 аз изкарах елит в бета х 4,просто трябва да знаеш как и да си упорит,с 220 диаманта се оправих,като три пъти пусках мод и имам няколко сандъка от 4 диаманта плюс два десетчасови или три бяха,сега ще излъжа и последните диаманти ги използвах за мигновено проучване,като пуснаха съобщението за обявяване на реалма,но истината е,че аз попаднах в тези 7 или 8 човека с елит,защото съм упорита и не излизам от играта,то това беше де,повече няма да има,не искам да се ядосвам повече  Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!