Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:04:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредните измамници в играта клониране на армия или нещо друго?  (Прочетена 7395 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
joro65
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #15 -: Декември 03, 2013, 13:07:33 »

А как става точно клонирането, бихте ли обяснили на беднаво брата.

Има поне 3 начина,ако се разровиш из форума,има го обяснено!
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #16 -: Декември 03, 2013, 13:08:49 »

А как става точно клонирането, бихте ли обяснили на беднаво брата.
Невинен въпрос от невинен илюминат Grin
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
gogata2013
Гост
« Отговор #17 -: Декември 03, 2013, 13:10:43 »

Невинен въпрос от невинен илюминат Grin
Бъркаш, не сме от илюминати.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #18 -: Декември 03, 2013, 13:12:48 »

На всеки е простено да пие, пиенето провокира необмислени слова, които радват на моменти, а на моменти разбираш защо не трябва да бъбриш много когато пиеш Tongue

Стана ми интересно щото сме беден съюз и бих искал да ми обясните как става за да си напълня касата  и да забогатея аз и съюза ми. Вие казвате че имате скрупули относно това. Аз нямам, ще яхна бъга и ела ме стигнете.
Първо ще прекина Русе от бой, за кеф и развлечение. После бих обмислил. Но обяснете, не се стискайте. Скръндзи. Дайте темата да 4ета и да се образовам.
« Последна редакция: Декември 03, 2013, 13:16:33 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #19 -: Декември 03, 2013, 13:21:32 »

Не искам да ставам банален но минаха 4 часа вече. Знам че си имате и друга работа сигурно по важна от тази но какво се случва с тази проверка.
Искаме да знаем резултата какъв е.
Ние за нас си го знаем вече какъв е резултата и защо се получава така, но искаме официално становище и взети мерки от екипа на ИО.


Все още разследваме случая. Знам, че сте нетърпеливи, но все още не разполагам с информация.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #20 -: Декември 03, 2013, 13:30:01 »

Ваня какво има да разследвате, влизате в някой акаунт от този съюз поглеждате колко армия имат виждате колко са дарили виждате колко им избихме и това е. Просто и лесно. После наказания под формата на банове и отнемане на клонирата армия и ресурс който е появява следствие на това и въпроса е решен. В бъдеще който реши да го прави поне ще знае че ще има бан, а не както предния път лятото когато клонираха друг съюз армия да им я вземете и да им се размине понеже не можело да се докаже кой го бил направил. Ами целия съюз го е направил това така е редно и справедливо.
Активен
Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #21 -: Декември 03, 2013, 13:36:24 »

Дали пък няма нужда от проверка на акаунтите и на двата съюза...  *pardon*  *gamer*
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #22 -: Декември 03, 2013, 13:38:25 »

Принципно е доста грубо и нецелесъобразно да накажеш невинен наравно с виновен и създава лош прецедент. Утре некой от твоя съюз ще сгафи нещо. Ти ще си съгласен ли да те баннат зарад него и диаманти, пари и безсъние да ти идат по дяволите. Не давай такава власт на никой, дори и хипотетично, особено на проверяващи.
Но кво ли знам аз.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #23 -: Декември 03, 2013, 13:38:38 »

Ние нямаме какво да крием.
Няма да ни притесниш с проверка, вие му мислете  Wink
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #24 -: Декември 03, 2013, 13:41:08 »

Да нека да ни проверят нееднократно ни проверяваха нашите акаунти един път повече или по малко няма да е от значение.
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #25 -: Декември 03, 2013, 13:43:51 »

Принципно е доста грубо и нецелесъобразно да накажеш невинен наравно с виновен и създава лош прецедент. Утре некой от твоя съюз ще сгафи нещо. Ти ще си съгласен ли да те баннат зарад него и диаманти, пари и безсъние да ти идат по дяволите. Не давай такава власт на никой, дори и хипотетично, особено на проверяващи.
Но кво ли знам аз.

А нашите диаманти, време и труд вложение да постигнем това и някой който не може да губи защото е разби веднъж и видя че няма какво друго на направи. Това че точат постояно акаунти техни влизат даряват, кредит и излизат докога ще се толерира това? Всички купуват диаманти вече някои повече някои по малко, но това не им дава привилегии.
Активен
joro65
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #26 -: Декември 03, 2013, 13:50:14 »

А когато мамиш и въпреки това губиш и доказваш,че си некадърен,тогава най боли....тези няма се спрат пред нищо вече,да ги баннват по ИП и повече никаква империя за тях!
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #27 -: Декември 03, 2013, 13:52:08 »


Първо ще прекина Русе от бой, за кеф и развлечение. После бих обмислил. Но обяснете, не се стискайте. Скръндзи. Дайте темата да 4ета и да се образовам.


В  Beta v6 BG 17 такъв съюз няма   Tongue
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #28 -: Декември 03, 2013, 13:53:52 »

http://clip2net.com/s/6iUL6O

Ваня и целия екипа на империята кога тези са произвели и дарили толкова армия?
И това е само армията в един замък? Докога ще трябва да го търпим това и не само ние а всички други играчи на тази игра?

http://clip2net.com/s/6iUXpy

скромни са иначе и в другия замък толкова армия...........
« Последна редакция: Декември 03, 2013, 13:57:09 от night_ranger » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #29 -: Декември 03, 2013, 13:56:51 »


В  Beta v6 BG 17 такъв съюз няма   Tongue

За тебе няма за мене има. Опция за спор не съществува. Лек ден. Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!