Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:59:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съветче  (Прочетена 4583 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Ноември 29, 2013, 20:32:37 »

Щом интернет доставчикът на империя онлайн им прави такива въртели, ми да го сменят  бе  Huh? Надявам се  да не са на виваком, щото от тези бок**ци оттърване почти няма  Wink Има само 2  начина да се оттървете   от тях  ---- *FOCUS* -----  техен офис, ( център), или да  *HUNTER* всичките, белкем си седнат на гъзеца.


П.п. Доста разтеглих темата, но поне си казах квото ми е на сърцето  Lips Sealed
« Последна редакция: Ноември 29, 2013, 20:34:21 от b0rkoO » Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2013, 20:37:27 »

Щом интернет доставчикът на империя онлайн им прави такива въртели, ми да го сменят  бе  Huh? Надявам се  да не са на виваком, щото от тези бок**ци оттърване почти няма  Wink Има само 2  начина да се оттървете   от тях  ---- *FOCUS* -----  техен офис, ( център), или да  *HUNTER* всичките, белкем си седнат на гъзеца.


П.п. Доста разтеглих темата, но поне си казах квото ми е на сърцето  Lips Sealed
пич  това с доставчика е само оправдание - играта им е  бъгава  . доставчика  не  увеличава армии
и всякакви други щуротий които се случват  в играта
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2013, 20:54:12 »

Толкова време едно и също оправдание, вече 4 ера играя откакто почнах наново,и все едно и също, ми аз ако бях на тяхно място досега да съм си изселил доставчика, или поне неустойка да плати, кви са тея работи ?  Huh? , незнам си колко хиляди човека играят тази игра, пръснали са сумати и пари.Ето и веригата в която вървят нещата -

Доставчика на интернет се ебава с империя онлайн-----> Империя онлайн се ебава с играчите------>  Играчите  *wall* , само дето си хабят нервите Sad

-Или за по на кратко :

 :evil4:----> *BEACH*-----> *sos*, *suicide*
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2013, 21:06:04 »

прав си ,  но  не  е само проблема в доставчика . миналата ера  забавиха 3 дни реалма  в  мегаблица - без  обяснение  -  " поради технически проблеми "  а проблемите  бяха  че   един  турчин   Ефисе  беше излязал мод   и го чакаха да се  върне  Grin- защото тои  играе с много  диаманти   ама МНОГО . А  това за доставчика е  най -тъпото оправдание.   като имаш  2-3 пати проблем  го сменяваш *pardon*
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2013, 21:09:03 »

и интересно  че каквито и проблеми да има с доставчика   - с купуването на  диаманти  проблеми  няма . Wink там  всичко работи перфектно - независимо от доставчика .  Grin
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2013, 21:11:24 »

прав си ,  но  не  е само проблема в доставчика . миналата ера  забавиха 3 дни реалма  в  мегаблица - без  обяснение  -  " поради технически проблеми "  а проблемите  бяха  че   един  турчин   Ефисе  беше излязал мод   и го чакаха да се  върне  Grin- защото тои  играе с много  диаманти   ама МНОГО . А  това за доставчика е  най -тъпото оправдание.   като имаш  2-3 пати проблем  го сменяваш *pardon*
OOO, чувал съм го тва келеме, нали му видях битката миналата ера - 13М нето ли колко беше  *ok* Е*и му майката...
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2013, 21:17:12 »

дааа  за 20 дена стига  70-80 М  нетни , сети се колко диаманти са това- не  ще забавят реалма  ами ще рестартират ерата заради  тоя  - мн пара играе при него  и е така всеки месец  Grin
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2013, 21:21:04 »

като имаш  впредвид  че  винаги започва да играе  към края  на първата седмица , та няма и 20 дни   *crazy*
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2013, 21:25:50 »

Това със почването по-късно е стратегия - почва 3 седмици по-късно за да има сейфове, така, като не те зануляват доста бързо се расте с точките, а останалото е 10-часови, сандъчета от макс ресурс по избор и армия по избор, И така си расте в точките човека Smiley
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2013, 21:35:54 »

да, така е - сега  на тия с диамантите  не им трябва  и сеиф  . развиват си се  спокойно . сутринта  бяха по  700 -800 К  нетни   някои  и по 1М до  утре  ще са в небесата-  а ние  за какво да играем  - да им ставаме  каси  Grin
Активен
samuraq
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2013, 21:37:22 »

истината е че зарезаха 5 та версия и сега целия зор е в 6 та а на вас квот и да ви се случва е виновен доставчика  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2013, 21:41:24 »

е - не разбраха  ли че  6 цата  е пълен провал . играх 3 дена и се отказах ,а и не знам  на  някои да му е харесала -  всички са разочаровани . бъгове  , претрупани сгради  , бракове ,  разводи - пълна  безмислица .  *crazy*
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2013, 21:44:55 »

Версия 6 е повече за ученици и любители на високите графики, не е за стари мутри, чудещи се къде да си натирят куфарчетата с парите. Както обичам да казвам - И най-простото нещо може да изглежда гениално за някои, стига да го представиш по подходящ начин Wink  ;D
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 29, 2013, 21:49:29 »

Версия 6 е повече за ученици и любители на високите графики, не е за стари мутри, чудещи се къде да си натирят куфарчетата с парите. Както обичам да казвам - И най-простото нещо може да изглежда гениално за някои, стига да го представиш по подходящ начин Wink  ;D
Младите играят NFS, GTA и The Sims..изобщо не се занимават със стратегически игри..на "старите мутри" им е все тая за графиката по простата причина, че половината не знаят изобщо какво значи   *pardon* хората искат да им е забавно, не да им сече играта на техния компютър модел 2000 година и да им спират атаките през 2 седмици за по 2-3 дни  ;D
Активен
b0rkoO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2013, 21:53:18 »

е - не разбраха  ли че  6 цата  е пълен провал . играх 3 дена и се отказах ,а и не знам  на  някои да му е харесала -  всички са разочаровани . бъгове  , претрупани сгради  , бракове ,  разводи - пълна  безмислица .  *crazy*

Пич, хората са положили несметни усилия за тази версия. Ето, ще ти дам проста алтернатива

Представи си че твой приятел почне да прави торта, но му е за пръв път. След като я приготви, кани те, и още от вратата ти обяснява как му е чудесна тортата. Опитваш.Идети да повърнеш.Ще успееш ли да му кажеш в очите че не струва.А я се постави на негово място - ти си приготвил тортата и каниш приятел.Той ако ти каже че  не струва, как ще се почувстваш ?


С империя онлайн е същото - само че не е торта а игра, и не е приятел а хиляди хора. Отвсякъде хвърчат обиди,и неодобрения. Не може така, тези хора не са спирали да работят цяло лято.Не си прав.  *rose*  *rose*  *rose*   *rose*
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!