Imperia Online България  
Април 25, 2024, 10:46:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: издръжка на съюзна армия.  (Прочетена 2602 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Ноември 29, 2013, 11:42:59 »

При преместване на армията от едно съюзно владение към друго се спира еднократно издръжка за времето на пътуването.Отделно по време на пътуването издръжката си тече.Дефакто за времето на пътуването се взема два пъти издръжка на  съюзната армията
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2013, 13:33:04 »

Абсолютно. В момента местя, взе ми милиони за местенето но докато ми пътува армията си одържа отново и то зверски яко.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2013, 14:44:16 »

Дайте един акаунт, моля, за да проверим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2013, 17:33:50 »

firesteel
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2013, 19:06:00 »

Какво стана? Дадох акаунт в горния пост!!! Може ли отговор?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2013, 19:09:52 »

Галахад ще почакаш до понеделник за отговор Grin вече им свърши работното време а събота и неделя не работят Grin:D смисл тея по форума поне Ваня, Отон и т.н.  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2013, 19:16:19 »

Аз дадох акаунт за проверка на проблема през работното им време.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2013, 19:17:22 »

Да аз видях ама явно Ваня не е или просто се е направила че не го е видяла Wink
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2013, 19:45:22 »

Интересно защо само Ваня следи форума като тук се виждат бъговете на творбата им. верно има и много бошлаф но има и бързо намерени и сериозни бъгове...
Активен

България над всичко
MG88
Гост
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2013, 23:40:04 »

Последният ти въпрос и аз искам да го поставя, защо аджеба само Ваня следи форума, самата тя спомена, че е станала разногледа вчера ?
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2013, 23:47:30 »

защото  другите   са мишоци *hahaha* ваня  е по мъж  от  другите  смешници
Активен
tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2013, 00:04:40 »

защото Ваня е отговорна г/д 50% повече от другите другите гледат кинти да взимат само ... и да се праят че са онлайн във форума :Д
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2013, 11:25:56 »

Даааааааааа определено само Ваня стой на амбразурата / което и прави чест / А проблема е още от Алфата поставен първо ти взема цената на прехода после си тегли и при самия преход така беше и за личните армии в началото.Според мен не ви отговарят не защото е изтекло работното време,а защото нямат отговор на проблема.Оправиха проблема с личната армия в Алфата и спряха пуснаха Бета,а за там казаха спираме поддръжката Wink Сега Бета светът също стигна до ниво съюзни армии и проблема отново е на лице и пак са шах Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2013, 14:37:14 »

Още едно проблемче - защо след като ни гътнаха крепост 7 в сборен пункт , гарнизона на съюзна 6-ца стана 3500 т.е. 10х по-малко от колкото трябва да бъде?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Декември 02, 2013, 14:11:29 »

За да сложа точка на вашите предположения - не съм се направила на ударена, а напротив, видях името на акаунта и създадох нужния тикет за възможен проблем, който съм изпратила за тестване. Смятам, че би трябвало да ви е ясно на всички, а пък на теб Галахад още повече - т.к. си запознат много добре с ИО - че в петък най-големият ни проблем беше издръжката на армията, значи само за това си мислех през целия спокоен петъчен ден...Освен това, възможни са два отговора> 1. да, издръжката е грешна 2. не е грешна, всичко е ок и обяснение
Ако е 1., то тогава колегите ще започнат да работят по поправка и тя не би могла да да бъде качена в момента на откриване на проблема, което е съвсем логично.
Защо само аз гледам форума - смятам, че се справям, поне в дните, в които няма генерални проблеми като тези от миналия петък, не е нужно повече хора да отговарят във форума, тъй като се губи нишката. Понякога има хора, които помагат, но след като ги оплюете едно хубаво, не им се ще да се връщат... Grin (това на шега).
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!