Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:32:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми със сървъра - компенсация  (Прочетена 1404 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luboG
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Ноември 28, 2013, 22:34:42 »

Дами и господа администратори,
Лидер съм на съюз _IYI_ в свят Тactical 129 и Ви пиша от името на целия съюз!

Когато имате проблеми със сървъра, за което съм сигурен, че получавате компенсации от
Вашия доставчик, е редно да компенсирате играчите за пропуснатите възможности и то не
само с удължаване на ерата. Като човек, който играе от години и като юрист, възнамерявам
да подам колективна жалба пред "Комисия за защита на потребителите" в случай, че не намерите
решение на проблема.
В добрите стари времена давахте диаманти като компенсация и считам, че е редно да запазите тази
практика, защото разочаровате редовни играчи, които са Ви верни от години.
Или спирайте достъпа до играта, подобно на играчите във ваканционен мод, за всички ери,
светове и раси или компенсирайте. В противен случай всички, които не играят с диаманти са
потърпевши, защото:
1. Немогат да грабят играчи извън съюза.
2. Немогат да си грабят провинциите.
3. Немогат да анексират и съответно да увеличават дохода си.
4. Търпим поражения, които остават не възстановени, в периода от блокиране на сървъра до
    спиране на атаките.
Предприеманите от Вас действия при проблеми обслужват интересите на хора
и съюзи играещи с диаманти, които продължават да се развиват и при спиране на играта,
ползайки 10 часов доход и съндъци за развиване на икономика
и вдигане на армия.
Същевременно сривовете на сървърите не се случват по едно и също време и докато при мен (играя от
Гърция) играта заби около 01.15, на 28.11.2013 г. играчите в България имаха достъп, а съм сигурен и за други държави.
С подобен проблем Ви сезирах и предходната ера, в раздел проблеми когато играейки за реалм загубихме
съюзни войски поради проблем със сървъра.
Надявам се осъзнавате, че такъв род несправедливости отказват от играта хиляди ваши фенове, които са ви
били верни през годините и на които до голяма степен дължите това, което сте в момента.

Надявам се да намерите решение на проблема!

С уважение,
luboG
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2013, 22:46:58 »

 *bravo*
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2013, 07:39:00 »

 bgflag  Точно
« Последна редакция: Ноември 29, 2013, 09:14:50 от W51aHBFu » Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2013, 09:59:30 »

Браво, чудесно казано , но искам да вмъкна нещо. Никой досега през  годините не е осъдил ИО. Много юристи, инженери, и т.н. минаха заплашваха с КЗП  и до там. Ми да ви кажа те вече са си свикнали. В България явно законите са слаби и може да се заобиколят, ми давайте г-н юрист надявам се че в Гърция или която и да е чужда държава не е толкова лабаво. Айде направете нещо и ни защитете нас  обикновенните потребители. Надявам се само ако случайно (макар че не вярвам) да изпълните заканата си да не ви замажат очите с 100-200, 1000 диаманта и да спрете дотам. Няма ли някой смел най после да стане и да им се опълчи от името на всички нас обикновенните
Всички знаем, че ако има прецедент след това е лесно. И други ще въстанат, но засъжаление тук в България законите са все още на тяхна страна
« Последна редакция: Ноември 29, 2013, 10:02:59 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2013, 11:16:23 »

1. Немогат да грабят играчи извън съюза.
2. Немогат да си грабят провинциите.
3. Немогат да анексират и съответно да увеличават дохода си.

Не можах да се сдържа, простете ми! Но ако ще се пише жалба, нека да е грамотно написана. Аз не съм безупречна, може би също греша и обичам да ме поправят, когато това се случи.

Ако отрицателната частица НЕ се отнася за дума със сказуемна функция, тя се пише отделно от думата. Към този случай се отнасят глаголите и деепричастията.
С други думи, ако с НЕ искаме да посочим отрицание на действие, частицата се пише отделно от това действие.
Примери:
Не знам колко е часът.
Не мога да реша тази задача.
Имаше задръстване и не успях да пристигна навреме.
« Последна редакция: Ноември 29, 2013, 11:20:36 от CrystalSky » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2013, 11:39:59 »

Дами и господа администратори,
Лидер съм на съюз _IYI_ в свят Тactical 129 и Ви пиша от името на целия съюз!

Когато имате проблеми със сървъра, за което съм сигурен, че получавате компенсации от
Вашия доставчик, е редно да компенсирате играчите за пропуснатите възможности и то не
само с удължаване на ерата. Като човек, който играе от години и като юрист, възнамерявам
да подам колективна жалба пред "Комисия за защита на потребителите" в случай, че не намерите
решение на проблема.
В добрите стари времена давахте диаманти като компенсация и считам, че е редно да запазите тази
практика, защото разочаровате редовни играчи, които са Ви верни от години.
Или спирайте достъпа до играта, подобно на играчите във ваканционен мод, за всички ери,
светове и раси или компенсирайте. В противен случай всички, които не играят с диаманти са
потърпевши, защото:
1. Немогат да грабят играчи извън съюза.
2. Немогат да си грабят провинциите.
3. Немогат да анексират и съответно да увеличават дохода си.
4. Търпим поражения, които остават не възстановени, в периода от блокиране на сървъра до
    спиране на атаките.
Предприеманите от Вас действия при проблеми обслужват интересите на хора
и съюзи играещи с диаманти, които продължават да се развиват и при спиране на играта,
ползайки 10 часов доход и съндъци за развиване на икономика
и вдигане на армия.
Същевременно сривовете на сървърите не се случват по едно и също време и докато при мен (играя от
Гърция) играта заби около 01.15, на 28.11.2013 г. играчите в България имаха достъп, а съм сигурен и за други държави.
С подобен проблем Ви сезирах и предходната ера, в раздел проблеми когато играейки за реалм загубихме
съюзни войски поради проблем със сървъра.
Надявам се осъзнавате, че такъв род несправедливости отказват от играта хиляди ваши фенове, които са ви
били верни през годините и на които до голяма степен дължите това, което сте в момента.

Надявам се да намерите решение на проблема!

С уважение,
luboG

Моля, изпратете молбата си до support_bg@imperialsupport.org.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!