Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:03:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Voinata ni izteche bez da bade udaljena?!?  (Прочетена 1734 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
trish
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Ноември 30, 2013, 14:42:07 »

voinata na Cursed vs _Balcan_United_  za tezi 2 dena beshe udaljena samo s 1n chas,  za 2 dena problemi, i logichno si izteche snoshti v 21:00. neznam dali mojete da vrashtate voini no pri 200 tochki razlika se nadiabvam da ni varnete zagubenite armii shtom ne mojahme da im vzemem voennia dohod Sad "Поради технически проблеми атаките и издръжката на армии са спрени, всички съюзни войни и премиум пакети ще бъдат удължени с точното време на периода без атаки"
2 dena cheta tova obeshtanie i nakraia voinata ni svarshi bez da mojem da si ia vzemem.
blagodaria

Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2013, 14:45:12 »

voinata na Cursed vs _Balcan_United_  za tezi 2 dena beshe udaljena samo s 1n chas,  za 2 dena problemi, i logichno si izteche snoshti v 21:00. neznam dali mojete da vrashtate voini no pri 200 tochki razlika se nadiabvam da ni varnete zagubenite armii shtom ne mojahme da im vzemem voennia dohod Sad "Поради технически проблеми атаките и издръжката на армии са спрени, всички съюзни войни и премиум пакети ще бъдат удължени с точното време на периода без атаки"
2 dena cheta tova obeshtanie i nakraia voinata ni svarshi bez da mojem da si ia vzemem.
blagodaria



Неискам да те отчайвам,обаче днеска е събота.....и наща война мисля че трябва да се удължи още Sad
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2013, 14:47:39 »

имаше много смешен отговор на ваня по шахтата тема вчера...........май сериозно са решили да ни откайат от версия 5 Sad
Активен
trish
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2013, 14:49:20 »

ami neznam chovek, ako nishto ne se napravi priemam che IO 5 e zariazana ne samo ot igrachite no i ot adminite i spiram da se tormozia poveche s tazi igra...
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2013, 14:56:31 »

да наtaм отиват нещата но версиа6  е много зле а ни карат да играем там   *ok* *hahaha*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!