Imperia Online България  
Април 24, 2024, 18:46:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТУРЦИ ЛИ СТЕ ?  (Прочетена 4407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #15 -: Декември 08, 2013, 10:47:43 »

Маршал с 220 к военни точки   *hahaha*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Декември 09, 2013, 12:50:11 »

От все сърце искам да Ви помогна, наречете ме тъпа или каквато искате, но от всички публикувани скрийншоти не мога да разбера какво докладвате. Защо просто, без да се нервирате излишно, не напишете следното> моля, проверете акаунт 1 и акаунт 2 и 4, защото имам еди-какви си съмнения и т.н., след което приложете снимките или защо това е така, а не иначе и т.н. Би било толкова по-лесно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
biguto
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #17 -: Декември 09, 2013, 14:11:18 »

ееее ще ви банат от форума бре хахах
Активен
biguto
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #18 -: Декември 09, 2013, 14:14:05 »

От все сърце искам да Ви помогна, наречете ме тъпа или каквато искате, но от всички публикувани скрийншоти не мога да разбера какво докладвате. Защо просто, без да се нервирате излишно, не напишете следното> моля, проверете акаунт 1 и акаунт 2 и 4, защото имам еди-какви си съмнения и т.н., след което приложете снимките или защо това е така, а не иначе и т.н. Би било толкова по-лесно.
 

ами вместо ние да докладваме за еди какво си еди що си направете така че да не може да се логва повече от едно ацц във свят и проблемите спират
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #19 -: Декември 09, 2013, 20:19:32 »

Искаш имена сега ще ти дам.  gecekusu76 Този потребител влиза в акаунта на imam3419 този потребител мисля че е влизал и в поне още 10 акаунта ама незнам в кои вие ще разберете ако погледнете. Пуска война и избива съюзната армия. След няколко дни историята се повтаря сега кой какво е правил няма как точно да знам кой е местил армийте незнам това ще го разберете вие дажe същия профил е постнал снимки с военния доход от войните. Това ако не е достатъчно ще намеря врачка да мята боб.
http://prntscr.com/296geu,http://prntscr.com/296iks  http://prntscr.com/296mbr,  http://prntscr.com/296vlb
« Последна редакция: Декември 09, 2013, 21:27:54 от dimitarrr » Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #20 -: Декември 10, 2013, 15:18:25 »

Ваня защо не погледнеш разговорите на вип съпорта с акаунт jonatanmesacasa преди да решите че аз съм най големия нарушител в играта и да блокирате 2 неиграещи ника, само защото влизам там за да имам моментален достъп до някой от вашия екип, впрочем това никога не е оказвало каквото и да е влияние, нито един път за половин година не открихте че турците точат никове, нарушават правила и прочие... Там много ясно обясних какво става, като за деца в детската градина. Написах много ясно и изчерпателно какво става и сложих доста снимков материал, а снимкате от тази страница са в допълнение и са от 2-рата "велика" война. Обаче
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #21 -: Декември 10, 2013, 18:38:26 »

Искахте снимки искахте акаунти дадох ви. Направихте ли проверка? Какво установихте ще ми дадете ли одговор или да чакам да свърши ерата.
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #22 -: Декември 11, 2013, 11:56:07 »

Искахте снимки искахте акаунти дадох ви. Направихте ли проверка? Какво установихте ще ми дадете ли одговор или да чакам да свърши ерата.

При направената проверка беше установенo нарушение на правилата. Необходимите наказания бяха наложени.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #23 -: Декември 11, 2013, 20:03:33 »

Ще споделите ли какви са те ?
« Последна редакция: Декември 12, 2013, 08:32:16 от dimitarrr » Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #24 -: Декември 12, 2013, 09:01:35 »

. Защо просто, без да се нервирате излишно, не напишете следното> моля, проверете акаунт 1 и акаунт 2 и 4, защото имам еди-какви си съмнения и т.н., след което приложете снимките или защо това е така, а не иначе и т.н. Би било толкова по-лесно.
Три ери ви обесняваме как ,преточват никове докладваме ,прилагаме снимки и т.н един няма с гюле един поне ,наказвате ги да не атакуват 24 часа,а след като изтече историята се повтаря,дори нещо повече  пускат си войни събират от разни втори и трети никове съюзна армия и дадено човече в случая гецекусу  отива и избива тази армия за военен доход,нормално е да се нервираме ,не стига че играем срещу адски много диаманти които се опитваме да компенсираме с качества и безсъние и много задружност,ами и вие им толерирате глупостите,разбраха че само с диаманти не става и почнаха всякакви мръсни и нечестни номера .
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #25 -: Декември 12, 2013, 09:09:52 »

http://prntscr.com/2aj6mw
Акаунт,на 49 точки с гюле................ заради това че се влиза да се ползва вип чата ,защото дискриминирате нас ,а толерирате играчи които ползват количества диаманти,мисля че има доста по големи нарушения на правилата и взаимодествие м/у акаунти които заслужават гюле , а не наказание спиране на атаките за 24 часа ,малко несериозно ми се струва ,ако искате да сте коректни мерете с еднакъв аршин и не толерирайте дадени играчи
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #26 -: Декември 12, 2013, 20:03:48 »

Госпада админи.  *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!