Imperia Online България  
Април 18, 2024, 18:53:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съветче  (Прочетена 4582 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 29, 2013, 21:54:48 »

Младите играят NFS, GTA и The Sims..изобщо не се занимават със стратегически игри..на "старите мутри" им е все тая за графиката по простата причина, че половината не знаят изобщо какво значи   *pardon* хората искат да им е забавно, не да им сече играта на техния компютър модел 2000 година и да им спират атаките през 2 седмици за по 2-3 дни  ;D

 аз съм ученик на 13 години и империйката ми е забавна Smiley Много мои приятели също са доста зарибени по играта. Smiley
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 29, 2013, 21:55:36 »

не да им сече играта на техния компютър модел 2000 година " - лаптопа ми е  на 6 м в   гаранция е още
 8ГБ RAM - и не спира да забива в 6 цата
Активен
samuraq
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 29, 2013, 21:57:05 »

версия 6 е пародия на абсурда , когато предлагаш един продукт той трябва да обслужва интересите  на клиента ти за сметка на това  във версия 6 ставаме свидетели на нещо невиждано  досега ,които плаща му се слага  император , имреператрица и един куп истарсаци дет са наи големите  Grin тоест играча слугува на играта , плаша си за да баде слуга , незная на кои е този гениален замисал , но определено е много добър - плащаш за да си слуга Smiley *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 29, 2013, 21:59:18 »

Пич, хората са положили несметни усилия за тази версия. Ето, ще ти дам проста алтернатива

Представи си че твой приятел почне да прави торта, но му е за пръв път. След като я приготви, кани те, и още от вратата ти обяснява как му е чудесна тортата. Опитваш.Идети да повърнеш.Ще успееш ли да му кажеш в очите че не струва.А я се постави на негово място - ти си приготвил тортата и каниш приятел.Той ако ти каже че  не струва, как ще се почувстваш ?


С империя онлайн е същото - само че не е торта а игра, и не е приятел а хиляди хора. Отвсякъде хвърчат обиди,и неодобрения. Не може така, тези хора не са спирали да работят цяло лято.Не си прав.  *rose*  *rose*  *rose*   *rose*
така е пич  само че ако приятеля  ти  иска   пари за тортата    - ще  му дадеш ли   или ще му кажеш , че не струва Huh? след като  искат да печелят  от  един продукт  - ще го направят  качествен .
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 29, 2013, 22:01:25 »

Пич, хората са положили несметни усилия за тази версия. Ето, ще ти дам проста алтернатива

Представи си че твой приятел почне да прави торта, но му е за пръв път. След като я приготви, кани те, и още от вратата ти обяснява как му е чудесна тортата. Опитваш.Идети да повърнеш.Ще успееш ли да му кажеш в очите че не струва.А я се постави на негово място - ти си приготвил тортата и каниш приятел.Той ако ти каже че  не струва, как ще се почувстваш ?


С империя онлайн е същото - само че не е торта а игра, и не е приятел а хиляди хора. Отвсякъде хвърчат обиди,и неодобрения. Не може така, тези хора не са спирали да работят цяло лято.Не си прав.  *rose*  *rose*  *rose*   *rose*
Ами аз не мисля, че е същото..на тях не им е за първи път, опитни програмисти са, работят от 2009 по играта..и главния проблем е че не им пука за мнението на хората..знаеш ли колко теми има с предложения за играта..и накрая правят нещо, от което всички се оплакват..сигурен съм, че са положили усилия, за което няма спор..въпроса е, че не мисля, че го правят с любов, а просто колкото да вършат работа  Smiley
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 29, 2013, 22:04:01 »

/точно  за това се замисли  че  отвсякъде  хвърчат неодобрения и си задай въпроса защо Huh? а колко са работили си е техен проблем - не на клиента  . щом  клиента е недоволен  не са си свършили работата   -  така е в цивилизования свят   Smiley
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 29, 2013, 22:06:38 »

иди си купи от  магазина  мухлясало сирене  - защото някои е направил  "някакви" усилия   да го  направи Grin  е така  просто да не обидиш магазинера  Grin     
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 29, 2013, 22:08:02 »

така е пич  само че ако приятеля  ти  иска   пари за тортата    - ще  му дадеш ли   или ще му кажеш , че не струва Huh? след като  искат да печелят  от  един продукт  - ще го направят  качествен .


1.Не бих му дал пари, ако е искал пари да не ме е канил Wink НО сега, нека съм сериозен, допуснал си малка подробност-грешка - Империя онлайн не ни задължава да даваме пари за "тортата" , тя, просто, ако искаме да сме No-1 в играта, за да ядем по-вкусна торта трябва да си платим  *hi*  *beer*
« Последна редакция: Ноември 29, 2013, 22:09:55 от b0rkoO » Активен
samuraq
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2013, 22:11:06 »

ВЕЛИКИТЕ ХОРА - нали така това е мотото на версия 6 , само че тук има една грешка най -великите хора в тоя абсурд е негово величество клиента  Smiley а не некой друг защото ако няма кои да играе , нема да има и велики хора  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 29, 2013, 22:13:51 »

Щом се създаде втори свят в6 и то БЛИЦ (казвам блиц, защото се предполага че както в мегата ще има по-засилено купуване на дм) значи има кой да играе играта, и създателите жънят успех Smiley
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 29, 2013, 22:17:18 »

ама тя и без  пари не може да се играе  Grin- постоянни проблеми - така  че  хич не ми пука  кои какви усилия е положил - след като  едно  нещо  не работи . виждам че  си им  голям фен   и аз  мн   харесвах тая игра   играя откакто е излязла  -  но все повече се разочаровам . вместо  да я подобряват  и да изчистват проблемите  -  точно обратното
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2013, 22:19:32 »

е виждам какъв  успех жънат   *hahaha* разходи се из целия  форум и виж дали има един доволен  Wink
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 29, 2013, 22:25:28 »

ама тя и без  пари не може да се играе  Grin- постоянни проблеми - така  че  хич не ми пука  кои какви усилия е положил - след като  едно  нещо  не работи . виждам че  си им  голям фен   и аз  мн   харесвах тая игра   играя откакто е излязла  -  но все повече се разочаровам . вместо  да я подобряват  и да изчистват проблемите  -  точно обратното

Запален съм по в5 , аз я играя от първи клас, всяка ера е различна и по-интригуваща за мен Wink А за в6, да я обиждаме не е начина да я подобрим, въпреки че си прав до някъде, създателите са много инати-не стига че хората им показват грешките т.н. "създатели" си тъпчат на едно място и повтарят че се работи по проблема  *tired*  *xxx*
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 29, 2013, 22:27:58 »

е виждам какъв  успех жънат   *hahaha* разходи се из целия  форум и виж дали има един доволен  Wink


отвори бг17 и виж колко човека има над 500к точки, как си мислиш че са го постигнали ? естествено че са си купили диаманти. Освен това "създателите" са и много предприемчиви - видяха колко човека се отказаха и се върнаха пак към в5, НО сега те създадоха блиц свят, за да могат касичките да се върнат към в6, по надъхани и по-заинтригувани  *pardon*
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2013, 22:28:21 »

Запален съм по в5 , аз я играя от първи клас, всяка ера е различна и по-интригуваща за мен Wink А за в6, да я обиждаме не е начина да я подобрим, въпреки че си прав до някъде, създателите са много инати-не стига че хората им показват грешките т.н. "създатели" си тъпчат на едно място и повтарят че се работи по проблема  *tired*  *xxx*
Ако трябва да съм честен, само в Мега Блица има тръпка..другото е лежерна работа  Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!